Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  89
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Si shkruhet nje Kerkese

  Pershendetje, se pari uroj qe ky mesazh te ju gjej shendosh e mire te gjithe ata qe lexojne, pastaj shfrytezoj rastin te ju felenderoj per ndhmen tuaj ne lidhje me pyetjen time.

  Kam patur raste te shkruaj kerkesa, lutje, ankesa, deklarata, por jam shume kureshtar ta perpiloj nje forme ne menyre pak me shkollore duke u mbeshtetur ne gramatiken dhe regullen e letersise shqipe, andaj kam nevoj qe te me udhezoj dikush ku mund ti gjej format ne pdf ose doc fajlla si shkruhet nje lutje,Deklarata,Kerkesa,Ankesa etj..

  Ju Faleminderit

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar furkan pėr postimin:


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •