Close
Faqja 103 prej 119 FillimFillim ... 35393101102103104105113 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 2,041 deri 2,060 prej 2371
  1. #2041
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    po e perdora ate qe me the ti me fshi ne cookies po prap spo me ben po kam edhe problem me msn se me diken diken kur flas nuk me vin shkronjat e ati personit hiq vetem niku psh..meli says: edhe veq bardh ose dalin vetem do pika ....keshtu e sa per me perdor firefox mu me shum me pelqen internet explorer flm shum per pergjigjje po prap sme beni qe din ti ose qe mundemi me komunuku perms add qe ben ok tung

  2. #2042
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    me falni kom problem me msn dhe me hotmail ...
    me hotmail nuk me hapet hotmaili hiq vetem me del nje faqe e bardh ndersa msn kom problem kur me shenon dikush vetem me vjen qe me ka shkuar dikush edhe me del ajo faqja bardh dmth smuj e di se qka me ka then vetem me del niiku psh meli-pr says:edhe del pika te zeza ose vetem bardh qe din dikush per kete problem ju lutem me njoftoni qe edhe nje faqe po e qoj qysh me del kur hi per me qel hotmailin



    Uploaded with ImageShack.us
    ky eshte problemi me hotmail ndersa ky eshte problemi me msn qe e qoj ketu nje faqe



    Uploaded with ImageShack.us

  3. #2043
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    25-04-2007
    Postime
    630
    Separi fshi ato tollbars se e paske ba 100mb internet explorer, ose ma mir bojkoto ket shfletues sepse per ta mirmbajtur ne mnyr permanente IE duhet te kesh njohuri te mira per ndrysh nuk ben je i viktimizuar.

    shkarko firefox

  4. #2044
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    po e mora firefox po me ben me e qel hotmailin ama un po kam problem edhe me msn se kur po me shenon dikush spo me vin fjalet veq me vjen aty qe me ka shkru dikush edhe me del bardh dmth as gje smuj lexoj e un e kam msn 8.5 ok flm per ndihm tung

  5. #2045
    i/e regjistruar Maska e don lico
    Anėtarėsuar
    26-01-2010
    Postime
    331
    meli-pr nje pyetje kisha, e ke provuar te hapesh adresen ne nje kompjuter tjetr qofte edhe ne interet kafe.

    Nqs diku tjeter hapet dhe te kompjuteri jot jo e ka fajin kompjuteri

    Nqs nuk hapet as ne vend tjeter e ka fajin adresa jote dhe duhet te kerkosh ndihme ne suporti i hotmailit.

    Per merak shkarko nga google ccleaner dhe provo te pastrosh kompjuterin tend nga filet qe nuk duhen.

    Kalofsh mire
    have a little faith!!!

  6. #2046
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    Meli e ka cekur cvcx dhe me plot te drejte, tani po te tregoj nje rast qe kam pasur, kam pasur problem me Mbajtjen mend te Shfrytezuesit ne MSN, sa here startohej kompjuteri nuk mbahej mend USERNAME dhe password edhe po te qitej TIKU aty Remember password, mos te zgjati shume por problemin e kam gjetur sepse instalimi i nje Toolbari kishte modifikuar Ne Regjister nje Qeles dhe me fshierjen e atij toolbari dhe me permiresim ne regjister u rregullua problemi.
    Edhe ty sigurt te eshte modifikuar Regjistri i Windows-it, perndryshe me System Restore ne daten para se te instaloheshin ato toolbars kishe mundur te besh diqka(mendimi im), e qe kete teori ta vertetosh vepro si ka thene don lico dhe provo nje here ne kompjuter tjeter.
    Me respekt,

    Valdet Shala

  7. #2047
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    kam edhe problem me msn se me diken diken kur flas nuk me vin shkronjat e ati personit hiq vetem niku psh..meli says: edhe veq bardh ose dalin vetem do pika ....
    pershendetje,

    mos e ke ndryshu rastesisht te opcionet ngjyren e shkronjave te mesazheve ne MSN ne ngjyre te bardhe ose madhesine e shkronjave e ke zvogeluar aq shume sa qe dalin vetem pika te zeza?

  8. #2048
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    po flm shum per pergjigjje te gjithve po ate toblarin e kam pas moti ka muaj e skam pas problem qe sa po qe 2 dit mu ka shfaq ky problem ,,,edhe sa per me ja be system store nuk me lejke me kthye se kom provue un te ja bej te kthej pc nje dit pas ose disa dit po sme bejke e sa per ngjyra qe ka then dikush ketu jo nuk eshte puna te ngjyrat ose te madhisa e shkronjave se me do do me ben msn e me do do jo me vin fjalet si ne ate foton aty qe e kam vendos,,,e po un e kam ne shpi edhe nje pc tjeter e kam provue me ka be msn me qata person qe kty tjeteri pc spo me ben un po mendoj mos kam ndonje virus sepse nuk eshte vetem msn e imja qe spo ben po edhe e vllaut ashtu me dikon i ben e me dikon jo ...?spo muj e di se ku eshte problemi ...ju pershendes te gjithve flm shum per pergjigje

  9. #2049
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    A ke provuar ta ē,instalosh MSN , te fshishe te gjitha fajllat qe kane mbetur nga MSN, pas kesaj ta Ri Instalosh prej fillimit. Ose provo me ZAP MESSENGER Programin per ē'instalim te plote.

    PS A ke te instaluar Antivirus?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga valdetshala : 06-05-2010 mė 07:20
    Me respekt,

    Valdet Shala

  10. #2050
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    po e kam provu edhe me hek e prap me instalu po ska be po ky don lico qe me ka then me marr nje per me pastru e mora qita ccleaner edhe ja benje nje pastrim edhe tash po me ben edhe msn edhe hotmaili ne interenet explorer qe sme bejke e tash edhe messengeri po ben dmth paska pas diqka virus e flm te gjith juve qe jeni mundu per kete problem timin ju falenderoj shum tung ju pershendes nje dit te kendshme

  11. #2051
    Hiq te gjitha toolbaret se vetem probleme japin. Dhe mua me kan dhene probleme ku as IE8 as Firefox nuk njihnin disa scripte dhe dilte faqe e bardhe. Gjithashtu nuk ekzekutohej as scripti REDIRECT
    Forumi Shqiptar
    My web (hobby): www.zonajuaj.com

  12. #2052
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    jo un skom problem me tolbar edhe e kom zgjedh problemin flm shum nga na juaj po ketu me nje program qe me ka sugjeru nje ketu e kam downladu edhe mu ka hek problemi flm shum tung

  13. #2053
    i/e regjistruar Maska e mufitk
    Anėtarėsuar
    11-08-2009
    Postime
    255

    SI te fshi blocks list ne msn

    Doja te dija a mundem me heq nga msn disa adresa qe i kam fshi por qe gjenden ne ==>Tools==>options==>privacy==>block list.DIsa nga adresat qe jane po te klikosh me te djathten fshihen disa te tjera delete e kane te hijezuar si mundem me i fshi fare qe aty.

    Flm

  14. #2054
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    Pėrderisa ti gjendesh ne listėn e tyre NUK MUNDESH.
    Me respekt,

    Valdet Shala

  15. #2055
    i/e regjistruar Maska e mufitk
    Anėtarėsuar
    11-08-2009
    Postime
    255
    Dmth nuk behet por pse mua me fshihen ata qe e di qe me kane ne listen e tyre pse te tjeret nuk fshihen dmth e vetmja mundesi me u fshi eshte kur te me fshijne ata mua.
    Flm

  16. #2056
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    jo nuk po me qon te emaili rezerv qe din dikush ju lutem me ndihmoni ciaoo

  17. #2057
    [ MUSLIM SUNNIT' ]
    Anėtarėsuar
    14-12-2007
    Vendndodhja
    Mitrovicė/Tavnik City
    Postime
    184
    Citim Postuar mė parė nga meli-pr Lexo Postimin
    jo nuk po me qon te emaili rezerv qe din dikush ju lutem me ndihmoni ciaoo
    100% te qon e-mail tek e-maili alternativ vetem se ti e ke gabim.. t'pershendes.
    Jezusi (Isai a.s) ėshtė sikurse edhe gjithė profetėt tjerė rob i zgjedhur dhe i dėrguar i Allahut.

  18. #2058
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    Citim Postuar mė parė nga meli-pr Lexo Postimin
    jo nuk po me qon te emaili rezerv qe din dikush ju lutem me ndihmoni ciaoo
    Taman 1 muaj pas me date ke kthyer pėrgjigje, nuk eshte keq!!!!
    Me respekt,

    Valdet Shala

  19. #2059
    meli-pr
    Anėtarėsuar
    07-04-2009
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    153
    hehe po qata qe me ke then ti kam provue me kthye po do sene spo i kuptoj edhe spo muj e kthej msn po e kam pa qe as kush spo me jep pergjigje edhe sot hina i bera disa postime edhe e bera edhe kete flm shum per pergjigje ama un skam mujt me gjet se si me kthye

  20. #2060
    i/e regjistruar Maska e valdetshala
    Anėtarėsuar
    15-03-2008
    Vendndodhja
    Pejė-Republika e Kosovės
    Postime
    2,365
    E pra ajo eshte e vetmja mėnyrė e mundshme.
    Me respekt,

    Valdet Shala

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •