Close
Faqja 20 prej 41 FillimFillim ... 10181920212230 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 400 prej 813
  1. #381
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    ej popull dua rritje page,e di sa shum u deshka te perthehet...ok nderkohe plotesoni sa me shum .....ohohoh ka per te qene hot paspak....

  2. #382
    Sensual
    Anėtarėsuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    ej popull dua rritje page,e di sa shum u deshka te perthehet...ok nderkohe plotesoni sa me shum .....ohohoh ka per te qene hot paspak....
    vetem te mos jete me pulle te kuqe si na e ke hedhur deri tani lol

  3. #383
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    do ta marresh vesh mor pa merak,te kujtohet hyre ne testim psikologjik,edhe pa nje gje nuk do dalesh
    hahaaa, shih, shih, dmth po na psikollgjiske ti ne keshu eh? hic mendjen une. une thjesht pashe temen qe kishe postu ti dhe mqnse me intrigovi disi thashe ti pergjigjem, meqe kish dhe hapsire per me rras dhe ndonje batute. po hic mendjen une qe ti kishe marre stilolapsin ne dore, dhe hedhur kembet njera mbi tjetren, me floket e kapme mbrapa, paske qene duke na analizuar personalitetin! lol vetem stilolapsin mos fut ne goje kur je duke na degjuar gjithe kersheri, e te keqen!
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  4. #384
    1. Jeni magjioniqar dhe jeni ne turne te madhe.Sonte eshte premiera,dhe ju prini mbas skene te ju lajmerojn performimin tende.Si ndiheni para prezentimit?

    Nje dritherime e lehte me pershkon trupin!

    2.Ne nje moment gjate pikes tuaj ju duhet ta therrisni dikend nga publiku qe te ju ndihmoj ne performimin e trikut.Kend e therrisni si asistent.Permende noj emer qe te shkon ne mendje.

    Per hile te tilla do therrisja njerin nga forumi

    3.Edhe pse me vite i ushtruar triku asesi nuk ecen,Cka i thoni personit qe erdh te ju ndihmoi?

    Shume flm por me duket se solle ters haha!

    4.Pika mbaroi,jeni kthyer ne garderob,Si ndiheni kur shfaqja perfundoi?

    Paksa e merzitur per trikun qe s'eci, por gjithsesi e kenaqur per shfaqjen e duartrokitjet.


    p.s Ne i themi magjistar

    La vita non si spiega, si VIVE!

  5. #385
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
    hahaaa, shih, shih, dmth po na psikollgjiske ti ne keshu eh? hic mendjen une. une thjesht pashe temen qe kishe postu ti dhe mqnse me intrigovi disi thashe ti pergjigjem, meqe kish dhe hapsire per me rras dhe ndonje batute. po hic mendjen une qe ti kishe marre stilolapsin ne dore, dhe hedhur kembet njera mbi tjetren, me floket e kapme mbrapa, paske qene duke na analizuar personalitetin! lol vetem stilolapsin mos fut ne goje kur je duke na degjuar gjithe kersheri, e te keqen!
    ehu terci verci tani,je me i forti te pergjegjjet ...ja do edhe 10 min.hahhah

  6. #386
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    ehu terci verci tani,je me i forti te pergjegjjet ...ja do edhe 10 min.hahhah
    hmm... kosovare qe di 'terci vercin'?
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  7. #387
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    aaa pa prinzin as qe behet fjale..
    kokrren e mashtrusit,tamam per te eshte testi

    1. Do i ferkoja duart, do i rregulloja vetullat me peshtyme dhe hajri e dafte, nese ndonjeri rastesisht vetem mendon se do ia hudhi, do te dyshoje ne realitet.

    2. Do e thirrja femren me te pashme, me "Shaci, me nevojitesh me shume, se uji shkretires".

    3. Do i thoja mos ke dert e ke menduar mire, si e ke numrin e telefonit, duhet ta ushtrojme me mire kete trik ne te ardhmen.

    4. Do mendoja thelle per nje largim nga ky profesion.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga hot_prinz : 15-09-2011 mė 15:42
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  8. #388
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    ABRAKADABRA

    Lepuri nxirret nga sheshiri i zi,pllumbi nga nje kuti e zbrazet,ndersa asistenten e re e coptojn me thika....Nejriu qe merret me magji (haha ne i themi magjioniqari,si i thuani jo mor?!) ofron argetim te madhe.Derisa i shihni performacat e tyre ju e dini se po ju mashtroin,dhe sado qe mundoheni ti percillni nuk mund te hetoni se si e arrijn ate trik.
    Por prap se prap keto ju argetojn dhe ne rrim e i shofim se si me tekniken e tyre arrijn te na bindin se vertet eshte ashtu si duket.

    Sa mire eshte te kesh kete aftesi?Psh psh ne kemi kete shancin e madh te bejm magji.Publika po ju pret,perdja vetem sa nuk eshte ngrit...

    1. Jeni magjioniqar dhe jeni ne turne te madhe.Sonte eshte premiera,dhe ju prini mbas skene te ju lajmerojn performimin tende.Si ndiheni para prezentimit?

    2.Ne nje moment gjate pikes tuaj ju duhet ta therrisni dikend nga publiku qe te ju ndihmoj ne performimin e trikut.Kend e therrisni si asistent.Permende noj emer qe te shkon ne mendje.

    3.Edhe pse me vite i ushtruar triku asesi nuk ecen,Cka i thoni personit qe erdh te ju ndihmoi?

    4.Pika mbaroi,jeni kthyer ne garderob,Si ndiheni kur shfaqja perfundoi?



    iza nuk cenka ai qe mendova ,por gjithsesi i bukur edhe kyi
    1. nervoze, se mos e marrin vesh "trikun" tim
    2. vogelushia Ariel
    3. magjia sikur ta ka friken ty dhe spo punon lol
    4. ishalla nuk dukej aq keq gabimet qe bera
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  9. #389
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    [QUOTE=hot_prinz;3203014]1. Do i ferkoja duart, do i rregulloja vetullat me peshtyme dhe hajri e dafte, nese ndonjeri rastesisht vetem mendon se do ia hudhi, do te dyshoje ne realitet.

    2. Do e thirrja femren me te pashme, me "Shaci, me nevojitesh me shume, se uji shkretires".

    3. Do i thoja mos ke dert e ke menduar mire, si e ke numrin e telefonit, duhet ta ushtrojme me mire kete trik ne te ardhmen. :

    4. Do mendoja thelle per nje largim nga ky profesion.


    o yes kete desha ,e dija per zotin,po ti je kokrra e mashtrusit jo ne katror por ne kub,eh u deshifrove shoku,ja jam te rreshti i fundit
    ta propozoi harakirin,edhe fund si burrat


    ok dheeee testi eshte ky:

  10. #390
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    ABRAKADABRA pergjegjjet

    Te gjitha numrat ne magji quhen trika,Ato i detyrojn njerzit te shofin gjera te cilat ne te vertet nuk jane,por prap se prap te bejn te harrosh realitetin,sado qe jane te” pameshirshme”,Ne thelb trikat jane mashtrim dhe dinakri.

    Menyren se si pergjigjeni ketu tregon se si ju e shihni veten ne situata mashtruese dhe trillime,e sidomos me personat qe i keni afer.

    1.Ndjesit qe ju perfshijn para performances shpjegon se si do planifikonit (ose imaxhinonit) ne nje lidhje te ndaluar dashurije.
    Shumica thon dicka si:Shpresoi te mos ta prish ose ,Jam shum nervoz,oseee ka edhe te till indiferentet si psh : tash dal une edhe e kryj numrin per tu mbajtur mend

    (ca tha endless ketu?)

    2. Personi qe keni ftuar te ju ndihmoj ne sken eshte a person qe e mendoni naiv ose lehte per tu mashtruar.Nese e keni zgjedh burrin ,shikoni njehere mos ka ndodh dicka ketyr viteve..
    (anitaaaaa deshe ta zgjedhesh burrin ti?,,
    station te thash te mos me zgjedhesh)



    3,Fjalet qe do perdorni pasi numri shkoi keq,paraqesin fjalet mbrojtese ose arsyetimet qe do perdorni nese ju zene ne mashtrim.
    He u skuqet dhe menzi nxirrni fjale nga goja…si dicka me falni…..apo e kthehni ne shaka si psh aaaa kjo eshte si
    i thuhet askush nuk eshte perfekt


    4.Ajo ca ndjeni pas shfaqjes jane ndjenjat qe i perjetoni pasi genjeni apo veproni dicka jodrejt.
    ja disa nga pergjegjjet e mundeshme:
    -Kjo eshte fundi,mesimi u mesua ,nuk kam me mashtrime

    -Fundiiii,nuk jam une per keto gjera,ka edhe shum profesione tjera ku gjindem me
    mire (prinzoooo)

    -Heren tjeter ju tregoi une atyre-disa njerz thjesht nuk mesojn snjehere nga mesazhet e mesimit,pse nu hyni ne politike aty vlon ky profesion…

    -Mmm kur mendohem me mire eshet interesante i cik,thon: kur dhelpra kap zogun e pare,asnjehere nuk e haron shijen e kafshates se fillimit.



  11. #391
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    hahahahha, jo teta ishte vetem humor lol
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  12. #392
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
    hahahahha, jo teta ishte vetem humor lol
    tiiii pse ca po beje une ketu,ti nxjerr hilet ja kshu si tuj qesh.....e shef se te zura

  13. #393
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    anitaaaaa deshe ta zgjedhesh burrin ti?,,
    teta thashe nje burre te pashem nga publiku jo burrin tim hahhahah
    pastaj me duhej i bukur, jo i mencur .
    AUTOCHTHONOUS

  14. #394
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    tiiii pse ca po beje une ketu,ti nxjerr hilet ja kshu si tuj qesh.....e shef se te zura


    Tetaaaaa

    ti me quejte mashtrus,
    para se ti jipja pergjigjet,
    une vetem ta plotesova deshiren.

    ja postimi yt para pergjigjeve te mia.


    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    aaa pa prinzin as qe behet fjale..
    kokrren e mashtrusit,tamam per te eshte testi
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  15. #395
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    ajde ca keni mbyll gojen,dilni dilni heeee edhe per ksi gjerash ju shkon mendja eee,e shifni se ju ze si mijet;;;;hah kshu thoshte mesuesi kur na zinte te kopjonim
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 15-09-2011 mė 16:08

  16. #396
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
    Tetaaaaa

    ti me quejte mashtrus,
    para se ti jipja pergjigjet,
    une vetem ta plotesova deshiren.
    o e dija me sy mshel ca do shkruaje ,prandaja nuk me bente zemra pa u testuar edhe ti ,ti jepja pergjegjjet,tani je mashtrues me diplom,i licencuar..mund lirisht te hapesh firmen hhhahh

  17. #397
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    station te thash te mos me zgjedhesh)
    Ahahahaha e mirė po zgjedh Izan se asaj nuk i ngelet qefi nga shakatė.

  18. #398
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
    Ahahahaha e mirė po zgjedh Izan se asaj nuk i ngelet qefi nga shakatė.
    shakkaaaaa ,ok prit teju leshoi nje sy ca shkruajte ti

  19. #399
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
    o e dija me sy mshel ca do shkruaje ,prandaja nuk me bente zemra pa u testuar edhe ti ,ti jepja pergjegjjet,tani je mashtrues me diplom,i licencuar..mund lirisht te hapesh firmen hhhahh
    Domethėnė Hoti qėnka politikan???

  20. #400
    i/e regjistruar Maska e teta
    Anėtarėsuar
    25-10-2005
    Postime
    2,005
    hmm po ti shoku i prinzit je,nuk di mendova se ke shkrujt dicka ndryshe
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 15-09-2011 mė 16:17

Faqja 20 prej 41 FillimFillim ... 10181920212230 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •