Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 42
 1. #21
  pa titull Maska e benitaa
  Anėtarėsuar
  03-09-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Zhbirilimet e para
  na ndihmo, se paskam pare kete film

  zhbirilime mbi mure

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga benitaa Lexo Postimin
  na ndihmo, se paskam pare kete film

  zhbirilime mbi mure
  Vitet e para mi, gjasme i paske pa te gjithe filma ti!


  Krevati i zhbirilimeve

 3. #23
  pa titull Maska e benitaa
  Anėtarėsuar
  03-09-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Vitet e para mi, gjasme i paske pa te gjithe filma ti!


  Krevati i zhbirilimeve
  jo po dysheku ... ska filma me "krevat" e "vite te para" apo beri cicin ai me pare dhe u ndryshk kuzhinjeta

  Njerez dhe Zhbirilime

 4. #24
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga benitaa Lexo Postimin
  me duket se qenke nga Kosova? Une fola qarte fare, e se kisha me ty, e kisha me veten. Ti bej si dush po filma me sh..e nuk ka.
  E di qe s'e ke me mua, nuk kam prek ndonje Benite me dore une.

  Shansi i fundit. Zhbirilo mire ose e pshurra.

 5. #25
  pa titull Maska e benitaa
  Anėtarėsuar
  03-09-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Zhbirilimi i fundit

  p.s jane te vjetra keto tema moj benitaaa
  heee he he cili te jete ky valle?

  Zhbirilimi i madh

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga benitaa Lexo Postimin
  jo po dysheku ... ska filma me "krevat" e "vite te para" apo beri cicin ai me pare dhe u ndryshk kuzhinjeta

  Njerez dhe Zhbirilime
  Krevati i perandorit mi, aha ti nuk njihke as nje film!

  Plaku dhe zhbirilimi
  Zhbirilime te reja
  Vajzat me zhbirilime te kuqe
  Dita e pare e zhbirilimit

  etjetj! ik bej detyrat tani!

 7. #27
  pa titull Maska e benitaa
  Anėtarėsuar
  03-09-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  E di qe s'e ke me mua, nuk kam prek ndonje Benite me dore une.

  Shansi i fundit. Zhbirilo mire ose e pshurra.
  ose une skuptohem, ose ti sme kupton, ose ne skuptohemi, nje nga keto te dyja eshte hhaha

  pse se kupton? Cfare?

  Nqs ke filmi " Dimri i madh" zevendeso nje nga dy fjalet me fjalen zhbirilim qe ta besh te duket filmi stil FSH

  tani po se kuptove prape...beje cicin se fundja kompjuterat i kemi waterproof, vetem i joti do laget

 8. #28
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga benitaa Lexo Postimin
  ose une skuptohem, ose ti sme kupton, ose ne skuptohemi, nje nga keto te dyja eshte hhaha

  pse se kupton? Cfare?

  Nqs ke filmi " Dimri i madh" zevendeso nje nga dy fjalet me fjalen zhbirilim qe ta besh te duket filmi stil FSH : D

  tani po se kuptove prape...beje cicin se fundja kompjuterat i kemi waterproof, vetem i joti do laget
  Ncuk, nuk po e kuptoj. Jam i trashe une, jam nga Kosova

  Pabukse, vetem deshta me humb kohe pak me ty se qenke e pershtatshme per ate pune. Hajt zhbirilohu tash.

 9. #29
  pa titull Maska e benitaa
  Anėtarėsuar
  03-09-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin


  Vajzat me zhbirilime te kuqe
  Dita e pare e zhbirilimit

  etjetj! ik bej detyrat tani!


  Krevati i perandorit mi, aha ti nuk njihke as nje film!
  ky eshte film i huaj, tema ishte per titulla shqip, prandaj ...
  Duaje zhbirilimin tend

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga benitaa Lexo Postimin
  ky eshte film i huaj, tema ishte per titulla shqip, prandaj ...
  Duaje zhbirilimin tend
  Krevati i perandorit eshte 100% film shqiptar!

 11. #31
  pa titull Maska e benitaa
  Anėtarėsuar
  03-09-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Ncuk, nuk po e kuptoj. Jam i trashe une, jam nga Kosova

  Pabukse, vetem deshta me humb kohe pak me ty se qenke e pershtatshme per ate pune. Hajt zhbirilohu tash.
  Pse u debilose? Si zar, fshihesh pas nje ekrani e trash zerin. Po te flisja shume normalisht dhe me humor madje, dhe ste ofendova. Mu duke nga Kosova, cte keqe ka, u ofendove surrati jot? Tani me kete qe the ca fitove?
  Thjesht tregove se sa mashkull i frustruar je.

  ko.e kandari, zar, ik shporru race e ndyre. Gati me te sharat jeni caraca. qelbesira njerez qe paskeni qene. nuk hani as mire as keq
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benitaa : 07-09-2011 mė 17:39

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime
  [QUOTE]
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Ncuk, nuk po e kuptoj. Jam i trashe une, jam nga Kosova

  Fol per vete ti. Une jam kosovare dhe sjam e trashe. Jam i cike e kolme po jo e trashe .

  Lum e shyqyr qe po kthej linjen time ,ky thote "jam i trashe se jam nga Kosova"?! He se keta nga pjeset tjera te Shqiperise qenkan te gjithe manekine?! Ik illyrian sa sta kam thy kryt.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga anita340 : 08-09-2011 mė 02:28
  AUTOCHTHONOUS

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Lordlover
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Münster Germany
  Postime
  168
  Faleminderit
  2
  3 falenderime nė 3 postime
  [QUOTE=anita340;3195926]


  Fol per vete ti. Une jam kosovare dhe sjam e trashe. Jam i cike e kolme po jo e trashe .

  Lum e shyqyr qe po kthej linjen time ,ky thote "jam i trashe se jam nga Kosova"?! He se keta nga pjeset tjera te Shqiperise qenkan te gjithe manekine?! Ik illyrian sa sta kam thy kryt.
  Ndersa un i jap deri diku tė drejtė benites, sepse po lexove postimet e shumices nga anetarėt kosovare ketu ne forum, fitohet bindja se janė jo tė trashė po super tė trashė...
  E pėr temėn ca te them, aspak interesante haha

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Anėtarėsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  522
  Faleminderit
  9
  51 falenderime nė 27 postime
  Filmin I teti ne bronx e keni pare.........

 15. #35
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Aty ku te sjellin te gjitha rruget ...
  Postime
  3,532
  Faleminderit
  186
  152 falenderime nė 95 postime
  Qenka me zhbirilim kjo tema

  I teti ne zhbirilim
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime
  Tomka dhe zhbirilimet e tij!
  Think Different! Think Again!

 17. #37
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Aty ku te sjellin te gjitha rruget ...
  Postime
  3,532
  Faleminderit
  186
  152 falenderime nė 95 postime
  14 zhbirilime dhenderr
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime
  Zhbirilime mbi mure!
  Think Different! Think Again!

 19. #39
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Aty ku te sjellin te gjitha rruget ...
  Postime
  3,532
  Faleminderit
  186
  152 falenderime nė 95 postime
  Duaje zhbirilimin tend
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 20. #40
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,367
  Faleminderit
  150
  152 falenderime nė 132 postime
  Kohe zhbirilimesh,

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •