Close
Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 245 prej 245
 1. #241
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,591
  Faleminderit
  223
  267 falenderime n 247 postime

  Pr: Filmi i fundit q keni par 2012 & pershtypjet tuaja.

  Dhimbje tronditese e shprese, refleksion e kujtese ..... nje jete per t'u percjelle e mos t'u harruar ...... e shume te tjera njeherazi rikujtuar ngado !  Shume i prekshem e emocionues !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 22-09-2017 m 12:21

 2. #242
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,694
  Faleminderit
  182
  235 falenderime n 188 postime

  Pr: Filmi i fundit q keni par 2012 & pershtypjet tuaja.

  "Vdekja e burrit"

  Film shqiptar me te medhenjte Sulejman Pitarka dhe Kadri Roshin.

  Ua keshilloj aryre qe se kane pare.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #243
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,591
  Faleminderit
  223
  267 falenderime n 247 postime

  Pr: Filmi i fundit q keni par 2012 & pershtypjet tuaja.

  Nga ata filma qe mund ta rishohesh edhe njehere nga e para !

  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 06-10-2017 m 20:50

 4. #244
  .
  Antarsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime n 55 postime

  Pr: Filmi i fundit q keni par 2012 & pershtypjet tuaja.

  La La Land


 5. #245
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  5,591
  Faleminderit
  223
  267 falenderime n 247 postime

  Pr: Filmi i fundit q keni par 2012 & pershtypjet tuaja.

  Gifted


Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •