Close
Faqja 6 prej 18 FillimFillim ... 4567816 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 360
 1. #101
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  ehh po ta dije do ma kishe dhen me kohe ate qe doja,,,
  Akoma sta ka dhen? :| o.O
  Mua ma dha pa u martuar
  biles pa u njohur fare


  wow :|

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Ftoj Stationi
  Mosha juaj?
  Gjatsija juaj dhe pesha?
  A keni flok?
  Ngjyra e syve?
  Profesioni juaj?
  Jeni optimist apo pesimist?
  Cfar kerkoni nga nje femer?
  Cfar ureni te nje femer?
  E doni nusen nga mergimi apo vendlindja?
  Dini te gatuani?
  A jeni xheloz?
  Mundeni ti shkruani reshta poezi per femern?

  Mbas pergjigjeve do ju propozoj a e meritoni bukuroshen e forumit apo jo.
  u pergjigja pyetjeve te tua

 2. #102
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Per xhenet

  Cila lule te peqlen me shume?
  cila kenge?
  ku ne floke e vini trendafilin?
  Gjyra e syve?
  sa vjece je?
  sa gjuhe zoteron?
  Perse hyni ne forumin shqiptar?
  pershkruaj veten me nje fjale.
  Sa femije do doni te keni dhe cfare gjinie?
  Ne nje molle plot me fiq, hypen dy hajdute, hengren sa hengren dardha, sa mena mbeten?

  po e mbyll me kaq lol

  Ndryshimi: edhe nje pyetje, ishte per nje anetare tjeter por do te pyes ty hahahah sowwy  nese do zgjidhnit nje nga keto trija, cilen do zgjidhnit? do me jipni nje puthje, perqafim, apo shuplake dhe sa forte?

  <3 jk :-)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 15-11-2011 mė 09:53

 3. #103
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Xhenet


  cndodhi?
  aq te kota jane pyetjet?

 4. #104
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Per xhenet

  Cila lule te peqlen me shume?
  cila kenge?
  ku ne floke e vini trendafilin?
  Gjyra e syve?
  sa vjece je?
  sa gjuhe zoteron?
  Perse hyni ne forumin shqiptar?
  pershkruaj veten me nje fjale.
  Sa femije do doni te keni dhe cfare gjinie?
  Ne nje molle plot me fiq, hypen dy hajdute, hengren sa hengren dardha, sa mena mbeten?

  po e mbyll me kaq lol

  Ndryshimi: edhe nje pyetje, ishte per nje anetare tjeter por do te pyes ty hahahah sowwy  nese do zgjidhnit nje nga keto trija, cilen do zgjidhnit? do me jipni nje puthje, perqafim, apo shuplake dhe sa forte?

  <3 jk :-)
  OOOOOO Me fal tani po e shofi!

  1.Zambaku dhe tredafili.
  2.Jan shume por do veqoj Ika larg(Eneda Tarifa)dhe Zaho (Je te promet)
  3.Ne anen e majt afer veshit.
  4.E kaltert.
  5.19 vjet e 8 muaj 24 dite.
  6.4 gjuhe po jo parfekt.
  7.Sepse eshte vendi me i mire per te komunikuar me shqiptaret ane ban botes.
  8.Nje vajz modeste me shume endrra.
  9.Do doja 4,2 djem dhe 2 vajza,keshtu qe motra mos te jet pa moter dhe vellau pa vella.Por me mjafton edhe 1 te kem.
  10.Asnje se i hengra une mollat.
  11. Nje perqafim dhe nje puthje ne faqe.
  Jeni i kenaqur?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. #105
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  37
  Postime
  3,017
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  o o e kisha harru kete teme..
  e panjohura a mund ta bej nje interviste??

  do me pergjigjesh sakte ??
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 6. #106
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Ne nje molle plot me fiq, hypen dy hajdute, hengren sa hengren dardha, sa mena mbeten?
  Kėtė e dinė tė gjithė, dy ftonj ngelėn.

 7. #107
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Nje intervist me Gentian_gr.

  1.Venedlindja juaj?
  2.Datlindja.
  3.Situata familjare,i martuar beqar?
  4.Studime apo pune?
  5.Pasioni juaj?
  6.Nje enderr e pa realizuar.
  7.Cafar do donit te ndryshonit ne vetveten?
  8.Cfar ju acaron ne kulm?
  9.Kush simbas juve meriton respekt me shume.
  10.Nje thenje per dashurin.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #108
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Kėtė e dinė tė gjithė, dy ftonj ngelėn.
  Jo se i hengra une edhe ata dy qe mbeten
  Station po ti pse nuk pergjigjesh ne intervisten time?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. #109
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  o o e kisha harru kete teme..
  e panjohura a mund ta bej nje interviste??

  do me pergjigjesh sakte ??
  Nje Intervist me ty.

  1.Deri kur perballe komshiut?
  2.Si e doni nusen,bjonde zeshkane me shkoll amvise e tje?
  3.Ku do donit te jetonit?
  4.Antaret qe ju pelqen muhabeti?
  5.Antaret te cilen kishit dashur ti takoni?
  6.Nese fitoni loto,idea i par cfar do benit?
  7.Sa vjecar doni te jetoni?
  8.Plane per vitin 2012?
  9.Yshqimi me i preferuar?
  10.Kenga e preferuar?
  11.Nje thenje e jotja per jeten?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #110
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Nje intervist me Gentian_gr.

  1.Venedlindja juaj?Librazhd
  2.Datlindja.1978
  3.Situata familjare,i martuar beqar?Martuar
  4.Studime apo pune?Punoj
  5.Pasioni juaj?Hipizmi
  6.Nje enderr e pa realizuar.Kthimi ne atdhe
  7.Cafar do donit te ndryshonit ne vetveten?Zemren te mos ish e ndjeshme
  8.Cfar ju acaron ne kulm?E te folurit kot
  9.Kush simbas juve meriton respekt me shume.Rrudhat e prinderve
  10.Nje thenje per dashurin.
  S'di ne lidhje me te

 11. #111
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin

  Station po ti pse nuk pergjigjesh ne intervisten time?
  Kush tė tha se nuk jam pėrgjigjur??
  Kjo tregon se Ti jo vetėm e ke marė lehtė kėtė temė por nuk mban edhe premtimet.

 12. #112
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Ahahahahaha tani do te shiqoj me paska ikur
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #113
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  1- Mosha ėshtė sekret shtetėror (as i madh as i vogėl)

  2- Gjatėsia 1,75 m pesha 80 kg

  3- Flok kam plotė, mund ti jap edhe ndonjė qerosi borxh

  4- Sytė kaf me nuanca tė gjelbra

  5- Nė shėrbim tė popullit

  6- Zakonisht jam optimist

  7- Dashuri dhe respekt....nga njė femėr e rastėsishme atė qė kėrkojnė tė gjithė

  8- Mėndjelehtėsinė

  9- Nuk ka rėndėsi

  10- Po, di tė gatuaj

  11- Sigurisht qė jam, por jo i sėmurė

  12- Po mundem......

  Kur tė vish sonte nė lėmė
  Eja vetėm pa tėtėmė

  Lidhe qėnin Ti moj qėnė
  Lidhe pėr kok tė satėme.....

  Falenderit shume intervist e kendshme,sidomos keta 4 reshtat...
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 14. #114
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin
  S'di ne lidhje me te
  Me pelqej shume dhe respekt per kete fjal te madhe...9.Kush simbas juve meriton respekt me shume. "Rrudhat e prinderve".
  Por mer te dhjeten me befasove!
  10.Nje thenje per dashurin.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #115
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  37
  Postime
  3,017
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Nje Intervist me ty.

  1.Deri kur perballe komshiut?
  2.Si e doni nusen,bjonde zeshkane me shkoll amvise e tje?
  3.Ku do donit te jetonit?
  4.Antaret qe ju pelqen muhabeti?
  5.Antaret te cilen kishit dashur ti takoni?
  6.Nese fitoni loto,idea i par cfar do benit?
  7.Sa vjecar doni te jetoni?
  8.Plane per vitin 2012?
  9.Yshqimi me i preferuar?
  10.Kenga e preferuar?
  11.Nje thenje e jotja per jeten?
  hahahaha ja spo ta prish..pp

  1, derisa te kete gruan ne forme ..pp
  2, zeshkane dhe pak ledhatare.
  ketu ku jam !
  4, jan shume,,maryp, stern, etna, E PANJOHURA, ti, lexuesi, banesaxhia, jesy yhhh ka akoma..
  5, e panjohura
  6,bamiresi
  7, 65 mjafton
  8, kam deshire te lidhem seriozisht se po plakem beqar..p
  9, ai shqiptar
  !
  ,
  10, jetoje jeten ashtu si e deshiron
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 16. #116
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Me pelqej shume dhe respekt per kete fjal te madhe...9.Kush simbas juve meriton respekt me shume. "Rrudhat e prinderve".
  Por mer te dhjeten me befasove!
  10.Nje thenje per dashurin.

  Pse befasim?
  Do te ve ne levizje mekanizmin google per te gjet c'ka kane thene tjeret?
  Ps per dashurine

  Thojne qe sinqeriteti eshte dhurata me e madhe

 17. #117
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin

  Pse befasim?
  Do te ve ne levizje mekanizmin google per te gjet c'ka kane thene tjeret?
  Ps per dashurine

  Thojne qe sinqeriteti eshte dhurata me e madhe
  Eh kjo me pelqej,ku ka dashuri, toleranc ka edhe sinqeritet.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 18. #118
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime
  Ku ka dashuri,ėshtė komshia ime...shumė e saktė...ahahahahha...

 19. #119
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  Ku ka dashuri,ėshtė komshia ime...shumė e saktė...ahahahahha...


  Pa poezi drejt saj s'te besojme

 20. #120
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin
  Pa poezi drejt saj s'te besojme
  Po nesėr mo shoku nesėr...ahahahahhaa...
  Klm

Faqja 6 prej 18 FillimFillim ... 4567816 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •