Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-12-2011
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kontrata pune

  Kush mund te me ndihmoje duke me dhene nje mendim? Une dua te bej nje kurs ne Tirane te instituti harry Fultz per hidraulik sepse dua te iki ne Angli per te punuar. Si mund te gjej une nje kontrate pune pas perfundimit te kursit? Po gjuhen duhet ta kem te mbrojtur apo ta di per veten time, te fusin gje ne testin gjuhe ato te ambasades? Ju lutem me ndihmoni miq te forumit

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Me sa di une gjuha eshte nje nder kriteret ne Harry Fultz ndersa per kontra nuk di c'te them,por mendoj se ne fund te kursit mund te maresh deshmine perkatese jo nje kontrate pune.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-12-2011
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk dua kontrate pune nga harry Fultz por dua qe kur te mbaroj kursin tek harry fultz te gjej nje kontrate pune ne Angli ose ne Gjermani, eshte e mundur kjo gje?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •