Close
Faqja 49 prej 49 FillimFillim ... 39474849
Duke shfaqur rezultatin 961 deri 976 prej 976
 1. #961
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  9,001
  Faleminderit
  309
  169 falenderime nė 88 postime
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin

  Ahahahahha cfar idea kan njerzit.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 2. #962
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 3. #963
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,074
  Faleminderit
  200
  110 falenderime nė 81 postime
  .................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 4. #964
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  6,779
  Faleminderit
  157
  137 falenderime nė 98 postime
  .............................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 5. #965
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,074
  Faleminderit
  200
  110 falenderime nė 81 postime

  Ai : hmmm nuk do ta gjej kurr...
  Ajo: Dhe pastaj dalin femrat te djallezuara.
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 6. #966
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  248
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 3 herė nė 1 postim
  Ky eshte nje hot dog ne kete forme
  http://www.lajme.gen.al/photos/12/04...aponi-foto.jpg
  Rossoneri !

 7. #967
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,544
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 8. #968
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Anėtarėsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,718
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  ..................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

 9. #969
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,544
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 10. #970
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,862
  Faleminderit
  47
  63 falenderime nė 50 postime

 11. #971
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,544
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 12. #972
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,544
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 13. #973
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,862
  Faleminderit
  47
  63 falenderime nė 50 postime
  Dhe tallin biondet pastaj


 14. #974
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,040
  Faleminderit
  42
  19 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Dhe tallin biondet pastaj

  Eshte iluzion optik,nuk eshte ashtu si duket
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 15. #975
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,862
  Faleminderit
  47
  63 falenderime nė 50 postime 16. #976
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,099
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  o.O


Faqja 49 prej 49 FillimFillim ... 39474849

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •