Close
Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 145
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140

    Ndihmë, familja Dushi në Tiranë

    pershendetje
    Kerkoj nje familje : ''dushi'',qe aktualisht jetojne ne tirane. N.q.s. Ndonjeri prej jush ka info per kete familje ,ju lutem shume te me ktheni pergjigje dhe mund te flasim per me teper.

  2. #2
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahçen time
    Postime
    3,882
    Me kete mbiemer ka minimalisht 300-400 familje, kerko dicka por jep edhe info sa me shume qe mund te kesh qe te ndihmojne, ndryshe eshte keshtu sic po vijoj une me poshte: Dua familjen DERRI kush e gjen te me njoftoje!!! Kot per kuriozitet sa derra KA NE TIRANE?!

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    flm per pergjigjen, por meqenese kam pasur shum veshtiresi per gjetjen e kesaj familje, dhe shumica ne tirane pohojne se ne tirane ka pak persona me kete mbiemer(edhe nga gjendjet civile), mendova se dikush mund te me ndihmoje nqs njeh ndonje person me kete mbiemer. Me shume te dhena nuk mund te le ,vetm po me siguruan se kane goxha info, atehere une jap gjithe te dhenat.

  4. #4
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar më parë nga ilirjana jana Lexo Postimin
    flm per pergjigjen, por meqenese kam pasur shum veshtiresi per gjetjen e kesaj familje, dhe shumica ne tirane pohojne se ne tirane ka pak persona me kete mbiemer(edhe nga gjendjet civile), mendova se dikush mund te me ndihmoje nqs njeh ndonje person me kete mbiemer. Me shume te dhena nuk mund te le ,vetm po me siguruan se kane goxha info, atehere une jap gjithe te dhenat.
    lol kozma dushi ahahah. Edhe ata qe kane mundesi te ndihmojne nuk te ndihmojn dot sepse ti nuk ke dhene emer ose lagje/vendbanim. Po e gjete vetem me mbiemrin eshte vertet mrekulli. good luck! te kam derguar nje list ne pm.
    Ndryshuar për herë të fundit nga loneeagle : 31-01-2012 më 16:43
    I LOVE GOD

    j&g

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    jeton tek njesia bashkiake nr 2, i kam te dhenat e personit ,por me duhet nje person qe njeh persona me ket mbiemer e dua ta gjej ate sa me shpejt.nddoshta shpesh here kam qene edhe shume afer por tr tjeret me humbisnin gjurmet.

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    jeton tek njesia bashkiake nr 2, i kam te dhenat e personit ,por me duhet nje person qe njeh persona me ket mbiemer e dua ta gjej ate sa me shpejt.nddoshta shpesh here kam qene edhe shume afer por tr tjeret me humbisnin gjurmet.

  7. #7
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    30-05-2009
    Vendndodhja
    Thorolld ON
    Postime
    224
    Duhet te thuash kush je, dhe perse e do. a e ke kusheri, a e ke te aferm, apo ke hasmeri per te mare, dhe ne vend te asaj ilirjana jana, na fshihet nje emer vrasesi me pages.
    Aty te tiran ka nje emision per personat e humbur, perse nuk shkon zotrote ta kerkosh duke te pare se kush je.
    Info te tilla nuk duhet te jepen pa vertetuar se kush eshte personi qe e kerkon.
    Fol tani moj e urruar jana kapedana, kush je, nga je, emer mbiemer, nr tl ,ku banon, atesia, statusi (beqo apo e martu) sa femi ke etj etj.

    pres pergjigje me padurim

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    labiiiiiiiiiii
    skam hasmeri as qellime te keqija por per arsye personale.shih se te kam derguar dicka

  9. #9
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahçen time
    Postime
    3,882
    Kesaj i thone beni si ju them une dhe mos beni si bej une, Nese ke kaq shume te dhena per ate qe kerkon perse nuk shkon ne rajonin e policise qe mbulon lagjen e tij dhe ta japin adresen te sakte, biles ta sjellin edhe prej veshesh aty ku e do ti. Por ajo qe po me le te mendoj eshte qe ju kerkoni informacion mbi personin apo familjen dhe per kete keni gjetur rrugen me te gabuar, arsyet i dini ju dhe nuk me interesojne aspak.

    Kisha mundesine te jepja listen zgjedhore te lagjes qe mendon se banon familja por tashme nuk kam ndermend ta bej ate veprim pasi je teper e dyshimte mbi qellimet e tua.!

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    o njerez
    Jam nje 18 vjecare, personi qe kerkoj nga familja dushi eshte rreth 70 vjec. Sa per tiu sqaruar e kam kerkuar perpara ne bashki, polici, por ato nuk japin informacion edhe duke e dite arsyen, edhe duke ia vertetuar,e kam kerkuar edhe ne ato adresa qe me jepnin por asgje : askush nuk me ndihmoi. Sa per njerez te humbur nuk shkoj atje se ceshtja eshte delikate e nuk mund ta bej publike,dhe kur nuk e bej atje publike nuk e bej as ketu.
    Forumi ishte nje alternative qe une mendova ta perdor.C'ironi : un nuk di a e gjej gjalle, dhe ju mendoni se dua ta vras e turli gjerash.
    Kush do e kush mundet te me ndihmoje ia di shume per nder, kush nuk beson te pakten mos te tallet me ndjenjat e te tjereve.

  11. #11
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    qeke dhe adashja e bosit te forumit.

    sic tha dhe dito me lart ka shume familja DUSHI ne Tirane.

    nqs.jane precedent penal i gjen menjehere.

    ps.policia nuk ka te drejte te japi informacione.privacy

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    me fal po nuk po e kuptoj fjaline e pare

  13. #13
    not exist Maska e skender76
    Anëtarësuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784
    adashja=persona me t'njejtin emer.
    Ne rastin konkret Albo e ka emrin Ilir.
    ("bosi i forumit"=Albo qe esht themeluesi i FSH)
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    faleminderit

  15. #15
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Ilirjana e ke hapur kete temen,a e gjeni dot kush eshte,cfare eshte?
    Duhet dhene emri i plote i personit.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  16. #16
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    30-05-2009
    Vendndodhja
    Thorolld ON
    Postime
    224
    O ilirjana nqf se ti je 18 vjece, ateher un jame maradona. Moj, cfar kujton ti se jemi ne? vogelushe! e kemi pare djellin me para se tya na.

    Temen e semes, nje 18 vjece kerkon nje 70 vjecar, dhe kuaj karoce te ishim nje genjeshter si kjo sdo ta hamin. Asnje anetar nuk duhet te japi info ne tema te tilla.

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Ke prinder ti ilirjana? Po familja e ka idene qe ti po kerkon kete 70 vjecarin?
    Feelings change - memories don't.

  18. #18
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Me duket se po e kerkojne kete 70 vjecin qe ti vjedhin
    leket,ti marrin ndonje bank account lol.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    une kam prinder,motra dhe vellezer.personi 70 vjec eshte femer.un vertet jam18 vjece po se di ca keni ju : kaq e pabesueshme ju duket????????????
    Ne po e kerkojme familjarisht dhe gjitha kerkimet i kam bere me babin. Kush nuk beson dhe ka frike te jap info te caktoje vendin,daten ku te takohemi se vi un bashke me babin te pajisur me mjete inditifikimi bashke edhe me nje certifikate familjare dhe nese doni edhe me deshmitare.se di ca tju them tjeter. Po ca kujtoni ju se jam?????????
    Edhe nje her un dua dike qe te me orientoje nga kjo familje : nqs nuk besoni i kryej vertet gjitha me siper.

  20. #20
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Ilirjana, shpresoj qe ta gjini personin qe kerkoni. Ne kete menyre kam ndihmuar edhe une prinderit e mij per te gjetur nje person te larget te fisit, por ndryshe nga ty po e kerkonim ne amerike. Njeriun e familjes nuk e gjetem sepse kishte vdekur, por gjetem femijet e tij, te cilet gjynah kishin vite qe kerkonin te lidheshin me familjen e babait ne Shqiperi. E kuptoj veshtiresine qe keni tani, vazhdoni ta kerkoni dhe mos u dorezoni.
    Ndryshuar për herë të fundit nga s0ni : 04-02-2012 më 10:11

Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •