Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    Përse duhet t'i dëgjojmë prindërit?

    Mora shkas nga nje kerkim qe nje vogelush po bente ne google, dhe kish perfunduar ne nje teme ne forum. Ne google, vogelushi kish shtypur fjalet:

    "Perse duhet t'i degjojme prinderit?"

    Mesuesja u kish dhene detyre shtepie qe ti jepnin pergjigje kesaj pyetjeje. Kete pyetje une po ua shtroj gjithe anetareve te forumit, qe kane disa vite me shume mbi supe se ky femije, e mund te jene edhe prinder vete, per te ndare me kete femije mesimet e tyre te jetes.

    Albo

  2. #2
    Te ishe Klara Pink anetaret do qeshnin me kete pyetje

    hmmm
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e EXODUS
    Anëtarësuar
    15-06-2003
    Vendndodhja
    Intravenous..
    Postime
    1,667
    Përvoja, pjekuria...

    "Plakut 'flakhedhsen' mos i'a degjo, fjalen degjoja" (prindit, natyrshem)

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anëtarësuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    Citim Postuar më parë nga Albo Lexo Postimin
    Mora shkas nga nje kerkim qe nje vogelush po bente ne google, dhe kish perfunduar ne nje teme ne forum. Ne google, vogelushi kish shtypur fjalet:

    "Perse duhet t'i degjojme prinderit?"

    Mesuesja u kish dhene detyre shtepie qe ti jepnin pergjigje kesaj pyetjeje. Kete pyetje une po ua shtroj gjithe anetareve te forumit, qe kane disa vite me shume mbi supe se ky femije, e mund te jene edhe prinder vete, per te ndare me kete femije mesimet e tyre te jetes.

    Albo


    albo kur ishim ne te vegjel dhe nuk e degjonim prinderin p sh qe te visheshim ne dimer mire ose te hanim kete apo ate,mesoni se per veten e juaj e keni..........te gjitha keto ne nuk i zbatonim,dhe mami im me thoshte gjithmone nigjojeni fjalen nenes se do te jete mire, kur do ju vijne ne mend fjalet e mia do te jete vone dhe ashtu eshte une tani i i udhezoj femijet e mi dhe ato nuk me nigjojne mua dua, ta degjojme prinderin se ato e dine kush esht e mira apo e keqja se dhe ato kane qene femije
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •