Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 145
  1. #41
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar më parë nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Pink, une s'e kam nxjerre gjuhen , kur te kane ofenduar.
    Ca do ti te vej kete;
    Po nuk quhet mi. Ai se ka idene se c'je femer a mashkull. Aman mos m'u merzit.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  2. #42
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahçen time
    Postime
    3,882
    O zhot o zhot si u kthye kjo tema :P:P:P

    Ketu jane mbledhur te gjithe bamiresit e kesaj bote dhe po mundohen ta ndihmojne si mundin vajzen e gjore!
    Meqe jeni kaq zemerdhemshur pse nuk e kerkoni ju per te? Kthehuni ne realitet dhe mos u merrni me etike hipokrite duke dashur te ndihmoni dike qe eshte e afte te thure historira kaq te bukura dhe emocionalisht te ngarkuara rende.

    O goce nuk gjendet ish i dashuri keshtu se me duket ta paska care ferren dhe ta ka lene dopjo gjashten ne dore.

  3. #43
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    O Dito, ca hipokritet leshi?! lol. Injorojeni si teme nese sju pelqen. E thjeshte. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  4. #44
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Citim Postuar më parë nga PINK Lexo Postimin
    Ca do ti te vej kete;
    Po nuk quhet mi. Ai se ka idene se c'je femer a mashkull. Aman mos m'u merzit.
    Rri, se jam merzit shume....
    Where does a thought go when it's forgotten?

  5. #45
    not exist Maska e skender76
    Anëtarësuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784
    Citim Postuar më parë nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Rri, se jam merzit shume....
    A t'ja fusim kaj teke rakoj bashk, se ik merzia vet masanej...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  6. #46
    not exist Maska e skender76
    Anëtarësuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784
    Citim Postuar më parë nga Dito Lexo Postimin
    O zhot o zhot si u kthye kjo tema :P:P:P

    Ketu jane mbledhur te gjithe bamiresit e kesaj bote dhe po mundohen ta ndihmojne si mundin vajzen e gjore!
    Meqe jeni kaq zemerdhemshur pse nuk e kerkoni ju per te? Kthehuni ne realitet dhe mos u merrni me etike hipokrite duke dashur te ndihmoni dike qe eshte e afte te thure historira kaq te bukura dhe emocionalisht te ngarkuara rende.

    O goce nuk gjendet ish i dashuri keshtu se me duket ta paska care ferren dhe ta ka lene dopjo gjashten ne dore.
    Dito, ndoshta un s'marr vesh o shoku, por deri tashi m'esht duk e sinqert hapsja e tems....

    Se po fillum me dyshimet, ehe...
    Ja psh: Nga pergjigjia jote un dyshoj qe ti je nga familja Dushi, dhe do t'pengosh hetimin....
    A thu mos je Kozma Dushi ti ore?!
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    per at diton

    Ore ca ke ti, ca kujton se je, po si e merr ti guximin me me fy ne at lloj menyre. Po ti sje as niveli im, je ma posht. Sedi se si te kan len akoma ne forum, sedi sesi te mbaka toka ty. Ne mos te pelqefte tema mos u perziej me dhan mend, se po mbet ti pa gja!!!!!!!!!!
    Ik e zhduku mos hy me ne temen time. U ba prototipi yt me u mundu me me analizu mua. Ooooooooooooooo, nqs je pesimist, dyshues,intrigant largohu : se me ose pa ndihmen e te tjereve une do ta realizoj ate qe dua. Te kesh kujdes : mos ju ban tjereve vipin, kur nuk jua njeh tipin........!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #48
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahçen time
    Postime
    3,882
    Citim Postuar më parë nga ilirjana jana Lexo Postimin
    per at diton

    Ore ca ke ti, ca kujton se je, po si e merr ti guximin me me fy ne at lloj menyre. Po ti sje as niveli im, je ma posht. Sedi se si te kan len akoma ne forum, sedi sesi te mbaka toka ty. Ne mos te pelqefte tema mos u perziej me dhan mend, se po mbet ti pa gja!!!!!!!!!!
    Ik e zhduku mos hy me ne temen time. U ba prototipi yt me u mundu me me analizu mua. Ooooooooooooooo, nqs je pesimist, dyshues,intrigant largohu : se me ose pa ndihmen e te tjereve une do ta realizoj ate qe dua. Te kesh kujdes : mos ju ban tjereve vipin, kur nuk jua njeh tipin........!!!!!!!!!!!!!!!!!


    :P:P:P Pirdh se lirohesh

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    na ishte sec na ishte, po na ishte nje cun, emrin na e kishte dito.................................eeeeeeeeeeeee eee...............e ca i beri mendja e kokes.........po edhe i paten thene........

    Frymezuar nga dito : i vetdeklaruar tashme pengese e kesaj teme. Qe kur nise o dito me postimet e tua sdi ta dalloj koshin e plehrave nga ty.
    Jo vetem ti diito,por te gjithe ata qe mendojne se mund te tallen me kete teme, duke perdorur nje fjalor te ndyre,ta dini mire se vetem tregoni vehten tuaj , ate qe jeni ne te vertete,jeni duke i treguar botes mbare diferencen kulturore. Jeta eshte bere per at qe din te ecin perpara edhe kur hasin pengesa. (po per kto pengesa qe mundohet te hape ndonjeri prej jush, as qe me behet vone se nuk ju marr parasysh, sa ma shume mundoheni te me pengoni , aq me shume me rritni vlerat).
    Ju kam thene edhe perpara : forumi eshte nje alternative,por ama jo e vetmja menyre qe jemi duke perdorur. Ndoshta do te me duhen dite , muaj , ndoshta edhe vite por un nje dite do ta gjej ate, ne mos ate familjen e saj.vazhdoni tani po te doni ,un ju shumzoj me zero

  10. #50
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Ti me duket se kerkon vjerren lol.
    Te ha meraku dhe ste zen gjumi
    per ate vjerren e dashur qe te ka humbur lol.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    benseven 11
    Ma bej hallall se te bera me fantazu, e ti shkrove gjithe ato fjale e une i holla ne kosh te plehrave.
    O njerez kjo teme eshte per ndihme, e jo per fantazi.
    Dyshimi eshte njerezor, por ne kete grade????????? Atehere ju nuke dini cka do te thote fjala besim.

  12. #52
    Perjashtuar Maska e R3nato
    Anëtarësuar
    27-08-2003
    Vendndodhja
    TiRoNe
    Postime
    344
    Ilirjana ec ne tr tja gjejm shpin te njesia bashkiake nr.2 :P meqe njofim kryetarin ja gjejm ne gjendje civile nr e shpise

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140

    Thirrje forumisteve!!!!!!!!!!!

    kingu i tirones
    Sikur te ishte kaq e thjeshte........
    Une kam 5 vite qe e kam marre vesh te verteten. Po vendimin per ta kerkuar e kemi marre qe para 5 muajve. Te gjitha ato sugjerimet qe mi dergojne forumistat i kemi provuar perpara,dhe meqe i permenda gjej rastin ti falenderoj te gjithe,por asgje. E kemi filluar me institucionet publike : asgje. Kemi vajtur te adresa qe na kane dhene (qe e kemi marre tek rregjistrat e gjendjes civile te elbasanit, sepse ketu ka bere lindjen), duke pyetur banoret e atij pallati,banoret e lagjes,shitesat e dyqaneve,klubeve aty rrotull, po asgjje. As mbiemrin nuk iu thote gje. Sec ka dicka te cuditshme : see nuk ka mundesi qe dikush te mos e njohe te pakten mbiemrin. Ndoshta kane edhe frike te flasin a ku i dihet....... Askush nuk e kupton ankthin qe kemi ne, sidomos tani qe i jemi futur rruges se kerkimit. Edhe ju forumista qe lexoni : dushi sju thote ndonje gje????????? Aman me ndihmoni...

  14. #54
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    30-05-2009
    Vendndodhja
    Thorolld ON
    Postime
    224
    Edhe ju forumista qe lexoni : dushi sju thote ndonje gje?????????
    Un te vetmin dush qe njof eshte dushi qe lahem...

    Forumistat 90% jetojne jashte shqiperis dhe nuk mund te ndihmojn dot, ti banon ne shqiperi dhe nuk gjen dot nje person kaq te rendesishem per jeten tende!!??
    Kingu tiranas ta afroj ndihmen perse e refuzon dhe nuk mer mundimin ta takosh e te bisedosh..
    E ka nje kleck kjo pune perderisa ti kerkon te takohesh live me ata qe te afojne ndihme, pastaj e refuzon takimin
    Ckerkon me tani????

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    labiiiiii

    Aman ma thuj at klecken qe ti mendon,se me mbytet fare, ose postoje ketu publikisht ose ma dergo ne mesazhe private.
    Sa per kingun e tiranes do te gezohesha shume nese ai vertet ka ne dore dicka,por,por,ndoshta gabohem, po nuk mu duk se e kishte seriozisht.ne rast te kundert i kerkoj falje dhe nese mund te me ndihmoje vertet te me kontaktoje mua dhe e zgjidhim bashke me familjen time ket pune. Per tirane jemi gati vec na duhet ndihme.

  16. #56
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar më parë nga Labiiiii Lexo Postimin
    Un te vetmin dush qe njof eshte dushi qe lahem...

    Forumistat 90% jetojne jashte shqiperis dhe nuk mund te ndihmojn dot, ti banon ne shqiperi dhe nuk gjen dot nje person kaq te rendesishem per jeten tende!!??
    Kingu tiranas ta afroj ndihmen perse e refuzon dhe nuk mer mundimin ta takosh e te bisedosh..
    E ka nje kleck kjo pune perderisa ti kerkon te takohesh live me ata qe te afojne ndihme, pastaj e refuzon takimin
    Ckerkon me tani????
    lol i je qep kesaj te shkretes sikur te jet kriminele. Nese ke mundesi ndihmoje nese jo mjaft e akuzove kot. Ilirjana ndoshta gjyshja ka ndryshuar mbiemer prandaj ke veshtiresi ta gjesh.
    I LOVE GOD

    j&g

  17. #57
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Ose kane fshire postime, ose s'po kuptoj une.
    Cfare ke zbuluar ti Ilirjana para 5 vjetesh? Perse behet fjale?
    Where does a thought go when it's forgotten?

  18. #58
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    OK, kuptova...

    Ilirjana, ti je e re dhe e merr jeten vrullshem, por ndalu njehere. Mendohu mire per hapat qe hedh. Ne disa raste "kurioziteti eshte i tepert". E kane thene te tjere para meje.
    Te me degjosh mua, lereni familjarisht kete perpjekje qe po ndermerrni.
    Vetem sherr do gjeni e do keni.

    Me vjen shume keq per luften qe ke nisur e per vendosmerine qe ke per ta bitisur. Sinqerisht, qe me vjen shume keq.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  19. #59
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    30-05-2009
    Vendndodhja
    Thorolld ON
    Postime
    224
    Kur jesha ne shqiperi pash nje emision tek njerez te humbur, per njerin eqe e kishim birezuar prinderit, dhe nuk e dinte, por kur pleqve qe e kishin birezuar ishin plakur, i kishin lene shenja te kuptonte se ai nuk ishte i tyre, por e kishin birezuar. Hapen kufit dhe ky biri i botes si gjithe te tjeret shkon e emigran ne gerqi per rreth njezet vjet, por gjithmon mendjen e kishte per te gjetur nenen e tij te vertet.Nje dite kethehet ne shqiperi dhe shkon tek ai emisioni, dhe si perfundim gjen nenen vellezrit motrat e vertet, mgjth se nene biologjike i kishte vdekur, si perfundim ai u takua me vllezrit dhe motrat e tij mbas afersisht 60vjetesh.
    Kete duhet te bej ilirjana e jo te vij e te grise me ne kur ne i japim nje sygjerim e asaj si pelqen.
    Ajo qe un thomi eshte se nuk duhet njerzit te japin info pa njojtur personin se kush i kerkon ilirjana mund te jet vajz e mire por e njef dikush? sigurisht qe jo ahere ce duhet ta besojme.
    Edukohuni me sistem o njerez.
    ps me ty jana tulipana nuk merem me thomi un
    Ndryshuar për herë të fundit nga Labiiiii : 14-02-2012 më 23:08

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
    Anëtarësuar
    06-01-2012
    Postime
    140
    po ca ceshtje kurioziteti,,,,,,,,,eshte me e thelle. Tani qe jemi futur ne kete udhe nuk mundemi te kthehemi prapa. A e kuptoni rendesine e kesaj,,,,,dua te gjej gjyshen e pastaj ajo do te na orientoje dhe nga gjyshi. Po keto jane rrenjet e mia, i dua keto se jane gjaku im.
    Ky eshte pengu jone me i madh.


    As Varri nuk do te me mbante po mos ti gjeja!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •