Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 68 prej 68
 1. #61
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,965
  Faleminderit
  141
  234 falenderime nė 190 postime
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 2. #62
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,965
  Faleminderit
  141
  234 falenderime nė 190 postime
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 3. #63
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sturmgewehr Lexo Postimin
  Cilat jan parimet edhe idet e Ateizmit ?

  edhe nese e ke bere kete gabim nga pakujdesia te lutem permirsoje postin tend se kjo nuk ka kuptim.
  Parim i ateizmit eshte mohimi i Perendise dhe 'i gjithe zoterave te tjere'.
  Destroyer of falsehood :)

 4. #64
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga mesia4ever Lexo Postimin
  Parim i ateizmit eshte mohimi i Perendise dhe 'i gjithe zoterave te tjere'.
  kemi ndonje ndryshim nga njeri tjetri?

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  242 falenderime nė 197 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
  Edhe un nuk po i mohoj keto qe ti po i thu,por ti po flet per individ,e individi nuk eshte i rrezikshem per kombin,kurse ne po flasim jo per individ por per nji grupacion(parti),e cila duke i grumbullu nen nji ombrell te gjith ata individ qe ti i ceke me lart,e formon nji grup te lartcekur te cilet si bashkesi,per interes te po keti grupi damtojn nji teresi,e ky grupacion eshte feja.
  Grupimet jane sa te nevojshme, aq dhe te rrezikshme sidomos kur lideri i tyre eshte i rrezikshem. E keqja e anetareve te nje grupimi eshte se ikin me turmen, dhe nuk kundershtojne vendimet e ''liderit'', per te mos u perjashtuar nga tufa. Keta njerez kane nevoje te drejtohen.
  Ca njerez e kane te nevojshme te jene pjese e turmes, ( besimtaret), dhe te tjere qe duan te mos perzihen. (ateistet).
  Feelings change - memories don't.

 6. #66
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,965
  Faleminderit
  141
  234 falenderime nė 190 postime
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 7. #67
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime
  Citim Postuar mė parė nga iliria e para Lexo Postimin
  Kesi abuzimi me mendjen e njeriut sic ben ky hoxha i NDERUAR E I DIJSHEM as ne kohen e Hitlerit ska pas.
  Destroyer of falsehood :)

 8. #68
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime
  Citim Postuar mė parė nga iliria e para Lexo Postimin
  Per shkak se nuk ka prove te arsyeshme qe Muhamedi ka qene Profet i Zotit. Nese lexon per kete njeri ne Kuran e Hadithe dhe nese i analizon na del se ky person kurre nuk ka qene Profet. Nuk besohet rrena per inati te tjetrit. E aq me keq kur keto rituale vijne nga paganizmi me disa shtesa.
  Destroyer of falsehood :)

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •