Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  ema Maska e juxhi
  Anėtarėsuar
  20-09-2011
  Vendndodhja
  berat
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Arrow A Mund Te Me Ndihmoni Me Nje Tekst Argumentues

  ME TEME: Roli i gruas ne shoqerin bashkohore.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Shume pergjithesuese. Te duhet per ne Shqiperi apo ne pergjithesi kudo ne bote. Ka shume material ( jo ne shqip) rreth kesaj teme. Fare mire mund te sjellesh argumenta se cfare roli ze femra ne shoqeri te ndryshme ne ditet e sotme. Te perbashktat dhe diferencat qe ekzistojne. Ose nese e ke vetem per Shqiperine mund te besh nje krahasim midis te shkuares dhe te tashmes. Si ka ndryshuar. Faktoret qe kane influencuar kete ndryshim. Sill statistika te sakta nga burime te besueshme mbeshtesin idete e tua dhe si perfundim konkluzionin tend rreth cfare duhet bere me shume apo ku duhet punuar me punuar me shume per...
  Feelings change - memories don't.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •