Close
Faqja 6 prej 9 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 180
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Mos u brengos nese ke shume armiqe ..po bregosu nese ke pak miq.. Mos u deshpro as mos u trondit, se kur nuk ke para ...ske shok as mik.....qka te ben interesi nuk ta
  ban as dreqi!

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e agas
  Antarsuar
  22-05-2009
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Nderi dhe autoriteti as nuk blihen, as nuk huazohen.


  Kush premton shume, nuk ben asgje.


  Te lavderuarit e vetvetes eshte fillimi i turpit.
  Jetoni pr Shqipri dhe vdisni pr t.

  N.Frashri

 3. #103
  qun i mir Maska e FREX
  Antarsuar
  24-10-2009
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Nete Lexo Postimin
  Mos u brengos nese ke shume armiqe ..po bregosu nese ke pak miq.. Mos u deshpro as mos u trondit, se kur nuk ke para ...ske shok as mik.....qka te ben interesi nuk ta
  ban as dreqi!
  Me like dat. Hope you likr dis.
  Profesori kur e nxori sa 1anten tfelevizori. Ti kur e pe i the, fut ktu brenda bre, ku paske ke all me f life

 4. #104
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  501 falenderime n 423 postime
  Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #105
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Antarsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  179 falenderime n 135 postime
  mos ha byrek ne mgjes se behesh kaps..
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 6. #106
  Super Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime n 165 postime
  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Po i bie qe ai tjetri ta gjej shokun me te keq se vetja.
  Rendesi ka qe ti ta zgjedhesh me te mire se vetja.Atij i bie keq por ky
  is not your problemos,lol.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 7. #107
  i/e regjistruar Maska e Anisababi
  Antarsuar
  23-03-2012
  Postime
  116
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  A sad thing in life is when you meet someone who
  means a lot to you, only to find out in the end that it was
  never meant to be and you just have to let go
  forumerotikshqiptar.com

 8. #108
  i/e regjistruar Maska e Anisababi
  Antarsuar
  23-03-2012
  Postime
  116
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Love begins with a smile, grows with a kiss, ends with
  a tear
  forumerotikshqiptar.com

 9. #109
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Kam msuar se ai q t do me t vrtet, ndjen dhimbje prej dhimbjes tnde dhe lumturi prej lumturis tnde..
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 10. #110
  i/e regjistruar Maska e dijetari
  Antarsuar
  30-03-2009
  Postime
  1,251
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  .....por do te doja qe te jen edhe me shum dashamire qe e ndjejne ket lumturi...
  [COLOR="Blue"][/COLO

  Duart e plakes, jan duar te arta.

 11. #111
  i/e regjistruar Maska e ES Alda
  Antarsuar
  21-03-2012
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  "Dhe ne kete rast, edhe po ta kem humbur, kam fituar te pakten nje dite lumturie ne jeten time. Duke ditur si eshte bota, nje dite lumturie mund te quhet nje mrekulli."

  [Paulo Coelho]

 12. #112
  Larguar Maska e Noellag
  Antarsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime n 26 postime
  Me te shumten ne quajme lumturi ate qe nuk e kemi provuar vete

  {Frans}
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 13. #113
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime n 91 postime
  Si haut Que l'on soit place , on n'est jamais assis que sur son cul

 14. #114
  Larguar Maska e Noellag
  Antarsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime n 26 postime
  Jetojme ne kete bote vetem per nje arsye: Te luftojme. Nuk ka gje me te keqe te jesh i rrenuar , por me keq akoma duke u dorezuar e shikon veten te rrezuar. Kurre! Asgje e keqe nuk me rrezon dot, edhe sikur te me godase nga te gjitha anet. Pervoja me ben me te forte, me ben me te pergatitur te perballoj cdo lloj situate. Noellag
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 15. #115
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,843
  Faleminderit
  270
  171 falenderime n 143 postime
  Mos ia lejo gjuhes sate te ece para mendimit tend!

 16. #116
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  M plqen kjo thnje e urt,Pranvera!

 17. #117
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Nuk egziston varferia vetem ne xhepa por dhe ne shpirt
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 18. #118
  Larguar Maska e Noellag
  Antarsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime n 26 postime
  Ata qe mendojne se parate jane gjithcka, padyshim jane te gatshem per cdo gje per hir te tyre.

  {Bashen}

  Kush e do arin per hir te arit eshte skllav; kush e perdor ate per te arritur qellimet e veta - ben skllever te tjeret

  {Klinger}


  Pasuria i ngjet ujit te detit; sa me teper te pish, aq me shume te merr etja

  {Shopenhauer}
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 19. #119
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Miq gjen ne do cep te botes.por sa keq qe bota eshte e rrumbullaket.

  Jemi teper te moshuar ta leme nje dite te na iki,
  teper te rinj jemi te rrojme me kujtime...
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 20. #120
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Jepu te gjitheve veshet e tu,e pak personave zerin tend-W.Shakespeare
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

Faqja 6 prej 9 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •