Close
Faqja 23 prej 98 FillimFillim ... 1321222324253373 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 441 deri 460 prej 1958
 1. #441
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  rexh lutu whenever you feel like it ska problem oh and don't listen to derjans
  meqe jemi tek tema e femijve... j&g kur isha e vogel lutesha cdo nate...por nje dite mami me gjen ne mengjes duke u lutur dhe me pyet "cfare po ben te keqen mami"..."po lutem"..."po pse?"..."sepse harrova te lutesha dje ne darke" ....mami filloj te qeshte me lot ... keshtu i keshillohesha dhe motres se vogel.. ne shumicen e rasteve e shikoje ne mengjes duke u lutur se harronte e shkreta lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. #442
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  35
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  meqe jemi tek tema e femijve... j&g kur isha e vogel lutesha cdo nate...por nje dite mami me gjen ne mengjes duke u lutur dhe me pyet "cfare po ben te keqen mami"..."po lutem"..."po pse?"..."sepse harrova te lutesha dje ne darke" ....mami filloj te qeshte me lot ... keshtu i keshillohesha dhe motres se vogel.. ne shumicen e rasteve e shikoje ne mengjes duke u lutur se harronte e shkreta lol

  ahahaah devoted christians lutja eshte e pranushme ne cdo kohe per ne kristianet . prinderit tane skan shume faj sepse sistemi ku u rriten i izoloj nga cdo gje fetare.
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #443
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  true true
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 4. #444
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  Kjo mendja e femijeve per prapesira eshte e kurdisur.
  Ngaqe vajze ka nisur t ece , por nuk ka akoma sa duhet ekiliber neper cepat e dollapeve apo mobiljeve ku rrezikon te vritet kemi ngjitur ca mbrojtese prej plastiku qe te mos vritet po ra, tani fiksimi i saj eshte ti heqe , me ate merret gjithe diten, une ngjit ajo hiq, nc, nc, nc

 5. #445
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  quni ime esh llups i madh ..po e mbante nje nga motrat e burrit ne krah shtrire , ai e hap gojen shume dhe ja ngjit pas gjoksit ...lol 3 kunatat double Ds normale qe do kerkoj milk .. ajo bertiti e u friksua haha pastaj po thonte ua sa budallack jam u tremba .. tani ka filluar tja beje dhe gjyshes .. pupupu ska tulp ky biri im

 6. #446
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  quni ime esh llups i madh ..po e mbante nje nga motrat e burrit ne krah shtrire , ai e hap gojen shume dhe ja ngjit pas gjoksit ...lol 3 kunatat double Ds normale qe do kerkoj milk .. ajo bertiti e u friksua haha pastaj po thonte ua sa budallack jam u tremba .. tani ka filluar tja beje dhe gjyshes .. pupupu ska tulp ky biri im
  qingji i mire pi dy nena thot poplli

 7. #447
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  ky do me pi pambarim nena lol

 8. #448
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Me thuaj nese do ndihm

 9. #449
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  quni ime esh llups i madh ..po e mbante nje nga motrat e burrit ne krah shtrire , ai e hap gojen shume dhe ja ngjit pas gjoksit ...lol 3 kunatat double Ds normale qe do kerkoj milk .. ajo bertiti e u friksua haha pastaj po thonte ua sa budallack jam u tremba .. tani ka filluar tja beje dhe gjyshes .. pupupu ska tulp ky biri im
  sja ka bere gjyshit apo burrit tend gjitheashtu lol? sepse nuk dallojn te shkretet if it is near the chest, they aim at it lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 10. #450
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,438
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  sot ne vazhdim te asaj ckam shkruar dite me pare,Tomi me tha Je mami im e preferuar'......

 11. #451
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  sja ka bere gjyshit apo burrit tend gjitheashtu lol? sepse nuk dallojn te shkretet if it is near the chest, they aim at it lol
  nese kan men boobs atehere po veshtire te dallosh ndryshimin

 12. #452
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Talking

  http://m.youtube.com/watch?v=hiiznWZYEPU
  O sa qan goca ime kur i ve te shikoj kete kenge, sa frike e ka, i ve kenge me ujqer e krokodila dhe nuk reagon keshtu si reagon me kete kenge,

 13. #453
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  sja ka bere gjyshit apo burrit tend gjitheashtu lol? sepse nuk dallojn te shkretet if it is near the chest, they aim at it lol
  yeah hubby ja dha nje here ... boy sucked the hairy tit spit and said yackkk hahaaaa

 14. #454
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  yeah hubby ja dha nje here ... boy sucked the hairy tit spit and said yackkk hahaaaa
  hahah like stewie

  si e ke cunin Eni, kjo vajza ime pi pi aq shume dhe pastaj ma vervit all over...jo vetem duhet te nderroj vajzat por duhet te ndroj veten time ore minute...the laundry never ends
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 15. #455
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  mos e vrit mendjen sa te behet 2 muajshe do ndryshojee sdo vjelle aq shume
  mire Rexhina mire , u rrit tani 2 muaj e pak , fillimi ishte shume i veshtire si her e pare tani ja kam marre doren , quni im kur del ose ne makine rri i urte sa vjen ne shtepi ne qetesi fillon e qan .. kshu qe shumicen e kohes dal .. e nderroj ku te mundem e i jap qumesht kudo qe te jem pak renci ka kush esh verdalle haha huhu ...
  i ke folur vajzes per qunin tim moj ? un po perdite lol

 16. #456
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  hahah lol i kam folur cke me te por do dhe foto dreqia, qe ti ve nje foto gjithe ato fjale te mira qe kam then per djalin tend

  hera e pare eshte gjithemone e veshtir sidomos me gjumin...un nates pump, qe te ket mundesi te pij me shume dhe te fle cik me shume, ama prap ngrihet 3-4 here....djali jot ka nevoj per zhurme kjo e imja ka nevoj qe ta mbash ne krah ore minute, apo nuk jep nje ulerim si mace e vogel kur nuk vin ne kohe, e kam pak nevrike hope your son doesn't mind
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 17. #457
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  hahah like stewie

  si e ke cunin Eni, kjo vajza ime pi pi aq shume dhe pastaj ma vervit all over...jo vetem duhet te nderroj vajzat por duhet te ndroj veten time ore minute...the laundry never ends
  Mos e ke me Reflux? me c'kam pare, femijet me Reflux, zakonisht e nxjerrin qumeshtin pas pirjes. Nuk thua shyqyr qe pi, se ata qe s'pijne jane me keq, e behen me grindavec. Vetem qajne se jane te pangopur.
  Feelings change - memories don't.

 18. #458
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Mos e ke me Reflux? me c'kam pare, femijet me Reflux, zakonisht e nxjerrin qumeshtin pas pirjes. Nuk thua shyqyr qe pi, se ata qe s'pijne jane me keq, e behen me grindavec. Vetem qajne se jane te pangopur.
  sbesoj se ka reflux sepse nuk e ben shpesh here, ka dite qe nuk vjell, e kam ven re vetem kur pi shpejt dhe shume, atehere e nxierr...tek 1 muajshe appoitment e pyeta per kete doktoreshen dhe me tha "ahh sbesoj se ka ndonje gje sepse ka shtuar 3 lb qe kur ishte 1 jave vjece'...so besoj sadoqe vjell konsumon shume gjithashtu
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 19. #459
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  hahah lol i kam folur cke me te por do dhe foto dreqia, qe ti ve nje foto gjithe ato fjale te mira qe kam then per djalin tend

  hera e pare eshte gjithemone e veshtir sidomos me gjumin...un nates pump, qe te ket mundesi te pij me shume dhe te fle cik me shume, ama prap ngrihet 3-4 here....djali jot ka nevoj per zhurme kjo e imja ka nevoj qe ta mbash ne krah ore minute, apo nuk jep nje ulerim si mace e vogel kur nuk vin ne kohe, e kam pak nevrike hope your son doesn't mind
  un e kam vene nje pic ndersa ti jo akoma sa per nevrike ska problem dhe ky i imi eshte shume ...
  mos e mso keq gocen lere te qaj pak se po e mesove ne krah do vuash se do te doje ta mbash tere kohes , sa per reflux qe thot mia , a e mban ne krah pasi pin nja 5 minuta ti ... qe te gromesije e ti dalin gazrat?

  do ja besh vaksinat kur te behet 2 muajsh? nese po cilat do ti besh?

 20. #460
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  Kjo mendja e femijeve per prapesira eshte e kurdisur.
  Ngaqe vajze ka nisur t ece , por nuk ka akoma sa duhet ekiliber neper cepat e dollapeve apo mobiljeve ku rrezikon te vritet kemi ngjitur ca mbrojtese prej plastiku qe te mos vritet po ra, tani fiksimi i saj eshte ti heqe , me ate merret gjithe diten, une ngjit ajo hiq, nc, nc, nc  hahhaha sa te lezetshem djalit tim i duken si te vecanta dhe i han ose kur neve i themi mos ai me keq e ul koken dhe i ha me inat.tani shyqyr i imi ja mori doren timonit i merr mire kthesat hahaha nuk na vritet shume vetem ka fillu te ngjitet neper divane ose karrige na beri telef duke e ruajtur,sa kthen kurrizin vetem ne maj te tavolines se ngrenjes e gjen
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

Faqja 23 prej 98 FillimFillim ... 1321222324253373 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •