Close
Faqja 21 prej 41 FillimFillim ... 11192021222331 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 420 prej 813
 1. #401
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  o e dija me sy mshel ca do shkruaje ,prandaja nuk me bente zemra pa u testuar edhe ti ,ti jepja pergjegjjet,tani je mashtrues me diplom,i licencuar..mund lirisht te hapesh firmen hhhahh


  hahahahah Teta,

  une e dija se cfare dije ti me sy mshele, prandaj e shkrova ate qe doje ti.

  teta, me solle ne nje ide, si duket paskam talente te pazbuluara dhe s'duhet ti frigohem te ardhmes.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #402
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  shyqyr qe me ke mor prinz,ja po ti hap syte drejt se ardhmes...

  dua rritje pageeee ...aaa po paralajmeroi ardhmerin,shif nje dite kur ti beje konkurenc nostradamusit....
  ja e kam deshmitar prizin ,shif ca ndikimi kisha ne te..

 3. #403
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  tete

  a e ki pa ate videon, ajo plaka qe i thot Bajram Rexhepit kur i viziton varret e deshmoreve?
  Na kini pshtu, na e keni .. nanen.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #404
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  na keni nimuuuuuuu.e na keni............
  hahhahah ,ok ja e mbylla!
  naten

  ps.ama deri te testi i radhes....

 5. #405
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Ahahahaha e mirė po zgjedh Izan se asaj nuk i ngelet qefi nga shakatė.
  Dmth mu me mashtroke me lehet , absenoj merr teten lol :-D  Sa mashtrusa kane dal deri tani ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #406
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  na keni nimuuuuuuu.e na keni............
  hahhahah ,ok ja e mbylla!
  naten

  ps.ama deri te testi i radhes....


  Teta naten


  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin

  une si nje multitalent s'mund percaktohem,
  kam harruar t'ngas pasionin tim, por ngas pasionet e tjereve me pasion..
  ..si duket e ke harruar se me pergjigjen e testit te pare, i pergjigjna cdo pyetjeve te testit tend.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #407
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Dmth mu me mashtroke me lehet , absenoj merr teten lol :-D  Sa mashtrusa kane dal deri tani ?
  Lexoje nė mėnyrė tė drejtė dhe jo tė zhdrejtė atė qė kam shkruar.
  Deri tani mashtrues me liēensė ka dalė vetėm Hoti, tė tjerėt janė diletant.

 8. #408
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Edhe unė po iki, natėn tė gjithėve.

  Prit Teta se erdha.

  P.s. Si shpjegohet qė unė dhe Ti ikim nė tė njėjtin moment.

 9. #409
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  1. Emocion
  2. Zonja/zotria tek rreshti i dyte majtas :-D
  3. Jane show lifet , gjera qe ndodhin :-p
  4. Iku dhe ky muhabet, pak party per c'plodheje


  Ky testi teta ka me dale : Para buke apo pas buke xD


  Izaaa,
  ti na qenke para diplomimit si duket.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 10. #410
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  [QUOTE=hot_prinz;3203129]Teta naten
  ..si duket e ke harruar se me pergjigjen e testit te pare, i pergjigjna cdo pyetjeve te testit tend

  se nuk me rrihet pa shkruar edhe kete,
  (ate naten mbaje si avans)
  ti tani ke plan te mashtrosh ne mashtrim?!,heyyy kjo eshte shkalle me e larte e djallezise,,shif se jam profesor dege ne kete fushe...

  jo po fillojm te ja bejm refresh gjithe shkrimeve tua,se mos gjndet noj gjurme me bindese.
  zotri Hot Mashtrusi
  veje avansin ketu e ka vendin..

 11. #411
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  [QUOTE=teta;3203150]
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Teta naten : D
  ..si duket e ke harruar se me pergjigjen e testit te pare, i pergjigjna cdo pyetjeve te testit tend

  se nuk me rrihet pa shkruar edhe kete,
  (ate naten mbaje si avans)
  ti tani ke plan te mashtrosh ne mashtrim?!,heyyy kjo eshte shkalle me e larte e djallezise,,shif se jam profesor dege ne kete fushe...: ^lulja3

  jo po fillojm te ja bejm refresh gjithe shkrimeve tua,se mos gjndet noj gjurme me bindese.
  zotri Hot Mashtrusi
  veje avansin ketu e ka vendin..
  : dfshehur


  Teta naten

  ti si profesoreshe ne kete dege, si duket s'paske pervoje,
  Mashtruesit s'bejne teste psikologjike, e sidomos ata qe mashtrojne ne mashtrim.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. #412
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Lexoje nė mėnyrė tė drejtė dhe jo tė zhdrejtė atė qė kam shkruar.
  Deri tani mashtrues me liēensė ka dalė vetėm Hoti, tė tjerėt janė diletant.
  Naten diletant hahahahah

  Hot une sa kam filluar te marr leksionet e para , te shohim sesi do dal ne provim :-D
  Nje gje paskam une , dashkam me u shplodh nga lodhja e tepert
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #413
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Naten diletant hahahahah

  Hot une sa kam filluar te marr leksionet e para , te shohim sesi do dal ne provim :-D
  Nje gje paskam une , dashkam me u shplodh nga lodhja e tepert


  Izadora,

  aq shume qenke lodhur
  cfare do te beje nese s'do te kurseja.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. #414
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Per c'fare s'do te me kurseje ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 15. #415
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Per c'fare s'do te me kurseje ?


  Iza po me ben sentimental,

  vetem atehere, vetem atehere,
  kur do t'kisha mundesi te mbaj fjalen e thene.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #416
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Athere te duhet pak kohe te qartesosh mendimet , nuk me ngel gje tjeter vetem te pres
  Paci fatin e Marigos hahhahahha

  Naten ,kalofshi bukur ne vazhdim
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 17. #417
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  MBJELLJA E FIDANEVE

  Shpirti i njeriut preferon provokimet.Deshira per mbijetes mundet me qene edhe qelsi i suksesit te species njeri.Te gjitha shkencat me te cilat sot njeriu mirret jane rrezulltat i mundit dhe ekspertimenteve te shumta si dhe ngulmit te secilit njeri te zbuloi dicka ndryshe nga tjeret.
  Shpesh here kapemi per nje fije peri kur eshte fjala per per ndonje dicka qe beson se do kete sukses dhe mundohesh te vertetosh edhe tjerve se ti ki intuit dhe se je ne nivelin e pergjegjjesive qe ke perpara.

  Ju jeni nje shkenctar-e qe me vite keni punuar ne krijimin e nje fidani te ri.Vite e vite keni kaluar duke eksperimentuar ne laborator dhe ne fund mundi juaj pati rrezultat
  Jeni para testit te fundit.Keni vendosur te mbillni 100 fidane te bimes tuaj te re,ne nje teren jo shum "dashamires"si tip dheu shkretetire.

  Sa nga fidanet e mbjella mbijin? (duhet numri i sakt prej 0-100)
  ok ja nje test paqesor jo si ai i djeshmit

 18. #418
  i/e regjistruar Maska e Skorpioni
  Anėtarėsuar
  18-12-2010
  Postime
  206
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin

  2.KONTRABAS-Eshte nje ndjenj madheshtije te rrish afer nje instrumenti aq te madhe siq eshte kontrabasi.Kjo madheshti rritet edhe me shum kur kontrabasi aq i forte e i zeshemn fillon te leshon tingull.
  Msheftesia juaj ne dashuri eshte aftesia juaj ta beni partnerin tuaj te pershtatet deshirave tuaja,te merrni kontrollen e plote dhe ta shpieni ne kenaqesi qe as nuk ka mund te imagjinoj.
  Ju asnjehrere nuk kerkoni leje,autoriteti juaj eshte qelsi qe ju bene te parrefuzueshem dhe dominant


  ps.ishte nje kontrabas diku te pergjegjjet po?
  Religion Is Curable

 19. #419
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  ca ishe ti? mos thuaj ,ka kohe qe jam ne kerkim

 20. #420
  i/e regjistruar Maska e Skorpioni
  Anėtarėsuar
  18-12-2010
  Postime
  206
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  ca ishe ti? mos thuaj ,ka kohe qe jam ne kerkim
  jo zemer jo, veq e fshiva mizen mas veshit ... se pasha ty ... bukur ni kohe u ba qe njana knaqet n'qiellin e shtate ...  PS.: Shum interesant e paske ba ket teme.
  Religion Is Curable

Faqja 21 prej 41 FillimFillim ... 11192021222331 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •