Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
  1. #1

    Antarsuar
    08-02-2003
    Postime
    1,785
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

    Libra interesant pr t lexuar..

    Sugjeroni ndonje liber interesante per te lexuar ne kohe te lire...

    Une momentalisht po lexoj Transhendenca hyjnore dhe shprehja e saj nga Ismail Faruki..

  2. #2
    Love all, but trust a few Maska e angmokio
    Antarsuar
    02-09-2011
    Vendndodhja
    AngMoKio
    Postime
    3,851
    Faleminderit
    143
    146 falenderime n 115 postime
    Pershendetje la luna!
    Ke ndonje ide ku mund ta gjejme online kete liber?
    "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

  3. #3

    Antarsuar
    08-02-2003
    Postime
    1,785
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Ne anglisht e gjen me titullin : Divine Transcendence and Its Expression - Ismail Faruqi...

    Nese do doje ta kerkoje neper libra ne Tirane do te segjeroja Librarine "e Per7tshme" aty ku e kam blere dhe vete.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e fegi
    Antarsuar
    29-05-2009
    Postime
    5,840
    Faleminderit
    0
    7 falenderime n 7 postime
    gabim postim............
    Ndryshuar pr her t fundit nga fegi : 13-11-2011 m 08:55

  5. #5
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Antarsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,560
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    George Orwell - 1984

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Antarsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,206
    Faleminderit
    74
    99 falenderime n 63 postime
    Na thoni dhe ku ti gjejme.....librat qe prozoni per tu lexuar.

  7. #7
    Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
    Antarsuar
    03-11-2007
    Vendndodhja
    Firenze
    Mosha
    25
    Postime
    1,451
    Faleminderit
    1
    0 falenderime n 0 postime
    Citim Postuar m par nga Jack Watson Lexo Postimin
    George Orwell - 1984
    Hehehe i bukur ky..

    Une do te keshilloja, jo ty po te gjitheve, Idioti - Dostojevskij..
    Nuk kisha asnje qellim t' iu pelqej.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e stern
    Antarsuar
    09-10-2008
    Postime
    4,342
    Faleminderit
    0
    3 falenderime n 2 postime
    Un do ju kisha keshilluar te lezoni

    Der Kleine Prinz
    Antoine de Saint-Exupry
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Urimy-meraga
    Antarsuar
    23-04-2011
    Vendndodhja
    Hijen e drites
    Mosha
    21
    Postime
    212
    Faleminderit
    3
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga angmokio Lexo Postimin
    Pershendetje la luna!
    Ke ndonje ide ku mund ta gjejme online kete liber?
    Do te kisha kshilluar ti lexosh librat e Muhejdin Arabiut

  10. #10
    Perjashtuar
    Antarsuar
    09-08-2011
    Vendndodhja
    Ne token e Allahut!
    Postime
    1,434
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    Libri: "Mos u Trishto" Kliko ketu per ta shkarkuar!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •