Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 67
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e tiziana
    Anėtarėsuar
    26-05-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    44
    e kam te veshtire t'i postoj ketu fitimet.
    me kerkoni miqesine ne fb dhe shikoini vete sa reale eshte.http://www.facebook.com/BannersBrokerALBANIA
    ticiana

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-12-2003
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    979
    Ore na terbuat ju me komunikim me kode , nuk futet njeri te regjistrohet diku pa dhene shpjegim me pare se si qysh fitohen keto para?

  3. #43
    ***VIP***
    Anėtarėsuar
    26-08-2008
    Postime
    800
    Jo mer djema kam une nje program me te mire por nuk e postoj dot se e kam krijuar vete. Po po deshet mi dergoni mua parate, per tre muaj ti trefishon vellai.
    Moderator, e di vet ti...

  4. #44
    Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
    Jo mer djema kam une nje program me te mire por nuk e postoj dot se e kam krijuar vete. Po po deshet mi dergoni mua parate, per tre muaj ti trefishon vellai.
    Keshtu tha dhe Sudja dhe e rruajti kete popull.

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-12-2003
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    979
    Tek kjo teme jane mbledhur nje tufe dallaveresh kush e kush te mashtroje me teper

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57
    Keshtu mendoj edhe une o Tori, se asnje nga keto websitet qe keto thone nuk te con diku. Me duket se keto i publikojne vetem per interesat e tyre qe te krijojne sa me shume referrals.

  7. #47
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    kjo eshte pun ha pi ri dhe .........

    Kerko Tare Kerko SE qenin e ngordhur do maresh
    Partizoni

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Pėr: Si te besh para online.

    Miq ju kerkoj falje qe nuk kam qene aktiv ne forum dhe nuk ju jam pergjigjur. Me te vertete nuk kam pasur kohe.

    Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
    pershendetje te gjitheve... per te bere leke online ju keshilloj : BANNERS BROKER
    firme kanadese shume serioze me rreth 40.000 antare ne te gjithe boten dhe deri me sot ka paguar mbi $57,558,359.00. regjistrimi eshte falas dhe per te fituar nuk te kerkon rreferal. kam dy muaj qe bej pjese dhe e kam mese dyfishuar kapitalin tim.
    po te regjistroheni te ky linku qe eshte falas do t'ju ndjek dhe keshilloj hap pas hapi.

    po te doni me kontaktoni me mesazh privat qe t'ju dimostroj fotot e tabeles sime me fitimet si shtohen dite per dite. FITIM TE MBARE!!!!
    Banners Broker sot ka mbi 100,000 affiliates. Vertet interesant
    Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
    Iniciative e mire por pa fund , ka shume mundesi te mira per te fituar para ne internet te duhet pune akoma dhe nese do te merresh seriozisht me kete pune bli nje domain te rregullt 7-8 $ Vetem kujdes mos biesh pre te ndonje mashtrimi
    Eshte e vertete qe eshte mire qe te kesh nje domain te rregullt,sepse vlen ajo shprehja: "Nese eshte falas nuk eshte jotja".
    Citim Postuar mė parė nga klikusi Lexo Postimin
    Qe tani e kemi edhe nje te Kosoves perdallim prej tjereve ky mbush edhe telefona mobil Vala dhe ipko regjistrohu ne linkun ne vazhdim
    http://www.kosovalinks.com/?ref=g11111
    Ka shume kohe qe ky website nuk rifreskohet. Mesa duket eshte braktisur. Shpresoj te mos jete braktisur pasi eshte e hidhur te mashtrohesh...
    Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
    Ja dhe nje tjeter mundesi per te fituar me sondazhet e publiciteteve ku nuk kerkohet asnje investim.mjafton vetem te shikosh deri ne tre reklama ne dite, jep sondazhin tend dhe fiton $9-15 per cdo sondazh. mjafton vetem nje komputer, internet dhe deshira juaj. pagesa behet me paypal kur arrin shumen e 1200$
    linku per regjistrimin falas eshte ky
    http://MixSurvs.com/?ref=1185006
    Fitim te mbare te gjitheve!!!!
    Ky website nuk ekziston me dhe nese do te ekzistonte nuk do te besoja shume ne te. Nuk para ndodh qe dikush te paguaje dollare per nje sondazh.

    Citim Postuar mė parė nga a.koci Lexo Postimin
    Vertet interesante tema, do ta provoj edhe une kete menyre te re punesimi, gjith diten ne internet jam pse te mos bej ca para.
    Shih blogun tim "Si te besh para ne internet"

    Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
    eshte e vertet kjo,, qe mund te fitosh para online,, me duket e pabesuar nese e ka be ndonje prove le te tregoj
    Une kam prova. Nese deshiron ti shohesh me ndiq ne Facebook: http://facebook.com/SiTeBeshParaNeInternet

    Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
    Ore keni bere 100 postime dhe askush nuk tregon se si fitohen keto para?
    Shih http://sitebeshparaneinternet.blogspot.com

    Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
    Ore na terbuat ju me komunikim me kode , nuk futet njeri te regjistrohet diku pa dhene shpjegim me pare se si qysh fitohen keto para?
    Shih mesiper!

    Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
    Tek kjo teme jane mbledhur nje tufe dallaveresh kush e kush te mashtroje me teper
    Me beso nuk dua te te mashtroj.

    Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
    Keshtu mendoj edhe une o Tori, se asnje nga keto websitet qe keto thone nuk te con diku. Me duket se keto i publikojne vetem per interesat e tyre qe te krijojne sa me shume referrals.
    Eshte e vertete qe deshiroj te kem shume referues,komisione prej klikimeve te tyre ose blerjeve qe ata bejne etj,por eshte e vertete,qe me shume perkushtim,dua t'ju mesoj sadopak qe te beni te njejten gje si une dhe te jeni te suksesshem,ashtu sic une dua te jem. Nuk ka asgje te padrejte ketu!

  9. #49
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Lightbulb Pėr: Si te besh para online.

    Hej miq dua t'ju njoftoj se blogu eshte rifreskuar. Ne te do te gjeni me shume informacione interesante.

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-07-2013
    Postime
    2

    Pėr: Si te besh para online.

    Ja ku e keni nje blok per strategjin ne faqet neobux dhe probux
    http://neobuxprobuxstrategy.blogspot.com/

  11. #51
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816

    Pėr: Si te besh para online.

    Si te besh para duke klikuar dhe skema te tilla jane njelloj
    sikur te mbushesh gotten e ujit me pika uji.
    Edhe per aq pak uje kerkohet kohe jashtzakonisht e madhe,qe sja vlen
    Te besh 20$ per dy vjet!!!!!!
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Pėr: Si te besh para online.

    Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
    Si te besh para duke klikuar dhe skema te tilla jane njelloj
    sikur te mbushesh gotten e ujit me pika uji.
    Edhe per aq pak uje kerkohet kohe jashtzakonisht e madhe,qe sja vlen
    Te besh 20$ per dy vjet!!!!!!
    Eshte e vertete qe mund te besh 20$ per dy vjet por vetem nese klikon vetem ti dhe nuk ke asnje te referuar ne keto faqe,qe ne fakt eshte baza e ketyre puneve. Se shpejti do t'ju tregoj qe te besh rreth 400$ ne muaj duhet vetem 100 referues...

  13. #53
    1.2.3...I
    Anėtarėsuar
    10-09-2005
    Postime
    1,967

    Pėr: Si te besh para online.

    20$ per dy vjet?
    Lum ata qe kan nerva,une nuk do kisha per vete,bej si te beje e do zgjohem ne 6 e 30....

    Por kjo 400$ ne muaj,sikur ta prish mendjen cik

  14. #54
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Pėr: Si te besh para online.

    Citim Postuar mė parė nga zANė Lexo Postimin
    20$ per dy vjet?
    Lum ata qe kan nerva,une nuk do kisha per vete,bej si te beje e do zgjohem ne 6 e 30....

    Por kjo 400$ ne muaj,sikur ta prish mendjen cik
    Shih firmen time dhe do kuptosh qe 400$ jane ne fakt te mundura

  15. #55
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-07-2013
    Postime
    2

    Pėr: Si te besh para online.

    Kliko nė kėtė faqe
    http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=272225
    Regjistrimi nėn referimin tim nuk ėshtė i nevojshėm, mund tė regjistrohesh free .
    Pas regjistrimit ke linkun e referimeve, rekllamo linkun, pėr gjdo vizit tė linku merr 0.50 cent.

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Pėr: Si te besh para online.

    Tashme blogu viral ka nje version ne Anglisht qe quhet Viral Blog Idea. Eshte shume i vlefshem per personat qe kane mundesi ti reklamojne nje audience te huaj. Nese e keni tashme nje version ne Shqip te ketij blogu nuk eshte e nevojshme ti kryeni rregjistrimet perseri, mjafton te ndryshoni referral linket. Suksese.

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Pėr: Si te besh para online.

    ardid te krijosh 3 tema te reja ne te njejtin seksion ne forum dhe te postosh ketu te njejtin mesazh nuk eshte profesionale.

  18. #58
    Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
    Anėtarėsuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Pėr: Si te besh para online.

    Veq shqiptari kqyr me ba pare tu nejt Grahni more punes e punoni

  19. #59
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-05-2014
    Postime
    1

    Pėr: Si te besh para online.

    une dua te regjistrohem por nuk di as si te regjistrohen dhe te sho reklamat. a mund te me ndihmoj kush?

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Pėr: Si te besh para online.

    Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    Veq shqiptari kqyr me ba pare tu nejt Grahni more punes e punoni
    Nuk behen para tu nejt. Kjo eshte nder punet me te veshtira dhe jo te gjithe ia dalin. Eshte nder punet me te kerkuara dhe me fitimprurese ne bote. Te thuash kete tregon mungese informacioni.

    Citim Postuar mė parė nga ai djal Lexo Postimin
    une dua te regjistrohem por nuk di as si te regjistrohen dhe te sho reklamat. a mund te me ndihmoj kush?
    Lexo me kujdes http://aleksandergjoka.blogspot.com dhe http://sitebeshparaneinternet.blogspot.com

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •