Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15
 1. #1
  ema Maska e juxhi
  Anėtarėsuar
  20-09-2011
  Vendndodhja
  berat
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Arrow Me ndihmoni te shkruj nje leter zyrtare

  ku duhet te permbahem ..

 2. #2
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  leter zyrtare drejtuar kujt dhe per cfare problemi?

  Duhet te perdoresh fjale te thjeshta e te dalesh direkt ne teme, jo te shkruash gjate e gjere.

  La vita non si spiega, si VIVE!

 3. #3
  ema Maska e juxhi
  Anėtarėsuar
  20-09-2011
  Vendndodhja
  berat
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ..por nuk di cfare kerkese te bej dhe kujt ti drejtohem ......

 4. #4
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga juxhi Lexo Postimin
  po ..por nuk di cfare kerkese te bej dhe kujt ti drejtohem ......
  Prit cik se me duket se nuk e kuptova.... e ke per detyre shkolle ti kete?? Une mendova qe kishe nevoje per ndihme per t'a shkruar!!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 5. #5
  ema Maska e juxhi
  Anėtarėsuar
  20-09-2011
  Vendndodhja
  berat
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kam nevoj per ndihme per ta shkruar dhe po eshte detyre shkolle ..:P

 6. #6
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  sa vjec je ti Juxhi njehere?
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga juxhi Lexo Postimin
  po ..por nuk di cfare kerkese te bej dhe kujt ti drejtohem ......
  Bej kerkese per Euro ose Dollar dhe dergoja Saliut. Do te keshilloj te mos kerkosh me pak se 1.000.000 Euro ose Dollar sepse nuk humbin kohe me shifra te vogla

 8. #8
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  shikoje kete njehere
  Skedarėt e Bashkėngjitur Skedarėt e Bashkėngjitur
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  goxha shembull i mire ajo letra qe te ka dhen dona juxhi, ne qofte se e do ne menyren angleze te postoj une nje po te duash

 10. #10
  LIVE EACH MOMENT OF YOUR Maska e Chica bonita
  Anėtarėsuar
  05-05-2011
  Postime
  87
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  duhet te kesh parasysh ato strukturat e letres zyrtare te shkruash adresen daten qytetin ne ane te letres ....ta fillosh letren me i/e nderuar z/znj ...kur i drejtohesh personit ben mir ti flasesh em "ju " tek zhvillimi hyr direkte ne teme ,,,,,,jep informacion thelbesor dhe sintetik ....mbylle me formulen mbyllese me respekt emer mbiemer ......
  Njerezit percmojne ate qe nuk e kuptojne

 11. #11
  ema Maska e juxhi
  Anėtarėsuar
  20-09-2011
  Vendndodhja
  berat
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  rrofshi ..

 12. #12
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Ato shembujt neper libra nuk jane kot juxhi, sepse nqs kerkon qe ēdo detyre te ta zgjidhin forumistet, do e kesh njecik te veshtire te perdoresh idete e tua, e kjo nuk vlen vetem per nje detyre shtepie
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 13. #13
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Po c'jane keto keshilla qe jep moj Perla. Duhet te jesh me realiste.

  Atehere Juxhi, nqs letra jote i drejtohet ndonje funksionari qe punon per qeverine apo pushtetin lokal ne Shqiperi mos harro qe brenda ne zarf te fusesh kartmonedha nga ato qe kane foton e Skenderbeut e siper (se di nqs ka dale ndonje e re se rralle here shkoj andej).
  Eshte gje shume e rendesishme sesa formalitet e firma ne fund!
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 14. #14
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime nė 43 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sherri Lexo Postimin
  Po c'jane keto keshilla qe jep moj Perla. Duhet te jesh me realiste.

  Atehere Juxhi, nqs letra jote i drejtohet ndonje funksionari qe punon per qeverine apo pushtetin lokal ne Shqiperi mos harro qe brenda ne zarf te fusesh kartmonedha nga ato qe kane foton e Skenderbeut e siper (se di nqs ka dale ndonje e re se rralle here shkoj andej).
  Eshte gje shume e rendesishme sesa formalitet e firma ne fund!
  Ik o dreq, pse te gjithe te korruptuar si puna jote jane. Eduko brezat, se me plase
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 15. #15
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Ik o dreq, pse te gjithe te korruptuar si puna jote jane. Eduko brezat, se me plase
  Ke te drejte. U gabova kur i thashe fut kartmonedha me foton e Skenderbeut.
  Juxhi duke pare zhvillimet e fundit e skenen politike plus marrjen e kandidatures se Shqiperise si vend i BE te sygjeroj qe kartmonedha te jete EURO ngjyre kafe.
  Kjo do tregoje qe ti je nje qytetar i europianizuar e lufton inflacionin e lekut. Shteti Shqiptar dhe funksionari qe do i cosh letren do te jene mirnjohes
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •