Close
Faqja 2 prej 98 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1960
  1. #21
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Tani meqe nuk jemi mama po them dhe une dicka.

    goca ime sa i kishte mbushur 2 vjetet.naten cohej dhe kerkonte te pinte lengje frutash.

    du uje thonte.une i thoja :ska uje.

    me pak disipline u mesua mos te cohej me naten.

    "baba thote ska uje...thonte

  2. #22
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    hahahah...po ti qenke baba ulerime

  3. #23
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
    hahahah...po ti qenke baba ulerime
    po na shkelin me kome gruja dhe kalamojt

    pershendetje

  4. #24
    life is a flower Maska e maryp
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    drague ska mundesi te njoh per burre zakoni une ty , ska gru qe te shkel me kom :P
    NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

  5. #25
    I love god
    Anėtarėsuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
    drague ska mundesi te njoh per burre zakoni une ty , ska gru qe te shkel me kom :P
    ishte shaka mi.ne jami cift i lumtur.

  6. #26
    Po me bo pak shoqeri me mamat lejohet e :P
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    erdhen gocat e mia tani nga kopshti edhe i pyete ca mesuat sot han mesuam per nje goc qe doli per ne kopesht me sandale edhe u ftoh.shume mire i thash.Me than i tham edukatores po ti pse ke dal me sandale apo do te ftohesh,i kishte thene edukatorja un jam e madhe edhe kto te miat i kishin thene do nje dajak bythve ti qe te marresh vesh ahhaahh buubub edhe i fola po edhe me qeshej

  8. #28
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin

    nji pyetje per ujin
    femijet behen hileqare, apo lindin te atille?
    Zakonisht lindin. Ska te bej ku rriten. Ka shume raste, kur Jane 2-3 femije, rriten .. Edukohen po nga te njejtet prinder, prape njeri do jete hileqar, lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  9. #29
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Qe nga dje e deri sot ne mengjez, cuni im mendon se ka thyer krahun. Loool. Edhe e mban gjoja pa leviz. Biles me tha-ka nevoje ta fusi ne allci. Ndonjehere harronte dhe e levizte. Sikur e ke thyer e kujtoja une. Sot ne mengjeez po me vononte- krahu . . Ka pare ndonje film, edhe imiton. Pretendon kur ta marr nga shkolla ta fashojme. Me shkriu. Hajde te coj te doc kur e ke kaq keq? . Atje sdo.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    Hahahhah si jane kta femijet e sotem kan lindur me doktorratur ne xhep.
    Goca ime ka filluar te mesoj kenget ne anglisht qe degjon dhe po me keron ti perkthej kengen e rihannes what's my name ...po ja them ndryshe se ajo kong te flliq..

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Moj riduana a me bon syt mu a the diku qe je 20 vjec? Edhe paske dy fmi already tybesteefkullah lol i pac me jet ishalla
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Shijak
    Postime
    848
    ahhahaha derjanasi jemi keqkuptuar une jam 20 vjec dhe kam dy femij qe rris por nuk jane te miat i kam te motres time por per arsye familjare i kam une u kuptuam tani se sme ka lene mendja te jem mama qe tani

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
    ahhahaha derjanasi jemi keqkuptuar une jam 20 vjec dhe kam dy femij qe rris por nuk jane te miat i kam te motres time por per arsye familjare i kam une u kuptuam tani se sme ka lene mendja te jem mama qe tani
    Lol ok se u habita thash ja paska nis qysh 14 vjec kjo lol

    nejse bravo per gjestin qe po bon tu nimu motren dhe ishalla problemet i zgjidhen sa ma shpejt
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Zakonisht lindin. Ska te bej ku rriten. Ka shume raste, kur Jane 2-3 femije, rriten .. Edukohen po nga te njejtet prinder, prape njeri do jete hileqar, lol
    ke te drejte pink,psh cuni im eshte 9 vjec dhe nuk din hile goca eshte 6 dhe shume hileqare.........dje ishte te dr dhemballes dhe ajo tha 2 ore nuk duhet me ngrene dhe kesaj nuk ju priste dhe shikonte gjithmone oren,kur papritur erdhi dhe me thirri mami shkoi ora 12 tani me lejohet te haje....kishte hipur lart dhe kish levizur akrepat e ores se murit....... une thuaj si iku ora kaq shpejt??
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

  15. #35
    Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Postime
    369
    Qe thoni ju bubushi im eshte 1 vjec tani... yeyyyy

    Kur bej gjellen une, le menjane dhe nje tenxhere ekstra dhe nje lige druri, qe kur te perzjeje dhe te provoj gjellen une, te bej dhe ai me te tijen... Cdo dite nje gje e re, kjo ishte e bukura per sot.

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e Sovrani
    Anėtarėsuar
    17-05-2008
    Vendndodhja
    V
    Postime
    193
    Nje dite me pyet cuni 3vjec, babi sot cfare dite eshte i them e shtune, neser - e dill po pasneser e hene i them, po mire cili planet eshte e shtuna

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    Citim Postuar mė parė nga Sovrani Lexo Postimin
    Nje dite me pyet cuni 3vjec, babi sot cfare dite eshte i them e shtune, neser - e dill po pasneser e hene i them, po mire cili planet eshte e shtuna
    sa i zgjuar

    goca ime afersisht 6 muajshe me ne fund arriti ti fus gishtat e kembeve ne goje
    tani c'do gje do ta fuse ne goje, nganjehere fut doren te tere ne goje , por e fut aq thelle sa provokon vjelljen dhe kur ndodh kjo nuk di ta nxjerre vete doren nga goja , duhet t'ja nxjerr une se te jete per te i nxjerr zorret.

    degjojme shpesh kenge per femije ne pc dhe kur mbaron kenga fillon e qellon me kembe pc,
    sa jemi ne shtepi duhet te merresh me te dhe po nuk e pe ne sy qan, qetesohet vetem kur e nxjerr shetitje , menjehere e ze gjumi , por do gjithe kohes karroca te jete ne levizje se kur ndaloj ne semafore ajo ashtu pergjumesh ja ben
    eeeeeeeeeeee, eeeeee, dmth ec, ec mos ndalo
    hajdo ti deshifrosh femijet
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 16-10-2011 mė 01:36

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    hahah marya shume e lezecme...vajza ime degjon kur ne i themi "bravo" per dicka qe ne duam qe ajo te bej, dhe kjo perdor te njejten metod kur bejm ne dicka qe ajo deshiron, si pshm kur do te shkoj tek parku, me duartroket dhe me thot "bavo mami" kur un jam duke u pergatitur qe te dalim tek kendi lojrave, si pshm jam duke veshur corapet me thot "lapet mami? bavo mami bavo" lol, pastaj marr kepucet, "mole tapat mami? bavooo" lol me shkrin
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anėtarėsuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419
    Njeri nga cunat e mi me thote se ne kopesht nuk flet dot anglisht,sepse ai di te flase vetem SHQIPERISHT....


    Ndersa tjetri ...faleminderit e thote SHAMEDEMIT..... dhe kur i kembngul qe rojen tek porta e kopshtit ta pershendes mirmengjes....ai vetem me koken drejt e duart ne xhepa i thote CKEMI...
    "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

  20. #40
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Kur dal me makine, qe shkoj diku qe skam qene me pare, perdor GPS . Po ajo 'femra' ka nje ze aq acarues, sa me acaron cunin shume (oh not again ben ai). Kthehu majtas, pastaj djathtas, edhe pak mos u merzit se po arrin............ me ne fund arrite ne destinacion thote (mbas kush e di sa kohesh lol). Kur thote ate fjaline e fundit, cuni im gezon. Yeah!!
    Sot, duke drive prape, cuni happy se nuk ja kisha nevojen Lorit, kur arritem- me zerin si Lori, imiton shume kshu- "arritem ne destinacion". Me shkriu. He was making fun of me !
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 2 prej 98 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •