Close
Faqja 11 prej 41 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 813
 1. #201
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  hajde izadora hajde ca i the kalit ti? haha
  po beje shaka
  ok 15 min pergjegjjet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 25-08-2011 mė 15:14

 2. #202
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Asnjehere skam pasur probleme me marje mendsh nga dredhat apo nga shpejtesia
  do beja gjerat me te cuditshme e do argetohesha me friken e te tjereve
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #203
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Vozitja e jetes-pergjegjet

  A u argetuat ne parkun e lojrave,Ne psikologji levizjet larte -posht paraqet kenaqesit sksuale.Dmth pergjegjet e juaja paraqesin maradhenjen tuaj me sex-in.

  1.Kohen qe e kalon duke pritur ne rend zbulon kohen qe ju kushtohet apo keni deshir qe partneri juaj ti kushtoj paralojes.Sa pritet,shume kohe ,apo menjehere hipet tek topogani?

  2.Ajo si e perjetoni vozitjen zbulon si ndjeheni derisa beni dashuri.
  Ca vozitje -asnjehere me e mire? apo si ishte komenti juaj ketu.

  3.Sipas Jungut (japonezit) uji eshte simbol i jetes,ate qe ke komentuar ketu,eshte ajo qe do thuash ne kulmin e knaqesis seksuale.
  Shpresoi se keni shkuar shum pasthirrma ketu

  4.Ne psikologji kali eshte simbol i maskulinizmit.Fjalet qe i jeni drejtuar kalit te prishur do ti thonit partnerit qe nuk eshte ne lartesin e "detyres"

  5.Vizatimi apo pershkrimi i juaj i topoganit paraqet vizionin tuaj per nje sex ideal.
  Mos i tregoni dikujt po une i kam vizatur ca rreth rrotullime marramendese ..bahhh ishte test hileqar ky i fundt,as nuk kishte noj paralajmerim te isha me e rezervuar.


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 25-08-2011 mė 15:32

 4. #204
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  lol tete na mashtrove me keto pyetje, mund te shkojm mbrapa ti ndryshojm lool
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 5. #205
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  Vozitja e jetes-pergjegjet

  A u argetuat ne parkun e lojrave,Ne psikologji levizjet larte -posht paraqet kenaqesit sksuale.Dmth pergjegjet e juaja paraqesin maradhenjen tuaj me sex-in.

  1.Kohen qe e kalon duke pritur ne rend zbulon kohen qe ju kushtohet apo keni deshir qe partneri juaj ti kushtoj paralojes.Sa pritet,shume kohe ,apo menjehere hipet tek topogani?

  2.Ajo si e perjetoni vozitjen zbulon si ndjeheni derisa beni dashuri.
  Ca vozitje -asnjehere me e mire? apo si ishte komenti juaj ketu.

  3.Sipas Jungut (japonezit) uji eshte simbol i jetes,ate qe ke komentuar ketu,eshte ajo qe do thuash ne kulmin e knaqesis seksuale.
  Shpresoi se keni shkuar shum pasthirrma ketu

  4.Ne psikologji kali eshte simbol i maskulinizmit.Fjalet qe i jeni drejtuar kalit te prishur do ti thonit partnerit qe nuk eshte ne lartesin e "detyres"

  5.Vizatimi apo pershkrimi i juaj i topoganit paraqet vizionin tuaj per nje sex ideal.
  Mos i tregoni dikujt po une i kam vizatur ca rreth rrotullime marramendese ..bahhh ishte test hileqar ky i fundt,as nuk kishte noj paralajmerim te isha me e rezervuar.


  haha, no comment!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 6. #206
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Nuk me duket i drejt testi teta , ke fillu me be me hile kohet e fundit
  hahahahahahah gott steh mir bei hahahah
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #207
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  hahha po qesh me disa komente ketu, ti degjosh pasthirrmat qe kam menduar uneee,apo atij kalit lere qe i kam bertitur,por edhe nja dy shqelma aty nga inati pse u prish
  hahhahhah

 8. #208
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Asnjehere skam pasur probleme me marje mendsh nga dredhat apo nga shpejtesia
  do beja gjerat me te cuditshme e do argetohesha me friken e te tjereve
  sipas kesaj i bie qe te jem mashkull ideal ne shtrat
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 9. #209
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
  haha, no comment!
  nuk paske kursyer as ti "w-jat" hahah

 10. #210
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  sipas kesaj i bie qe te jem mashkull ideal ne shtrat
  sipas Japonezve -po njehere

 11. #211
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  Bils,testet nuk behen per tu pershtatur ty ose tjetrit,por per te deshifruar disa ndjesi te kompresuara thell ne mendjen e dikujt

  ps,femije mund te beje secili ,as qe e veme ne diskutim aftesin tende per te qen baba,por ishte nje preceptim i yti personalme gjithcka rreth sex e thene ne vija te vrazhda,ja ku ke pjesmarresit tjer ne testim,nuk e preceptuan njejt si ty,ata mund te ndahan te knaqur nga pergjegjja e fituar.

  nuk jam psikologe por sipas meje i bie qe te duhet nje ambient me relaxues dhe pa shum ngarkesa te punes dhe jetes se perditeshme gjersa bene sex dhe gjithcka rreth saj, mundohu te mos i pranosh shum emocionalisht ndikimet nga jasht familjes tende....

  ok ja nje i rradhes,po te kesh disponimin e duhur mbase e permison score


  Cila per ju eshte me prioritet me te larte?|
  rradhiti sipas prioriteit qe do i beje nese te duhen ti besh te gjitha njekoesisht

  1 Cingerron telefoni
  2 Femija qan
  3 Cingerron zilja e shtepise
  5 Filloi shiu,dhe rrobat e thara jasht duhet te mblidhen
  6 Uji nga rubineta e leshuar ne lavabo po e mbulon lavamanin
  2- Marre femijen ne krahe, e me pas shkoj te mbyll rubineten e lavamanit ->
  6- Me te mbyllur rubineten shkoj te hap deren. ->
  3- Nese jane familjare, miq i them te futen brenda, e te rehatohen, nese eshte dikush tjeter i them te prese 1min, e nderkohe... ->
  1- Ngrej telefonin! Ndjek te njejten logjike edhe me te: nese jane familjare apo miq i kerkoj 1min kohe ose i kerkoj te marrin pak me vone.
  5. Rehatoj femijen edhe shkoj te heq robat...

  P.S. Nese jane lagur nuk prish pune se thahen prape.


  PORTOFOLI I HARRUAR

  ( ne i themi kulet,portofol ne regull?!)

  Mengjesi si gjdo here i njeti.gatiteni te dilni nga shtepia .Floket.gati! .rrobat gati!
  Te gjitha OK.
  Jeni ne gjysem te rruges,kur kujtoheni se keni harruar portofolin ,nuk e keni ne vendin e zakonshem ku e mbani.Per fat te keq nuk keni shum kohe te ktheheni ne shtepi.Kontrolloni serish canten dhe mundoheni te gjeni para te vogla neper cant aq sa mund te kaloni diten e sotit
  Sa para keni grumbulluar?
  Pergjithsisht mbaj gjithmone disa te holla ne xhep, e shpeshhere nuk mbaj portofol fare.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga J@mes : 26-08-2011 mė 09:33
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 12. #212
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  MBREMJE NE FILHARMONI

  Ka dicka magjike ne koncertin e filharmonise-ndjenja e pritjes dhe perjetimit.
  Paramendoni se keni mundesi te jeni pjese e filharmonse ,te merrni vendin e nje instrumentalisti,te keni shancin njehere ne jete te tregoni ca me se miri mundeni ne nje mbremje filharmonije.
  Pra po ta kishit mundesin ti bashkangjiteshit orkestres,cilin instrument do zgjidhni:

  1.violina
  2.kontrabas
  3.truba
  4.flauta


  Pa me te voglin ezitim do te zgjidhja violinen. Eshte nje nga instrumentet muzikor me te bukur qe ka shpikur njerezimi, perveē kesaj, fale eksperiences shumevjeēare ne femijeri e adoleshence me kete vegel muzikore, them se me pak perpjekje e perqendrim stonimet nuk do te ndjeheshin duke u mbuluar nga gjithe ajo orkester. LoL
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 13. #213
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga J@mes Lexo Postimin
  Pa me te voglin ezitim do te zgjidhja violinen. Eshte nje nga instrumentet muzikor me te bukur qe ka shpikur njerezimi, perveē kesaj, fale eksperiences shumevjeēare ne femijeri e adoleshence me kete vegel muzikore, them se me pak perpjekje e perqendrim stonimet nuk do te ndjeheshin duke u mbuluar nga gjithe ajo orkester. LoL
  james i ke pergjegjet e testetve dhe dhmth e tyre

 14. #214
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  LEXIMI I REVISTES

  Sapo keni bler nje revist numrin e ri te saj,dhe shkoni ne shtepi dhe filloni leximin.Me cfar rregulli e lexoni ?

  1.E lexoni revisten nga fillimi ne fund

  2.Shkoni drejt te kolumnat qe te interesojn dhe i lexoni

  3.Lexoni pa rradhe,ndaleni aty ku ju pelqen

  4.Nese formati dhe rradhitja nuk ka ndryshuar gje,e lexoni ashtu si gjdo here qe beni

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 29-08-2011 mė 02:54

 15. #215
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  LEXIMI I REVISTES

  Sapo keni bler nje revist numrin e ri te saj,dhe shkoni ne shtepi dhe filloni leximin.Me cfar rregulli e lexoni ?

  1.E lexoni revisten nga fillimi ne fund

  2.Shkoni drejt te kolumnat qe te interesojn dhe i lexoni

  3.Lexoni pa rradhe,ndaleni aty ku ju pelqen

  4.Nese formati dhe rradhitja nuk ka ndryshuar gje,e lexoni ashtu si gjdo here qe beni

  po qe nuk lexoj revista fare
  lexoj vetem poezi te zgjedhura
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 16. #216
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  po qe nuk lexoj revista fare
  lexoj vetem poezi te zgjedhura
  po me librin e ri te poezive si ja bene?

 17. #217
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  3.................

 18. #218
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  LEXIMI I REVISTES

  Sapo keni bler nje revist numrin e ri te saj,dhe shkoni ne shtepi dhe filloni leximin.Me cfar rregulli e lexoni ?

  1.E lexoni revisten nga fillimi ne fund

  2.Shkoni drejt te kolumnat qe te interesojn dhe i lexoni

  3.Lexoni pa rradhe,ndaleni aty ku ju pelqen

  4.Nese formati dhe rradhitja nuk ka ndryshuar gje,e lexoni ashtu si gjdo here qe beni

  filloj nga fillimi dhe i shfletoj pjeset dhe ngaloj aty ku me pelqen...hmm sdi ke te zgjedh 3shin apo 4ren lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 19. #219
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  po me librin e ri te poezive si ja bene?
  poezite qe me pelqejne mund ti rilexoj shume here, ndersa te tjerat, po sme terhoqen qe ne fillim as qe u hedh syte me
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 20. #220
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  poezite qe me pelqejne mund ti rilexoj shume here, ndersa te tjerat, po sme terhoqen qe ne fillim as qe u hedh syte me
  athere po zgjedh une per ty
  2

Faqja 11 prej 41 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •