Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  duhesh te mendosh si femer,
  blej vetes nje fustan mmmm ick sexy,dhe nje pal mathje shuum sexy,,dhe organizoja aty nje private striptise party...shif kjo edhe kete te ja mesoi...
  Ca jane keto, sinonim i bikerinave?

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  243 falenderime nė 198 postime
  Dhe une si snero jam per feste familjare.Fto dhe shoke te ngushte te burrit apo tuat.
  Nese ke oborr organizo nje ambjent festiv; barbecue. Ditelindjet per mua duhet te jene familjare. Sa per nate romantike ka plot festa posacerisht per ciftet. Fundja dhe femija ka te drejte te festoje ditelindjen e babait te saj. Mundesisht filmojeni.
  Per dhurate pastaj varet. Bliji dicka qe ai ka shprehur deshiren te kete. Nuk eshte e thene te jete dicka e shtrenjte.
  Pastaj shtatezane si je ti dhe me femije te vogel nuk ka shume vend per ekzagjerime. Mos e mundo e streso veten shume se nuk i ben mire as femijes e as ty.
  Une kur isha shtatezane jo per romantizma qe se kishe mendjen, por vetem desha te rrija shtrire e te shikoja tv.
  Feelings change - memories don't.

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  shume dakort me ty mia
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,438
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  po sikur....


  ate dite te kesh organizuar ne fshehtesi nje grup miqsh.....tu kesh lene nje orar qe te mblidhen ne shtepine tuaj.....

  nderkaq ti te gjendesh jashte me tet shoq per ndonje argetim te tipit sportiv(gjasme kjo ishte kalimi bukur i diteslindjes)...
  dhe kur te ktheheni ne shtepi....sa te hapni deren...edhe driten te shpertheje URIMI(nga grupi i miqve qe do kene pak qe jane mbledh)...pastaj festoni.....


  e kam pare ne nje filem....dhe me ka pelqyer shume.

  per ate qe i behet surpriza duhet te jete emocionuese....dhe me kete rast nuk keni pse e kaloni nje dite feste...si gjithe te tjerat(vetem ju).....
  ..nese eshte keshtu...ath me mire ndiq keshillen e ndonje shoku forumist....leje vetem ....(duhet dicka ndryshe...dhe ndryshe ne Ti dhe Ai...nuk ka )...plus qe e ka pervjetor.....dhe qe femije....ne kesi ditesh....prindrit na mblidhnin shoqerine e klases......alegria alegria.....


  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  [QUOTE=*~Rexhina~*;3222796]hahahah me shkrit me keto pergjigjet e fundit

  tv nuk i dhuroj deri sa te vi black friday lol
  mia ne fakt jam un qe dua te bej nje big deal, ai thot sdo te bejm gje fare, por e di qe deep down do ta festoj bukur

  hahah teta, aman mi kush ka mendjen te duket sexy kur eshte shtatezane, not me at least
  pse ti cenke tue kerku mendim qyqja mi gru,hahaha as se kam shikuar se kush ka hap tem vetem dhash nje mendim

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  no hard feelings teta

  vendosem te bejm jet ski, te marrim nje dhome hoteli per nje dite dhe, meqe ditelindjen e ka te merkuren thjesht do i bej nje dreke te mire dhe nje embelsir (tiramisu-- do ja bej nje dite me perpara) kur te vij nga puna
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Did sex come with the package?

 8. #48
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime nė 93 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  no hard feelings teta

  vendosem te bejm jet ski, te marrim nje dhome hoteli per nje dite dhe, meqe ditelindjen e ka te merkuren thjesht do i bej nje dreke te mire dhe nje embelsir (tiramisu-- do ja bej nje dite me perpara) kur te vij nga puna
  Mrekulli fare, Rexhina! Po sa muajshe je ...qe do na dalesh ne det te hapur me jet ski?.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #49
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime nė 93 postime
  Ti je aty ne foton e avatarit, Rexhina? Kinge je! Kushedi edhe sa kalamaj te tjere do besh, se helbete.... (lol)
  Where does a thought go when it's forgotten?

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  lol kora se di nese do ta provoj vete te shikojm, por meqe eshte ditetelindja e tij as long as he tries it will be ok with me

  thirsty thash jo sugjerime te tilla nga beqot
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 11. #51
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  lol kora se di nese do ta provoj vete te shikojm, por meqe eshte ditetelindja e tij as long as he tries it will be ok with me

  thirsty thash jo sugjerime te tilla nga beqot
  nuk ishte sygjerim

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •