Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-11-2011
    Postime
    23

    Question A mund te shkoj ne Maqedoni vetem me karte identiteti?

    Desha te shkoj ne Maqedoni ne periudhen Dhjetor 2011-Janar 2012. Nuk kam pashaporte. A mund te kaloj kufirin VETEM duke paraqitur karten e identitetit? A e keni provuar vete, dhe kur? Faleminderit. (p.s. Jam nga Shqiperia)

  2. #2
    Citim Postuar mė parė nga presariopresari Lexo Postimin
    Desha te shkoj ne Maqedoni ne periudhen Dhjetor 2011-Janar 2012. Nuk kam pashaporte. A mund te kaloj kufirin VETEM duke paraqitur karten e identitetit? A e keni provuar vete, dhe kur? Faleminderit. (p.s. Jam nga Shqiperia)
    Personalisht, kur kalova ne Maqedoni para 2 javesh i tregova direkt pashaporten. Nuk e di ama nese per ato mjaftonte edhe karta e identitetit... Per Kosoven e di qe shkohet vetem me karte identiteti, per Maqedonine dyshoj.

    La vita non si spiega, si VIVE!

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Konstantin
    Anėtarėsuar
    11-12-2010
    Postime
    447
    jo nuk mundesh me kart identiteti por vetem me pasaport, serbet munden vetem me kart identiteti!

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-12-2011
    Postime
    6
    Citim Postuar mė parė nga presariopresari Lexo Postimin
    Desha te shkoj ne Maqedoni ne periudhen Dhjetor 2011-Janar 2012. Nuk kam pashaporte. A mund te kaloj kufirin VETEM duke paraqitur karten e identitetit? A e keni provuar vete, dhe kur? Faleminderit. (p.s. Jam nga Shqiperia)

    Jo.. duhet te presim dhe ca .. sepse as une qe jam nga maqedonia smundem me karten e identitit te vi n shqiperi...

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e JACK FOLLA
    Anėtarėsuar
    10-11-2003
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    120
    Ēfarė do bėsh nė Maqedoni?
    kot qė tė shkosh.
    Adresat e faqeve personale mund ti vendosesh ne profil por jo ne firme. Stafi i Forumit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •