Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 83 prej 83
 1. #81
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-03-2018
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: 'mendim keni pr Francn dhe gjuhn frnge?

  Neve shqiptaret nuk bejm komente per vendin tone se e kemi ber lemsh por shajm francen se esht nji nga superfuqit e botes. Nje vit kam se jetoj ketu. Ne france kane ndertu gjithandej me rregull te pakten ketu tek ky qytet qe po jetoj un esht super.

 2. #82
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-03-2018
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: 'mendim keni pr Francn dhe gjuhn frnge?

  Nefakt franca esht nje shtet ku ndollet edhe gjykata e te drejtave te njeriut ne qytetin e Strasburgut .prandaj per mendimin tim Franca esht nje shtet demokratik dhe social. Pastaj gjuha esht me njerez dikujt pelqen dikujt jo. Mua per vete ka fillu me m plqyer

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,086
  Faleminderit
  33
  71 falenderime n 65 postime

  Pr: 'mendim keni pr Francn dhe gjuhn frnge?

  Ja pse SRBET dhe FRANCEZET PERGJITHMON JON KON DHE JON VLLAZER TE VERTET!
  FOTO
  http://www.telegraf.rs/vesti/politik...ava-braca-foto
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 25-03-2018 m 16:44

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •