Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 82 prej 82
 1. #81
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-03-2018
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: 'mendim keni pr Francn dhe gjuhn frnge?

  Neve shqiptaret nuk bejm komente per vendin tone se e kemi ber lemsh por shajm francen se esht nji nga superfuqit e botes. Nje vit kam se jetoj ketu. Ne france kane ndertu gjithandej me rregull te pakten ketu tek ky qytet qe po jetoj un esht super.

 2. #82
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-03-2018
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: 'mendim keni pr Francn dhe gjuhn frnge?

  Nefakt franca esht nje shtet ku ndollet edhe gjykata e te drejtave te njeriut ne qytetin e Strasburgut .prandaj per mendimin tim Franca esht nje shtet demokratik dhe social. Pastaj gjuha esht me njerez dikujt pelqen dikujt jo. Mua per vete ka fillu me m plqyer

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •