Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime nė 629 postime

  Familja Dragusha nga Kosova

  Ky eshte nje mesazh qe na ka ardhur me email ne kutine e postes se forumit:

  Dua te njoh emrat e femijeve dhe te lidhem me ta, te ketyre personave. Haxhi Abdyl-Fetah Dragusha. Vellezerit e tij jane Mahmut Dragusha dhe Ibrahim Hysein Dragusha. Babai i tyre ka qene Shaban Aga Dragusha. Abdyl Fetah Dragusha ka marre pjese ne Kongresin e Berlinit dhe Lidhjen e Prizrenit.

  Kushdo qe ka informacion per ta, eshte i lutur te lere nje mesazh ne kete teme, ose te me kontaktoje ne kete adrese: eariyak@hotmail.com


  Mesazhi anglisht:

  about: haxhi abdy-fetah dragusha,his brother mahmut dragusha,ibrahim-hseyin dragusha and their father shaban aga dragusha.abdy-fetah dragusha was a person in berlin kongress and lidhjes prizreni.

  I want to know their childreen's name and more
  if enyone know about this would you give me information

  my best regards

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-04-2012
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  pergjigje

  ju kemi derguar nje email, mund te flasim aty per me shume

  ****
  we've sent you an email, we can talk there for the details

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Interasante kjo informatė.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •