Close

Rezultati i Sondazhit: hotmail apo yahoo !!

Votues
211. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • hotmail

    103 48.82%
  • yahoo

    50 23.70%
  • te tjere

    58 27.49%
Faqja 57 prej 91 FillimFillim ... 747555657585967 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,121 deri 1,140 prej 1802
  1. #1121
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Postuar mė parė nga ArtizanaShkup
    nashta kam prova se m tradhton..nashta pres edhe nje prov..!!

    Ke prova qe te tradheton?
    Hidhe ne plera pleren dhe gjej nje tjeter shiny brand new,lol
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  2. #1122
    Justice Maska e pianistia
    Anėtarėsuar
    11-07-2009
    Vendndodhja
    Ne te gjith shqiperin....
    Postime
    19
    Citim Postuar mė parė nga ArtizanaShkup Lexo Postimin
    Mirmroma Njerez si jeni a jeni mirr??:$:$ jam e re ktu ne ket forum me duhet nje informacion ket forum e kam qel enkas per ket shkak..si mundet ta di a ka ndonji ndonje email tjeter ose si tja gjej??psh.jam e fejuar i fejuari im eshte ne amerik folim cdo dit mirpo me intereson aka edhe email tjeter??si tja gjej??nepermjet emailit qe e di ose eemrit mbiemrit besoj se dikush e din ju lutem nese mundet tme tregoni dot jem shum e flm.mwa
    100% qe ka as mos e ve ne dyshim at pune , po bej pak llogari me veten , sa vlen e-maili jot me te tjerat, ne vlen me shume esht me ty ne jo sorry baby Gjithsesi te uroj good luck
    Ne vetmi i vetmuari shqyen veten, ne shoqeri e shqejne te tjeret.

  3. #1123
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Citim Postuar mė parė nga ArtizanaShkup Lexo Postimin
    Mirmroma Njerez si jeni a jeni mirr??:$:$ jam e re ktu ne ket forum me duhet nje informacion ket forum e kam qel enkas per ket shkak..si mundet ta di a ka ndonji ndonje email tjeter ose si tja gjej??psh.jam e fejuar i fejuari im eshte ne amerik folim cdo dit mirpo me intereson aka edhe email tjeter??si tja gjej??nepermjet emailit qe e di ose eemrit mbiemrit besoj se dikush e din ju lutem nese mundet tme tregoni dot jem shum e flm.mwa
    Edhe .. qka nese ka edhe email tjeter?kur thua qe flet qdo dit me te ,te kisha sugjeru te mos merresh me keto budallaleqe te xhelozis sepse te qon vetem ne shkatrim me te,ndoshta deri sa flet me te ke mund ta vrejsh nese ka tjeter apo jo
    sa per emaila po ta hjek un vesvesen se te gjith i kan nga 5 a 6 apo me shum me se e vertet e nderuar klm.

  4. #1124
    i/e regjistruar Maska e noel*
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    120
    Une nuk arrij te kuptoj manine per te kontrolluar partnerin/en, ne cdo gje qe ben..

    Nuk e kuptoni, qe keshtu vetem dem i beni marredhenies qe keni me njeri-tjetrin ?!

    Po kesaj i thone me te marr frymen...epo kjo pike e zeze !!

    Ubi solitudinem faciunt, pacem apellant

  5. #1125
    i/e regjistruar Maska e sarandioti_
    Anėtarėsuar
    25-04-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    131

    Kam nje problem ne lidhjen e cel. me pc

    Kam mar nje telefon Nokia 7310 dhe dua ta lidh me PC .Kam instaluar driver-at e telefonit por perseri nuk behet lidhja nderkohe qe tek My Computer, Manage, Device Manager me tregon kete anomali qe po ja u bashkangjis edhe me foto.
    A mund te me ndihmoj dikush per te bere connect. ?
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Perderisa nuk kam atė qė dua, do tė dua atė qė kam.

  6. #1126
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    A e ke instaluar edhe NOKIA SUITE http://europe.nokia.com/get-support-...y-and-download sepse te nevojitet edhe software per komunikim mes kompjuterit dhe telefonit
    Me respekt,

    Valdet Shala

  7. #1127
    i/e regjistruar Maska e eno84
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Postime
    190

    Si ti lidh ne rrjet???

    Pershendetje

    Desha te di , si mund ti konfiguroj dy sistemet XP dhe Windows 7 ne rrjet qe ta njohin njeri tjetrin?

  8. #1128
    [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
    Anėtarėsuar
    28-01-2003
    Vendndodhja
    New York City Haven on Earth
    Postime
    2,679
    Nuk mund ta njohin njeri tjetrin windows 7 me xp. Windows 7 krijon network vetem me windows 7 as me vista as me xp. Mund te perdoresh vetem file sharing midis tyre psh duke caktuar shares por vetem ne drejtimin share te windows xp mund ti shofesh ne windows 7 e jo anasjelltas. Kjo per shkak te struktures se re te workgroup edhe network qe windows 7 ka paraqitur.

    Ardi
    Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
    N. H. Schwarzkopf

  9. #1129
    i/e regjistruar Maska e eno84
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Postime
    190
    dmth nuk ka asnje mundesi lidhjeje nga te dy krahet....

  10. #1130
    i/e regjistruar Maska e eno84
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Postime
    190
    me mire te kishe thene si i vidhet passwordi atij emaili ekzistues qe ka, se sa te rrish te kerkosh qiqra ne hell.

  11. #1131
    [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
    Anėtarėsuar
    28-01-2003
    Vendndodhja
    New York City Haven on Earth
    Postime
    2,679
    Ne kuptimin e plote te networkut jo vetem ne nje drejtim.


    Ardi
    Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
    N. H. Schwarzkopf

  12. #1132
    i/e regjistruar Maska e Jupa
    Anėtarėsuar
    18-10-2009
    Postime
    43
    Citim Postuar mė parė nga Linda-uk Lexo Postimin
    sa e keqe eshte xhelozia !! sdo doja kurre ta provoja !
    Mbase je beqare qe se paske provuar. Po nuk ka xhelozi, nuk ka as dashuri.

    ( E KAM FJALEN PER XHELOZI JO TE SEMURE, JO TE TEPRUAR)
    Seulement qui a essayé la tristesse d'un larmes il sait que la joie d'un sourire veut dire

  13. #1133
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=73718
    Me kete program ne tutorial mund ti vjedhesh passwordin.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  14. #1134
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga ArtizanaShkup Lexo Postimin
    Mirmroma Njerez si jeni a jeni mirr??:$:$ jam e re ktu ne ket forum me duhet nje informacion ket forum e kam qel enkas per ket shkak..si mundet ta di a ka ndonji ndonje email tjeter ose si tja gjej??psh.jam e fejuar i fejuari im eshte ne amerik folim cdo dit mirpo me intereson aka edhe email tjeter??si tja gjej??nepermjet emailit qe e di ose eemrit mbiemrit besoj se dikush e din ju lutem nese mundet tme tregoni dot jem shum e flm.mwa

    ceshtjen tende vetem FBI i jep drejtim. Lol

  15. #1135
    Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
    Ke prova qe te tradheton?
    Hidhe ne plera pleren dhe gjej nje tjeter shiny brand new,lol
    Agreed!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #1136
    i/e regjistruar Maska e eno84
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Postime
    190
    ky eshte rracizem ndaj XP-se ))))

  17. #1137
    [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
    Anėtarėsuar
    28-01-2003
    Vendndodhja
    New York City Haven on Earth
    Postime
    2,679
    Ky quhet Evulim Kapitalizem jo racizem :P
    Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
    N. H. Schwarzkopf

  18. #1138
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Citim Postuar mė parė nga ArtizanaShkup Lexo Postimin
    Mirmroma Njerez si jeni a jeni mirr??:$:$ jam e re ktu ne ket forum me duhet nje informacion ket forum e kam qel enkas per ket shkak..si mundet ta di a ka ndonji ndonje email tjeter ose si tja gjej??psh.jam e fejuar i fejuari im eshte ne amerik folim cdo dit mirpo me intereson aka edhe email tjeter??si tja gjej??nepermjet emailit qe e di ose eemrit mbiemrit besoj se dikush e din ju lutem nese mundet tme tregoni dot jem shum e flm.mwa
    Kalo 100Euro, te gjej passwordin e kujt te duash ti.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  19. #1139
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Citim Postuar mė parė nga ArtizanaShkup Lexo Postimin
    Mendon se un dua aj te shkoj ne tjeter bot??
    Nje ide:
    A ke folur ne chat me ate?Supozojme keni perdorur gjithmone chatin e Albasolit.
    Kerkoji te flasesh te albasoli.Flet nja cerek ore dhe kerkoji te falur do ikesh se ke shume pune,mirupafshim e te fala e mbyll chatin.
    Fut ne chatin e Albasolut dy tre shoqe te tuat,i thua shoqeve me cfare emri del ai ne chat,dhe shoqet fillojne muhabetin me ate me stil,per te krijuar shoqeri dhe ti kerkojne email adrese.
    Shoqet te tregojne pastaj nese del ndonje adrese e re aty emaili.Fut shoqet ta provokojne lol per ndershmerine,shkembejn fotografi,adrese jahoo email t'ja kerkoje njera adrese hotmail,tjetra ti kerkoje te dale ne yahoo messenger po me shume stil dhe jo te behen te gjitha brenda dites,qe ai te mos dyshoje..
    Thuaji shoqeve qe pasi te zene pak miqesi ne chat,ti kerkojne atij numer telefoni per te vertetuar qe eshte ai dhe nuk ka dyshim per ndonje ngaterrese.
    Thuaji shoqeve qe te bejne regjistrim te bisedes ne chat,komplet cfare eshte biseduar.lol Perdoret programi Stealth Chat Monitor .Thuaji shoqeve ta instalojne kete program dhe perdorin kur flasin me ate dhe komplet materialin cfare eshte thene ne chat te ta dergojne me email.
    ====
    Rast tjeter.Ti dhe i dashuri jetoni ne te njejtin qytet.Mund ta provokosh si me lart,por mund ti besh test edhe ne jeten reale,jo ne kompjuter.Dergoji ndonje shoqe tenden qe ai nuk e njef,nuk e ka pare ndonjehere ate me ty, qe ta provokoje,me buzeqeshje embelsire,simpatira e keshtu gjerash qe ta terheqe ate te futet ne muhabet.Ajo ta provokoje ate akoma me shume sikur vertet e pelqen.Kjo mund te shtyje ate qe ti kerkoje asaj te shkojne ne ndonje vend (klub/hotel) per raport intim.Pastaj merr vesh ku do shkojne ato ne klub/hotel,ne cfare ore dhe shkon aty......tadaaaaa lol
    e kap ne flagrance si fajtor,tradhetar,mashtrus lol
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 05-11-2009 mė 21:25
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  20. #1140
    Ben, sa episode te Cheaters ke pare ti? lol

Faqja 57 prej 91 FillimFillim ... 747555657585967 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •