Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 54 prej 54
 1. #41
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  27
  Postime
  1,444
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  Si t'i vije ka thene kavajsi...
  https://www.behance.net/robberysk1100

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Kalorsja
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nuk me interesojne

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,157
  Faleminderit
  5
  2 falenderime nė 2 postime
  me spas pun tjeter do miresha me to,po meqense kam shum pun tjera skam koh per thashetheme....
  Jetė e rėndė.......!!!

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,362
  Faleminderit
  138
  212 falenderime nė 167 postime
  Me lendojne, por gjithsesi asnjehere nuk i konfrontoj. Me duket ulje. Mundohem ti hedh pas kraheve.
  Feelings change - memories don't.

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,237
  Faleminderit
  104
  114 falenderime nė 79 postime
  Ku do ku kam vajtur, ne c'do shtet ku kam qene, ne c'do vend pune ku kam qene kam degjuar thashetheme edhe per mua sigurisht. Ne fillim merzitesha se ne rradhe te pare kerkoja te gjeja defektin ne mua, pastaj me kohen e pashe se qenka nje semundje gjenerale dhe se vras me mendjen , vecse personat kur shikoj qe bejne thashetheme nuk u bej me besim.

 6. #46
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  498
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  varet nga personi qe ben thashetheme, nese eshte dikush i afert, do prekesha, nese eshte dikush pa rendesi, indiferente

 7. #47
  .....
  Anėtarėsuar
  18-04-2009
  Vendndodhja
  ne shpi
  Postime
  100
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  i vetmi reagim esht injorimi,,,,,,pasi nese reagon ndryshe ben lojen e tyre. Skam pse te ndihem keq per ca thon tjeret per mua. po te me jepnin naj rroge per kete gje atehere po.
  Dimmi cosa vedi?
  Vedo gente stupida.
  E come sono?
  Vanno in giro pensando di essere normali.

 8. #48
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  30
  Postime
  3,323
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  reagimi im mhhh them papapa sa xheloza qe jan merjau qe meren me mua le te plasin
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 9. #49
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  6,779
  Faleminderit
  157
  137 falenderime nė 98 postime
  me vije te qeshem,sepse vetem ata njerez qe te kan zili meren me gjera te tilla,nuk i mar ne konsiderat...

  nganjher cuditem se akoma ka njerz te tille,qe skan pune tjeter,
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #50
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,074
  Faleminderit
  200
  110 falenderime nė 81 postime
  Nuk i regjistron truri ime gjerat me virusa
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 11. #51
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  6,779
  Faleminderit
  157
  137 falenderime nė 98 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Nuk i regjistron truri ime gjerat me virusa
  hahhahhah..e bukur kjo...

  e paske antivirusin oj e panjohur
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,256
  Faleminderit
  76
  112 falenderime nė 70 postime
  do me vinte shume shume keq nese degjoja thashetheme per veten.

 13. #53
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  1,931
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nuk e vras shume mendjen per thashethemet qe thuhen per mua, kur i degjoj them vetem "kush e ka thene, Zoti i shtofte qejfin dhe inatin te flase me shume"
  Si me thashetheme e si pa thashetheme njesoj e bej gjumin dhe njesoj e haj buken, ndryshimi i vetem eshte qe me japin nje arsye me shume per te qeshur
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 14. #54
  E omel Maska e EnderrA
  Anėtarėsuar
  18-11-2010
  Vendndodhja
  Te kthesa Xhanes
  Mosha
  29
  Postime
  81
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jam e shurdher ndaj tyre
  Ati im qė je nė qiell mshelma gojėn kur skam asgjė pėr tė thėnė!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •