Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 29
  1. #1
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anėtarėsuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664

    Nga fillimi i muajit shtator,dua te vizitoje Shqiperine per pushime .

    Bashekatedhetare te nderuare te Shqiperise, ne fillim te muajte shtatore mendoje qe te marre aeroplanin nga Kopenhageni direkte per ne Tirane ,per pushime verore ne Shqiperi.

    Ka dikush nga ju qe te me keshilloje ,se cili vende apo plazhe ne Shqiperi ,eshte me e pershtatshme dhe me e mire per pushime verore? Ndoshta eshte pake me vonese per pushime verore ne muajne shtatore , ndosta me ndihmon fati dhe koha te jete e mire.

  2. #2
    Citim Postuar mė parė nga TetovaMas Lexo Postimin
    Bashekatedhetare te nderuare te Shqiperise, ne fillim te muajte shtatore mendoje qe te marre aeroplanin nga Kopenhageni direkte per ne Tirane ,per pushime verore ne Shqiperi.

    Ka dikush nga ju qe te me keshilloje ,se cili vende apo plazhe ne Shqiperi ,eshte me e pershtatshme dhe me e mire per pushime verore? Ndoshta eshte pake me vonese per pushime verore ne muajne shtatore , ndosta me ndihmon fati dhe koha te jete e mire.
    Ne shtator eshte shume periudhe e mire per pushime, pasi kane ikur dhe shumica e emigranteve, ndaj eshte me qetesi. Nese ke qejf per plazh, personalisht te keshilloj jugun, nga vlora ne sarande (jale, jonufur, dhermi etj etj) jane vende fantastike.

    Befsh qejf!

    La vita non si spiega, si VIVE!

  3. #3
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anėtarėsuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
    Ne shtator eshte shume periudhe e mire per pushime, pasi kane ikur dhe shumica e emigranteve, ndaj eshte me qetesi. Nese ke qejf per plazh, personalisht te keshilloj jugun, nga vlora ne sarande (jale, jonufur, dhermi etj etj) jane vende fantastike.

    Befsh qejf!
    Ju faleminderit shume per keshillat tuaja. Ne juge te Shqiperise, nuk kame qene asnjehere ,dhe kame deshire ta vizitoje jugun e Shqiperise.

  4. #4
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Ti dashke me ja fut vetes me lal.Ik mer ne Spanje Portugali Itali.Cte duhet ne shqiperi se spo shkojme neve qe e kemi 2 hapa jo me te ngrihesh ti nga kopenhagen.Po do keshille time ik boji ne ndonje vend tjeter se ne shqiperi ske per tu knaq.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  5. #5
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar mė parė nga TetovaMas Lexo Postimin
    Bashekatedhetare te nderuare te Shqiperise, ne fillim te muajte shtatore mendoje qe te marre aeroplanin nga Kopenhageni direkte per ne Tirane ,per pushime verore ne Shqiperi.

    Ka dikush nga ju qe te me keshilloje ,se cili vende apo plazhe ne Shqiperi ,eshte me e pershtatshme dhe me e mire per pushime verore? Ndoshta eshte pake me vonese per pushime verore ne muajne shtatore , ndosta me ndihmon fati dhe koha te jete e mire.
    Nė qoftėse koha do tė jetė e mirė kur tė vish nė Shqipėri atėher nuk ka si bregdeti i jugut tė Shqipėrisė.
    Bregu nga Vlora deri nė Sarandė ėshtė i mrekullueshėm.
    Vlora ka edhe njė veēori tė kėndėshme tjetėr sepse ke mundėsi tė bėsh plazh edhe turizėm malor, nga bregu i detit pėr pak minuta me makinė mund tė shkosh nė parkun kombėtar tė Llogarasė nė mes tė pemėve, freskisė dhe burimeve ujore tė mrekullueshme.
    Tė uroj pushime tė kėndėshme dhe tė bukura.

  6. #6
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Te dashur forumiste dua te blej i pal brek te reja po se di ca ngjyre ti marr.... me ndihmoni dot ??
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  7. #7
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Te dashur forumiste dua te blej i pal brek te reja po se di ca ngjyre ti marr.... me ndihmoni dot ??
    Te kuqe me fije te zeza si flamuri kombetar.Problemi osht si me bo shqiponjen.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  8. #8
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
    Te kuqe me fije te zeza si flamuri kombetar.Problemi osht si me bo shqiponjen.
    hmmmm nuk del vend per kthetrat :P lol
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  9. #9
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    hmmmm nuk del vend per kthetrat :P lol
    Boje shqiponje sakate.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  10. #10
    Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
    Ti dashke me ja fut vetes me lal.Ik mer ne Spanje Portugali Itali.Cte duhet ne shqiperi se spo shkojme neve qe e kemi 2 hapa jo me te ngrihesh ti nga kopenhagen.Po do keshille time ik boji ne ndonje vend tjeter se ne shqiperi ske per tu knaq.
    Po ti pse ia prish qejfin atij te shkretit? Ai nuk pyeti a te shkoj ne shqiperi apo jo, e ka te vendosur qe do shkoj ne shqiperi. Pupupupu c'paskeni qene...vetem devijim total nga temat

    La vita non si spiega, si VIVE!

  11. #11
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Jo se gjynof, te boj i sorre se shko me shum
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  12. #12
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
    Po ti pse ia prish qejfin atij te shkretit? Ai nuk pyeti a te shkoj ne shqiperi apo jo, e ka te vendosur qe do shkoj ne shqiperi. Pupupupu c'paskeni qene...vetem devijim total nga temat
    Une po i them idene time se ai ide kerkoi.Tani te nis ti genjej atij une?Tja bej Vloren Miami beach?Apo durresin tja bej IBIZA?Ca do boj mer amon se ne shtator ne darke bie me flejt robi mbas fiks fare.Nejse na falni qe japim mendime te sinqerta.Ketej e tutje pak me elastik do mundohem te tregohem.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  13. #13
    Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
    Une po i them idene time se ai ide kerkoi.Tani te nis ti genjej atij une?Tja bej Vloren Miami beach?Apo durresin tja bej IBIZA?Ca do boj mer amon se ne shtator ne darke bie me flejt robi mbas fiks fare.Nejse na falni qe japim mendime te sinqerta.Ketej e tutje pak me elastik do mundohem te tregohem.
    po jo ore jo, ai nuk te pyeti sesi eshte te kalosh pushimet ne shqiperia, a ia vlen, a flihet me pulat apo jo pyeti ide se ku te shkoj ne shqiperi...
    Nejse, thuaj te vij ne romagna se ibiza e kaluar ibizes eshte

    La vita non si spiega, si VIVE!

  14. #14
    Shqiponjen e sjell une!

  15. #15
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anėtarėsuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
    Ti dashke me ja fut vetes me lal.Ik mer ne Spanje Portugali Itali.Cte duhet ne shqiperi se spo shkojme neve qe e kemi 2 hapa jo me te ngrihesh ti nga kopenhagen.Po do keshille time ik boji ne ndonje vend tjeter se ne shqiperi ske per tu knaq.
    Vellai mire ,une personalishte jame i llodhur nga luksi i evropes perendimore . Shqiperia per mua eshte vendi me i mire i botes .
    Natyrishte se vendasit e cdo vendi gjithemone kerkojne qe pushimet e veres ti bejne diku tjeter ,per arsye normale ,sepse edhe nje portugales, ose spanjol ,munde te vije ne Shqiperi per pushime ,edhe pse ai e ka detin dhe plazhet ne Spanje apo Portugali.

    Jane edhe do pune tjera : Per shqipetaret te cilet jetojne jashte kufirit te Shqiperise,une mendoje se eshte obligim qe ata te vizitojne Shqiperine, per pushime per vizita per bisnese etj.etj.

    Kurre eshte nda toka e Shqiperise ju na e keni be me hile ,hehehehe Detin adriakit na e morret kurse neva na e late do thatsira ne maqedoni .

    A po e bejme nje ndryshim hehehehe . I nderojme tokat edhe nje here hehehehe.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga TetovaMas : 04-08-2011 mė 16:56

  16. #16
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anėtarėsuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
    Po ti pse ia prish qejfin atij te shkretit? Ai nuk pyeti a te shkoj ne shqiperi apo jo, e ka te vendosur qe do shkoj ne shqiperi. Pupupupu c'paskeni qene...vetem devijim total nga temat
    Vellai mire ju keni te drejte te jepni te gjithe mendimin tuaj , nuk prishe pune per mua . Une thashe me larte se une nuk jame i interesuare per pushime luksose ne Shqiperi .
    Sa per Majamin ,Spanjen ,Portugaline , dhe shuem e shume vende tjera, une i kame vizituare ata , pore me detin adriatik (ujin e detit adriatik per shendetin e njeriut ) nuk e ka asnje dete ne evrope .

    Me qe disa ketu devijuane nga tema , atehere une po ju tregoje edhe disa pushime edhe me interesante .

    Para dy viteve isha ne Islande ne stinen e dimrit dhe kame pasur rastin qe te lahem edhe ne ujerat e vullkanit per dy jave. Disa punetore qe punonin ne liqenet e vullkanit ne Islande , thonin se ata vizitore qe lahen dhe e perdorin ujin e vullkanit te Islander behen me te rije ne moshe per 10 vjete hehehehe. Une nuk u bera me i ri ,pore u mplaka per dy jave hehhehehe.

  17. #17
    Ushtari i rruges Maska e Eroni_06
    Anėtarėsuar
    21-05-2009
    Vendndodhja
    ner dud !
    Postime
    29
    Shqiponjen e ka ajo ska nevoj ta vizatoj fare!

  18. #18
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Per shqiponjen time bohet llaf??
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  19. #19
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga TetovaMas Lexo Postimin
    Vellai mire ju keni te drejte te jepni te gjithe mendimin tuaj , nuk prishe pune per mua . Une thashe me larte se une nuk jame i interesuare per pushime luksose ne Shqiperi .
    Sa per Majamin ,Spanjen ,Portugaline , dhe shuem e shume vende tjera, une i kame vizituare ata , pore me detin adriatik (ujin e detit adriatik per shendetin e njeriut ) nuk e ka asnje dete ne evrope .

    Me qe disa ketu devijuane nga tema , atehere une po ju tregoje edhe disa pushime edhe me interesante .

    Para dy viteve isha ne Islande ne stinen e dimrit dhe kame pasur rastin qe te lahem edhe ne ujerat e vullkanit per dy jave. Disa punetore qe punonin ne liqenet e vullkanit ne Islande , thonin se ata vizitore qe lahen dhe e perdorin ujin e vullkanit te Islander behen me te rije ne moshe per 10 vjete hehehehe. Une nuk u bera me i ri ,pore u mplaka per dy jave hehhehehe.
    Ec mer ne jug te italis ne Puglia po mendon qe adriatiku ka une te mire.
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  20. #20
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    Citim Postuar mė parė nga elsaa Lexo Postimin
    Te dashur forumiste dua te blej i pal brek te reja po se di ca ngjyre ti marr.... me ndihmoni dot ??
    car modeli i do si fillim?
    JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •