Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 81
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kanina Lexo Postimin
  je vone motra pa breke kane dal qe cke me te. ne tv po deshe. nuk i ke degjuar ato modelet e bukura shqiptare qe kane dal me "zogun perjashta". shiko se ke nje teme ketu me modelet me "zogun perjashta"(keshtu quhet tema ke dhe foto)

  meqe ra llafi po ju gocat e tjera e ndiqni moden apo jeni demode ??!!!!!!!!!!!
  HAHA se dija lajm shume interesant po pertoj te kerkoj temen nese nuk perton gjema pak.....
  tani kanarinen e kane nxiere ne ekran apo xhiro rruges mo vella,,,
  tani veten si tip moderne e mbajme mo ti po jo te dalin ne lulishte de se kemi edhe nje cipe...
  ajde edhe dolem nje xhiro po sikur te na pelqeje ai ngjitur ne stoli afer si i behet? lere lere

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  HAHA se dija lajm shume interesant po pertoj te kerkoj temen nese nuk perton gjema pak.....
  tani kanarinen e kane nxiere ne ekran apo xhiro rruges mo vella,,,
  tani veten si tip moderne e mbajme mo ti po jo te dalin ne lulishte de se kemi edhe nje cipe...
  ajde edhe dolem nje xhiro po sikur te na pelqeje ai ngjitur ne stoli afer si i behet? lere lere
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=136806 (kjo eshte tema)


  zogu apo kanarina apo ku e di une si mund ta quajme ka dal ne sfilat mode pekerisht ketu ne tr. po cte flas une shiko temen. hapi ato faqet e postimeve se ke foto gjate tyre.
  tani moda eshte mode e kupton ti motra. o e ndjek o se ndjek. tendenca me e fundit eshte e tille. jo per gje po ka rrezik te te qeshin shoqet rruges po nuk e ndoqe moden. te te thone mbas kraheve "shiko kjo katunarja sdi te vishet" e ke parasysh vete ti.

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kanina Lexo Postimin
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=136806 (kjo eshte tema)


  zogu apo kanarina apo ku e di une si mund ta quajme ka dal ne sfilat mode pekerisht ketu ne tr. po cte flas une shiko temen. hapi ato faqet e postimeve se ke foto gjate tyre.
  tani moda eshte mode e kupton ti motra. o e ndjek o se ndjek. tendenca me e fundit eshte e tille. jo per gje po ka rrezik te te qeshin shoqet rruges po nuk e ndoqe moden. te te thone mbas kraheve "shiko kjo katunarja sdi te vishet" e ke parasysh vete ti.
  FALEMINDERIT
  Sa per moden shoku as qe me behet vone fare une kam tipin tim nuk do behem moderne te qesh bota vesh ato qe me pelqejne edhe me shkojne tani se dime se kush qesh me ke e di vet ti :P

 4. #44
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-05-2009
  Vendndodhja
  Dallas Texas
  Postime
  774
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Hollanda dhe gjithe perendimi ka kohe qe e kryejt kete pune si gamoren te mes te rruges, mirepo ajo qe me habiti jeshte legalizimi nga gamor e medhenj.
  However, kjo eshte vetem fillimi i korrupsionit qe nuk e ka njofur historia me pare. Legalizimin do ta pasoj franca, gjermania, italia. belgjika, etj etj saqe ka per te ardhur nje kohe dhe kjo lloj kafsherie, ka per tu dukur krejt normale perendimit.
  Mos tju duket e pabesueshme, sepse nje gje e tille eshte e pashmangshme, me kete semundje qe ky llum njerzimi ka ne kaptinet e vet.
  Njelloj si lakuriqsia, jo me shume por 50 vite me pare, nuk imagjinohei qe femrat do dilnin lakuriq jasht.
  Kjo lloj kafsherie qe do bejne njerzit, hyne ne nje nga shenjat e kjametit
  Muhammedi s.a.s ka thene:: para se te ndodh kjameti ,njerzit kryejn mardhenie seksuale ne mes te rruges, ashtu si gomaret...

  Allahu na ruajt

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2006
  Postime
  142
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Demokraci - piiif, do te thot sundim populli - jo populli kurr nuk ka sunduar ,por vetem permes metodes demokratike zgjedh disa njerez ne krye - zakonisht njerzt e aft per karier dhe me pas ata sundon sipas rregullave te veta .
  Nese kjo eshte demokraci lejimi i kafshllekut ne publik,ateher me te vertet duhet te rishikohet nje sistem i ri organizues sidomos ne vendet skandinave.

 6. #46
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  sigurisht e bejne te shtojne me shume turistat ... o burra te gjithe te shohin ciftet tani ne Hollande

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
  Kjo ėshtė llastim, idiotėsi, gomarllėk, dhe tregon vec se nga i ka origjinat ky popull pėrderisa kulturalisht qėnka pak a shumė zero. Por bota kėshtu ka qenė fatkeqsisht. Kur fjala proverbiale "shit hits the fan" do ndodhi, atėher do gjehet njėriu me virtute qė tė rivendosi rregullin nė shoqėri, do gjehet dikush qė ti vej nė rrjesht e kėshtu tė shtyhet edhe disa qindra vjet rrumpalla nga mjeshtrat e vėrtetė qė rrijnė prapa kėtyre pislliqeve.

  Kjo lėvizje vec sa do e izoloj mė tepėr kulturalisht europėn e jugut, sidomos Italinė dhe gati komplet Europėn Lindore.
  Eshte tragjikomike qe ne shqipetaret mundohemi me qen edhe me te mequm se holandezet,o zotri po te ishume ne me te menqur nuk i kishum pas punet pus siq i kemi,mosni se holandezet jan me mijra vite para nesh,dhe ate qe e bejn e dijn shume mire pse e bejn.
  ne nuk jemi aq te menqur sa e genjejm vehten,sigurisht qe nga dashuria nuk vdes as kush,me mire te ket puthje por edhe sex se sa te kercas dhuna qoft ne familje apo edhe ne rrug siq po shofim per dit.
  Edhe shqiptaret bejn sex ne natyr,por dallimi eshte se ne e bejm ne menyr te mesheft(neper hyrje te banesave) kurse holandezit nuk ja nin e ben hapur.
  ne i bejm njeqind e njemij te liga por ne menyr tinzare,kurse holandezi e ben ne mynyr te hapur.
  po ta pytesh nje shqipetar a din me drejtu helikopterin pergjigjet po edhe ate dy helikoptera pernjeher,por po ta pytesh nje holandez a din ai ta thot te verteten kapirash.
  ne kemi shume per te mesu nga perendimore,te shpresoim qe sa ma shume te ndegjoim dhe te mesoim,perndryshe vetem e genjejm vehten dhe prap do kerkoim ndihm nga perendimoret

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e SempreBarca
  Anėtarėsuar
  26-02-2008
  Vendndodhja
  Presheve
  Postime
  108
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga drenicaku Lexo Postimin
  Edhe shqiptaret bejn sex ne natyr
  Edhe ne Drenice po ndodhka kjo ?
  Su met mo as sex me bo.

 9. #49
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime
  Une nuk mendoj qe Holanda ka marr vendim per sexin ne trojet Shqiptare!
  “Kush ėshtė prej jush pa mėkat, le ta gjuajė i pari gurin nė tė!”

 10. #50
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga drenicaku Lexo Postimin
  Eshte tragjikomike qe ne shqipetaret mundohemi me qen edhe me te mequm se holandezet,o zotri po te ishume ne me te menqur nuk i kishum pas punet pus siq i kemi,mosni se holandezet jan me mijra vite para nesh,dhe ate qe e bejn e dijn shume mire pse e bejn.
  ne nuk jemi aq te menqur sa e genjejm vehten,sigurisht qe nga dashuria nuk vdes as kush,me mire te ket puthje por edhe sex se sa te kercas dhuna qoft ne familje apo edhe ne rrug siq po shofim per dit.
  Edhe shqiptaret bejn sex ne natyr,por dallimi eshte se ne e bejm ne menyr te mesheft(neper hyrje te banesave) kurse holandezit nuk ja nin e ben hapur.
  ne i bejm njeqind e njemij te liga por ne menyr tinzare,kurse holandezi e ben ne mynyr te hapur.
  po ta pytesh nje shqipetar a din me drejtu helikopterin pergjigjet po edhe ate dy helikoptera pernjeher,por po ta pytesh nje holandez a din ai ta thot te verteten kapirash.
  ne kemi shume per te mesu nga perendimore,te shpresoim qe sa ma shume te ndegjoim dhe te mesoim,perndryshe vetem e genjejm vehten dhe prap do kerkoim ndihm nga perendimoret
  Ne nuk kemi asnjė gjė pėr tė mėsuar nga perėndimi, sepse ne jemi perėndimi. Nuk ka sens fjalia jote dhe mėnyra se si ti e frazon. E vetmia gjė qė na mungon ne ėshtė njė periudhė e gjatė stabiliteti politik dhe shoqeror. Hollandezėt janė njė popull qė e kanė nė terezi, pasi hordhitė barbare tek dyert e Europės i kemi mbajtur ne mbi supe kėto dhjetra shekuj. Nuk ka kojshi shkaun dhe grekun Hollandezi, ka Gjermanėt, Danezėt, Anglezėt etj rreth e rrotull, qė sado luftra tė kenė kryer kanė shkėmbyer njohuri. Nė Ballkan nuk ekziston ky lloj mentaliteti, pasi pėrvec Shqiptarit tė gjithė janė uzurpator dhe askush nuk bashkėpunon me ty ku si nė paqe si nė kohė lufte nuk shkėmbehet gjė vec njė dhune kafshėrore shtazarake. Misioni i kėtyre shteteve nuk ėshtė vec kontrollimi yt, sic ka patur Gjermania sensin me Hollandėn, ėshtė asgjesimi total i yti, gjenocid ku mos mbijė bari mė. Vec tani Shqipėria po implementon njė platformė tė detyruar gjithėpėrfshirėse me karta Adriatiku, apo takime Ohri ku rregullisht po merr pjesė Kosova, Shqipėria, Maqedonia, Kroacia dhe Mali i Zi. Nėse do ketė stabilitet, dhe ky model, ku Shqipėria do jetė nė qėndėr pėr shkak tė pozicionit unik qė ka si pasojė e komuniteteve qė e pėrfaqėsojnė nė gjithė kėto vėnde, atėher shofim bashkė ne se ku do jetė Hollanda. Ja ta them unė ku do jetė, duke trilluar se si ta shkatėrroj kėtė model politik-social me Rusėt dhe Shkijet.

  Mos e ulni veten kaq poshtė o popull se Shqipėria ėshtė e varfėr, por dreqin e mori kemi dinjitet si njerėz nuk jemi white trashi i Europės dhe nuk mund tė bėhemi kurrė tė tillė sepse kultura dhe gatitja familjare e shoqerore ka qėnė dhe do mbetet e tillė.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
  Ne nuk kemi asnjė gjė pėr tė mėsuar nga perėndimi, sepse ne jemi perėndimi. Nuk ka sens fjalia jote dhe mėnyra se si ti e frazon. E vetmia gjė qė na mungon ne ėshtė njė periudhė e gjatė stabiliteti politik dhe shoqeror. Hollandezėt janė njė popull qė e kanė nė terezi, pasi hordhitė barbare tek dyert e Europės i kemi mbajtur ne mbi supe kėto dhjetra shekuj. Nuk ka kojshi shkaun dhe grekun Hollandezi, ka Gjermanėt, Danezėt, Anglezėt etj rreth e rrotull, qė sado luftra tė kenė kryer kanė shkėmbyer njohuri. Nė Ballkan nuk ekziston ky lloj mentaliteti, pasi pėrvec Shqiptarit tė gjithė janė uzurpator dhe askush nuk bashkėpunon me ty ku si nė paqe si nė kohė lufte nuk shkėmbehet gjė vec njė dhune kafshėrore shtazarake. Misioni i kėtyre shteteve nuk ėshtė vec kontrollimi yt, sic ka patur Gjermania sensin me Hollandėn, ėshtė asgjesimi total i yti, gjenocid ku mos mbijė bari mė. Vec tani Shqipėria po implementon njė platformė tė detyruar gjithėpėrfshirėse me karta Adriatiku, apo takime Ohri ku rregullisht po merr pjesė Kosova, Shqipėria, Maqedonia, Kroacia dhe Mali i Zi. Nėse do ketė stabilitet, dhe ky model, ku Shqipėria do jetė nė qėndėr pėr shkak tė pozicionit unik qė ka si pasojė e komuniteteve qė e pėrfaqėsojnė nė gjithė kėto vėnde, atėher shofim bashkė ne se ku do jetė Hollanda. Ja ta them unė ku do jetė, duke trilluar se si ta shkatėrroj kėtė model politik-social me Rusėt dhe Shkijet.

  Mos e ulni veten kaq poshtė o popull se Shqipėria ėshtė e varfėr, por dreqin e mori kemi dinjitet si njerėz nuk jemi white trashi i Europės dhe nuk mund tė bėhemi kurrė tė tillė sepse kultura dhe gatitja familjare e shoqerore ka qėnė dhe do mbetet e tillė.
  Eshte tragjikomike shkrimi yt,ne jemi te zot te bejm fiskultura politike me vetvehten ton,por gjendja faktike na tregon se jemi ne fund pusi,te gjtha sondazhet na tregoin se jemi populli me i quditeshem ne rruzullin toksor,si rezultat i kesaj jemi ketu ku jemi.
  eshte te kot kur njeriu genjen vetvehten si puna jote,por nje pytje shume te thjeshte e kam per ty.
  Sa jan te ardhurat per kok banori ne gjith trojet shqiptare nese nuk e din te them une se me te ulta sa sa holandezi shpenzon per nje qen qe mban.,dhe sajan te pasur politikarucat tan ne krahasim me politikajt e evropes,kjo jep shume me kuptu kush deshiron me kuptu,dhe po te kishim sa do pak dinjitet do kishim ber diq ne ket drejtim

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime
  kshu kshu,kur behet e lejueshe gjdo gje,pastaja priti psikopatet si ne norvegji,ju hyn ne koke se kan te drejt te bejne ca ju shkon ne mendje.

  morrreeee ca e kisha kthy kohen e zogut,thone ne at kohe nje sjellje jo e mire per shoqerin psh nje vjedhje,opa i varur mes qytetit,hajde luani ju tjeret,(kuptohet se extrem kjo ,por e them ne menyre figurative duhet nje shembull per sa per te vene gjerat ne vije)

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  758
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Shum mir paskan bere.
  Hollandezet jane te mencur.
  Ka raste kur njeriut i vie shansa per seks dhe nuk ka leke me shku ne hotel p.sh.
  Zakonisht rinia nuk kane leke per hotele dhe jane te kufizuar ne shume vende tjera keshtu qe ne park eshte shume e pershtatshme.
  Gjithashtu njerezit qe kane qejf te shikojne filma porno tani nuk kane nevoje te shpenzojne leke por mund te shikojne seks live dhe falas.
  Sa do te deshiroja te jetoja ne Hollande!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke dėshirė tė ta bėjnė ty!

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-07-2009
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Femijet hollandeze do shikokan tmerr me sy !!
  Jo,ata do ta marin zanatin e tyre ,dhe do te fitojn pervojen per idotsi..
  SHqiprija etnike.

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-07-2009
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
  ....pse jo ?????
  fantazi ....
  sex naper parqe eshte fantastike...
  Paramendoni se kur krueministri apo kryetari i shtetit ,te bej sexse ne parke...sa gallate do te jete ...aty se kshyrin se kush kujt ja f....,vllau motres motra dajes e tje etj.
  SHqiprija etnike.

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime
  Paska shpėtuar Hollanda...mė pėrpara duhej ta miratonte ligjin sepse ėshtė nė tė mirė tė popullit,qė tė punojė pa siklet!

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Shum mir paskan bere.
  Hollandezet jane te mencur.
  Ka raste kur njeriut i vie shansa per seks dhe nuk ka leke me shku ne hotel p.sh.
  Zakonisht rinia nuk kane leke per hotele dhe jane te kufizuar ne shume vende tjera keshtu qe ne park eshte shume e pershtatshme.
  Gjithashtu njerezit qe kane qejf te shikojne filma porno tani nuk kane nevoje te shpenzojne leke por mund te shikojne seks live dhe falas.
  Sa do te deshiroja te jetoja ne Hollande!
  Edhe tani me thua mos tete them Cirkuzi forumit,po hec e mos te them kur nuk flet asgje te mencur. Pse bre burre kaq koktrashe je,mos ke lind ne ndonje park te Hollandes? Ti mir qe po dojshe me jetu atje,vetem aty ku jeton ti aty do jetoin edhe femijet dhe familja yte,keshtuqe nese pajtohesh te shofin edhe ata ate qe shef ti ateher mir i ke punet! Cifti yt e i drenicakut tamam per nje piknik familjar jeni ne parqet e Amsterdamit

  P.s, kujdes se ka turli debili aty e po ju vihet qafes
  Jetė e rėndė.......!!!

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga SempreBarca Lexo Postimin
  Edhe ne Drenice po ndodhka kjo ?
  Su met mo as sex me bo.
  Ani qka e bajm na mire,e lehte hiq nuk e nin

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e drenicaku
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Qellimi eshte qe njerzit vet te gjykoin,pa i detyrua askush,perderisa nuk ka dhune ata qe bejn seks ne park sot jan te shumet dhe ne shume shtete,te ne ketu neper hymje te banesave e ku te nxen,dhe ku eshte dallimi ateher

 20. #60
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2009
  Postime
  141
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Drenicak-qi ki naj moter coje ka hollanda,edhe motren e prizrenalis mere me vete edhe gjith atynve qe jan per seks publik

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •