Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 27
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e dijetari
  Anėtarėsuar
  30-03-2009
  Postime
  1,251
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Gezuar ditlindjen ximi.

  Urime ditelindjen Xim Abedini,me shum te mira ne gjdo sekond te jetes ,ty dhe familese tende shoku...klm/
  [COLOR="Blue"][/COLO

  Duart e plakes, jan duar te arta.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,513
  Faleminderit
  449
  566 falenderime nė 462 postime
  I dashur Ximi Abedini, pranoni urimet mė tė sinqerta, duke tė dėshiruar shėndet, afirmim e prosperitet nė jetė, e mbi tė gjitha, dashuri e harmoni me mė tė dashurit...
  U plaksh si Pashtriku plak...

 3. #3
  Jam Ai Maska e RockStar
  Anėtarėsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nėn hijen e qerpikut tėnd...!!!
  Postime
  1,962
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ximi Abedini Urime ditėlindjen. U bėfsh 100 vjeē.
  Mendo dhe Pasurohu

 4. #4
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  O ,,Milazim''Urime Ditelindja,te prift e mbara ne cdo hap te jetes,s'bashku me ata qe te duan dhe i don!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime nė 55 postime
  urime urime ditlindjen e 100 i befsh....

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Gezuar ditelindjen i nderuar Ximi,edhe 100 tjera,suksese te shumta ne jete,dhe lumturi prane atyre qe te rrethojne. 7. #7
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime
  Gezuar Ditelindjen
  U Befsh Dhe 100...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  ximi

  edhe 100
  urime ditelindjen
  Gezuar
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 9. #9
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Happy Birthday!
  I LOVE GOD

  j&g

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime
  Gezuar ditelindjen! Edhe 100!
  AUTOCHTHONOUS

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Urime ditėlindjen Ximi Abedini! Gjithė tė mirat nė jetė!

  Me respekt,
  Dar_di
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

 12. #12
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,814
  Faleminderit
  8
  54 falenderime nė 47 postime
  Gezuar ditlindjen Ximi .Te uroj nje jete te bukur dhe te qete .

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime
  Te uroj Ximi me urimin me te sinqert .
  Tu ralizofshin te gjitha deshirat ne jete.

 14. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Urime ditlindjen Ximi,edhe aq sa te doje shpirti te lumtura.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  U kush na paska diten e lindjes Ximka
  te uroj te jesh gjithmone mire ti edhe familja tende .....

 16. #16
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  Urime Ditelindjen Ximi,si dhe te uroj cdo te mira ne jete
  GEZUAR

 17. #17
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Urime ditelindjen Ximi.... Te uroj gjith te mirat...

  Me respekt,

  Deni_Boy
  Forumi Shqiptar

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Urime Ximi.U befsh 100 vjec.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 19. #19
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Gėzuar ditėlindjen Ximi Abedini, edhe 100 vite tė tjera plot shėndet, lumturi dhe begati.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime
  Edhe 100 dhe jetė tė lumtur!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •