Close
Faqja 11 prej 15 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 297
  1. #201
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    kapiden i pashtrikut i zones se udbashve te lloit Tripkit e din kur ai ishte ne anen e komunes dhe ta beri ka une me koke ,ti ja bere ska problem se e kam ne dore !!!ti sa do nderroi ftyrat zbulohesh se fjalorin e ke perplote sofizma !

    Mos genje o enverist o komunist serb,se kerkund nuk po i nenqmoi ata qe dhane jeten pa dredhi.

    Truri yt ēdo gje kap mbrapeshte se mbrapesht paske lind qe gjerat e verteta ti shendrron ne sofizem.
    Une te thash se baca Adem u masakrue pa ndihmen e as dhe nje ushtari te uēk!

    Ti mundohesh me tjerr bore me ate goj te brishte enveriste,e zogiste ,sepse enveri ne bruksel para se te behet burreshtet eshte paraqit si djal i zogut!
    Ti ke mundesi tua mbushish mendjen shqiptareve frazhila,ama me mua mallo morgen se ti di zorret si te funkcionoin ne bark se barkun e ke mend plote!

    Ti e di qe ua mbushish mendjen tjereve qe patrioti eshte tradhetar pa ken fare,Ti edhe Demaqin e loz si sorra,edhe Bajram Bekteshin edhe e Bajram Kurt,e Riza Vaten dhe familjen e tyre sepse ti din tu bene vizita kinse i perkrahesh,por me mbrapavija te zymta ogurezi .
    Ti edhe uēk edhe aksh e ke shkatrrue kam inqizime te shumeta nga Gafurri,e xhaviti,e Bashkimi nga prizreni qe ēka i ke bere qe sot e kesaj dite eshte i paaft qe e qite ne prite te serbeve...Vetem ti ēka thua e tjeret tja bejn aminin per dredhira,jooo ske me pare kurr kete filem se po te dalin mushkerit per lendine.

    Ti ske turp as ftyre qe e tradheton shokun qe ke hanger dite e nate !
    Ti a mendon se une kam deshire me debatue me ty,jo,por nuk ta la fjalen perfundimtare tenden qe e ke perplote me dredhira si Juda kur e perqafoi profetin Isan,pra ti je judaaaa mos harro !
    Une di te beje dialog te shtruar me njerez qe nuk jan kundra atdheut e kundra shqiptarise.Edhe pse ti din me shkrue ne stilin e zbukuruar,ty veshtire eshte qe shqiptaret e mjer te kuptoin brendin e qelbur,vetem une ti zbuloi qelbesirat !

  2. #202
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-11-2009
    Postime
    119
    Citim Postuar mė parė nga arberi_fr Lexo Postimin
    kapiden i pashtrikut i zones se udbashve lloit Tripkit e din kur ai ishte ne anen e komunes dhe ta beri ka une me koke ,ti ja bere ska problem se e kam ne dore !!!ti sa do nderroi ftyrat zbulohesh se fjalorin e ke perplote sofizma !

    Mos genje o enverist o komunist serb,se kerkund nuk po i nenqmoi ata qe dhane jeten pa dredhi.

    Truri yt ēdo gje kap mbrapeshte se mbrapesht paske lind qe gjerat e verteta ti shendrron ne sofizem.
    Une te thash se baca Adem u masakrue pa ndihmen e as dhe nje ushtari te uēk!

    Ti mundohesh me tjerr bore me ate goj te brishte enveriste,e zogiste ,sepse enveri ne bruksel para se te behet burreshtet eshte paraqit si djal i zogut!
    Ti ke mundesi tua mbushish mendjen shqiptareve frazhila,ama me mua mallo morgen se ti di zorret si te funkcionoin ne bark se barkun e ke mend plote!

    Ti e di qe ua mbushish mendjen tjereve qe patrioti eshte tradhetar pa ken fare,Ti edhe Demaqin e loz si sorra,edhe Bajram Bekteshin edhe e Bajram Kurt,e Riza Vaten dhe familjen e tyre sepse ti din tu bene vizita kinse i perkrahesh,por me mbrapavija te zymta ogurezi .
    Ti edhe uēk edhe aksh e ke shkatrrue kam inqizime te shumeta nga Gafurri,e xhaviti,e Bashkimi nga prizreni qe ēka i ke bere qe sot e kesaj dite eshte i paaft qe e qite ne prite te serbeve...Vetem ti ēka thua e tjeret tja bejn aminin per dredhira,jooo ske me pare kurr kete filem se po te dalin mushkerit per lendine.

    Ti ske turp as ftyre qe e tradheton shokun qe ke hanger dite e nate !
    Ti a mendon se une kam deshire me debatue me ty,jo,por nuk ta la fjalen perfundimtare tenden qe e ke perplote me dredhira si Juda kur e perqafoi profetin Isan,pra ti je judaaaa mos harro !
    Une di te beje dialog te shtruar me njerez qe nuk jan kundra atdheut e kundra shqiptarise.Edhe pse ti din me shkrue ne stilin e zbukuruar,ty veshtire eshte qe shqiptaret e mjer te kuptoin brendin e qelbur,vetem une ti zbuloi qelbesirat !
    Me bere te qeshi pa pase ndermend ore ditezi.Nuk je askund ne toke te bukes asnje te vertete nuk ka ne keto qe shkruan.Ne jeten time nuk kam qene ne Pashtrik ore njeri dhe vetem Demaqin e njoh nga keta qe i permende .Por nuk ka rendesi edhe ashtu shkrimet tua jane te mbushura plote genjeshtra,shpifje anomali qe mund ti krijoje vetem mendja e semuar.Me dhimbsesh se i paske shite drute e tu paskan ba ferrat Brahim. Une ne asnje moment nuk u mora me ty dhe as qe me intereson ti si individe ,por shkrimet tua konfuze,me akuza e sharje rrugaqesh qe nuk jane te denja per kete forum te nderuar.
    Nuk e shoh te arsyeshme te shkruaj per veten time ,por po te siguroj se tere jeten kam jetuar nga puna dhe djersa ime dhe asnjehere nuk kam lejuar te behem vegel ,per qeshthen e kombit dhe atdheut jam perpjekur ne kaqikin tim ,por eshte turp te krekosem sepse vetem ata te cilet dashurine ndaj kombit dhe atdheut e deshmuan me jetn dh pjese te trupit te tyre kane deshmine e kontestushme dhe vulen e sakrifices: ne tjeret duhet te deshmoshmojme perdite kete dashuri dhe perkushtim.Une shkruaj ate qe ndjeje ne zemer dhe shpirte ashtu si vlersoj dhe i sho une gjerat,pa pase as me te voglin obligim per ndonje subjekt apo individ politik me perjashtim te obligimit te perjeteshme per heronjte dhe atdheun e kombin.
    Tani e kuptova se je vetem nje intrigant dhe genjeshtar se ne jeten time nuk jemi takuar kurre e ti tregon prralla. Shko te ndonje psikiater e kerko ndihme o njeri se nuk je ne terezi hiq.
    Ose dil me ememer dhe mbiememr e te kofte dhene besa edhe une te tregoj kush jam e prej nga jam neqoftese te intereson aq shum.

  3. #203
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    [=Brari;2881968]kapedan demagogu..

    ke shkrue shum pallavra aty me nalt por po citoj njeren ne
    ---


    Adem Jashari kurre nuk eshte ndjere as nuk do ndjehet i vetmuar me te
    ishin jane dhe do te jene me te miret,me te zgjedhurit e kombit tone ata qe nuk do te lejojne kurre te shuhet flakadani i lirise te cilin e ndezi ne Prekaz Adem Jashari.

    ---------


    bukur ke shkrue or kapidan rogneri..
    por pyetja ime dhe e krejt shqiptareve eshte.. se.. at dit ku ishit ju... at dit kur u rrethue i ngrati.. se tash e dim qe jeni ne cdo feste ne prekaz.. sic jeni ne cdo privatizim .. te pasurive te kosoves bile dhe te shqiprise..



    ku ishe ti at dite?
    luftove dhe ti aty bashk me ademin o kapidan?[/]

    ATE DITE KUR KAPIDENIT I THASH HAJDE SHKOJNA TI DALIM NE NDIHME ADEM JASHARIT MA PRITI. PO UNE E TI KEMI MBETE TI DALIM NE NDIHME DHE ME THA TRUS ******.KURSE NE SHTEPIN E TIJ NE ODE E MBANTE FIGUREN E ADEM JASHARIT?BILE KUR ISHIN ZGJEDHJET E RUGOVES ME THA SE AI QE VOTON PER KETE ESHTE TRADHETAR?UNE NUK DOLA NE VOTIME EDHE PSE ME FTUAN QE TE SHKOI I REFUZOVA ASHPER?POR KY KAPIDAN NUK ME MBETI NE FJALE?KISHTE SHKUE NE VOTIME DHE ME THA.SE NUK DESHTA TE NDAHEM NGA FQINJET E MI. Dhe tani patriot i hordhave tua dhe perkrahes i Adem Jasharit dhe martireve qe vete shumices se MARTIREVE qe vdiqen ne alltarin e lirise nga te perzierit e keti jane vrare ja nga serbet ose nga shoket e keti udbasha!
    Rasti i sandokanit dhe ganiut ky eshte ai qe i ka nxite ne duel te vriten !!!!PERQARES I MADHE E NE ANEN TJETER PATRIOT SHITET KY ESHTE SHUME I RREZIKSHEM
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga arberi_fr : 04-10-2010 mė 07:56

  4. #204
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-11-2009
    Postime
    119
    Citim Postuar mė parė nga arberi_fr Lexo Postimin
    [=Brari;2881968]kapedan demagogu..

    ke shkrue shum pallavra aty me nalt por po citoj njeren ne
    ---


    Adem Jashari kurre nuk eshte ndjere as nuk do ndjehet i vetmuar me
    ishin jane dhe do te jene me te miret,me te zgjedhurit e kombit tone ata qe nuk do te lejojne kurre te shuhet flakadani i lirise te cilin e ndezi ne Prekaz Adem Jashari.

    ---------


    bukur ke shkrue or kapidan rogneri..
    por pyetja ime dhe e krejt shqiptareve eshte.. se.. at dit ku ishit ju... at dit kur u rrethue i ngrati.. se tash e dim qe jeni ne cdo feste ne prekaz.. sic jeni ne cdo privatizim .. te pasurive te kosoves bile dhe te shqiprise..



    ku ishe ti at dite?
    luftove dhe ti aty bashk me ademin o kapidan?[/]

    ATE DITE KUR KAPIDENIT I THASH HAJDE SHKOJNA TI DALIM NE NDIHME ADEM JASHARIT MA PRITI. PO UNE E TI KEMI MBETE TI DALIM NE NDIHME DHE ME THA TRUS ******.KURSE NE SHTEPIN E TIJ NE ODE E MBANTE FIGUREN E ADEM JASHARIT?BILE KUR ISHIN ZGJEDHJET E RUGOVES ME THA SE AI QE VOTON PER KETE ESHTE TRADHETAR?UNE NUK DOLA NE VOTIME EDHE PSE ME FTUAN QE TE SHKOI I REFUZOVA ASHPER?POR KY KAPIDAN NUK ME MBETI NE FJALE?KISHTE SHKUE NE VOTIME DHE ME THA.SE NUK DESHTA TE NDAHEM NGA FQINJET E MI. Dhe tani patriot i hordhave tua dhe perkrahes i Adem Jasharit dhe martireve qe vete shumices se MARTIREVE qe vdiqen ne alltarin e lirise nga te perzierit e keti jane vrare ja nga serbet ose nga shoket e keti udbasha!
    Rasti i sandokanit dhe ganiut ky eshte ai qe i ka nxite ne duel te vriten !!!!PERQARES I MADHE E NE ANEN TJETER PATRIOT SHITET KY ESHTE SHUME I RREZIKSHEM
    Kur te doli gjumi a ishe kane djersite ? Ti a enderra po tregon a? Une te votoj per Rugoven??!!!! Ne kete Forum nuk njoh personalisht asnje nga debatuesit dhe as qe kam pyet ndonjerin kush je ti.Po e them kete per forumistet se per kete arberin_fr as iden nuk ekam se ksuh eshte vetem ju siguroj me jete se asnje te vertete nuk ka ne keto qe shkruan .Diten e qendreses mbinjerezore dhe renjes se komandantit legjendar ne Prekaz ,une isha mijera kilometra large pa as me te voglen mundesi te ndihmoja.Profesioni im nuk ka te beje fare me nofken .
    Tu kisha lute neqoftese te ka mbete nje fije dinjitet dhe respekt njerzor te mos devijoshe kete teme dhe te mos vjellish ndytesire se eshte fjala per njeriun e MADH te Kosoves ,per Adem Jasharin i cili ndrroi kahjen e historise.
    Ti , une apo cilido prej nesh ketu nuk kemi fare rendesi.Ketu eshte fjala per vepren dhe sakrificen kulmore te heroit Legjendar e jo per fyerje,genjeshtra,shpifje shizofrenike pa asnje baze.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga kapidani 9 : 04-10-2010 mė 08:51

  5. #205
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anėtarėsuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304



    Nje kenge per kete hero te madhe............
    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

  6. #206
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Pune rrugaqesh ti ke patur dhe ke marr page duke shetit ode me ode e marr informata ore qyqe e rozafates!
    na trego nga cila ndjeres e punes ke pasur perfitime,ēka ke punue para luftes dhe mbas saje ?Per ty o faqezi vetem ata qe paskan dhene jeten per kete pavaresi ti i lavderon,ty te vdekurit te dhimbesen e luftetaret qe bredhin rrugeve per kafshate te gojes sua rrasesh dote fare heheeee!A po e shef veten ku je ore dylber?
    TI PSE NUK SAKRIFIKOVE ASGJE MORE DUDUSH PER KOSOVEN?
    JU ua mbani pervjetoret e heronjeve pa dallim shkijet atyre qe i vran ne bari te malit te zi!

    Ti ore dylber se pari a na spjegon ēka dmth fjala komb nese me dy fjale e spjegon ta jap besen qe je patriot i vertete !
    Une nga hana dihem se kush jam por ju me shkruani ne mesazhe se kush jeni, por jo me me thene une jam une dhe pike,por me trego se edhe une haptas kam me te tregue per nje allah qe me ka fale.
    Dhe nese te gjitha keto qe i them te duken genjeshtra ndalu pakes dhe analizoi a jan te verteta a po jo e pastaj ke te drejte ta shtremberon historin e vertete.

    Dhe une nuk po te drejtohem drejt ty o kapiden,por pos jam ka e them ngjarjen mes meje dhe kapidenit emrin nuk po ja permendi e pse po te djeg ty po mevjen qudi vertet eshte per tu habitur pse miza ushton mbas veshit ?kOKE ME MIJERA KM LARG ATDHEUT?DHE PO I DIKE GJERAT ME SAKTESI?

  7. #207
    Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
    Anėtarėsuar
    24-10-2010
    Vendndodhja
    n'PDK
    Postime
    678

    Thumbs up



    Bac apet Fitum.
    Vv - Palaēo+LISBA :D

  8. #208
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-11-2010
    Postime
    26
    Citim Postuar mė parė nga Boy_XL Lexo Postimin


    Bac apet Fitum.


    Urime Bac....

  9. #209
    i/e regjistruar Maska e Mexhi
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Aty ku bukės i thonė bukė, e ujit - ujė
    Postime
    838
    Citim Postuar mė parė nga Boy_XL Lexo Postimin


    Bac apet Fitum.

    Hhhmmm

    Ju shpirterat e korruptuar nuk keni te drejte t'i drejtoheni Bacit, pasi keni shkelur dhe tradhetuar cdo ideal dhe rregull te tij, keni shkelur mbi gjakun e te gjithe atyre qe sakrifikuan jeten per nje Kosove te lire dhe demokratike.

    Ju jeni tradhetar dhe armiqe te Kosoves, armiqe te Bacit dhe idealit te tij.

    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mexhi : 14-12-2010 mė 15:27


    "SHQIPĖRIA ėshtė GJAKU im qė nuk falet!"

  10. #210
    Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
    Anėtarėsuar
    24-10-2010
    Vendndodhja
    n'PDK
    Postime
    678
    Citim Postuar mė parė nga Mexhi Lexo Postimin
    Hhhmmm

    Ju shpirterat e korruptuar nuk keni te drejte t'i drejtoheni Bacit, pasi keni shkelur dhe tradhetuar cdo ideal dhe rregull te tij, keni shkelur mbi gjakun e te gjithe atyre qe sakrifikuan jeten per nje Kosove te lire dhe demokratike.

    Ju jeni tradhetar dhe armiqe te Kosoves, armiqe te Bacit dhe idealit te tij.


    qka po thu ti me bo , apo naj merr kejtve n'g.o.j neve, qka ta kish marr mendja ?
    Vv - Palaēo+LISBA :D

  11. #211
    i/e regjistruar Maska e Mexhi
    Anėtarėsuar
    10-03-2009
    Vendndodhja
    Aty ku bukės i thonė bukė, e ujit - ujė
    Postime
    838
    Citim Postuar mė parė nga Boy_XL Lexo Postimin
    qka po thu ti me bo , apo naj merr kejtve n'g.o.j neve, qka ta kish marr mendja ?
    Une po them kete pyetje t'ia besh nenes ose motres tende.


    "SHQIPĖRIA ėshtė GJAKU im qė nuk falet!"

  12. #212
    i/e regjistruar Maska e THOTI
    Anėtarėsuar
    09-07-2008
    Postime
    123
    Citim Postuar mė parė nga Boy_XL Lexo Postimin


    Bac apet Fitum.
    Me gjithe respektin i nderuar por nuk eshte mire te luhet me kete figur kjo eshte e shejt per ne Leri ti keta huliganet e vetevendosjes se dite i kan te numruara pra mos hyn ni thes me ta..

  13. #213
    i/e regjistruar Maska e THOTI
    Anėtarėsuar
    09-07-2008
    Postime
    123
    Citim Postuar mė parė nga arberi_fr Lexo Postimin
    [=Brari;2881968]kapedan demagogu..

    ke shkrue shum pallavra aty me nalt por po citoj njeren ne
    ---


    Adem Jashari kurre nuk eshte ndjere as nuk do ndjehet i vetmuar me te
    ishin jane dhe do te jene me te miret,me te zgjedhurit e kombit tone ata qe nuk do te lejojne kurre te shuhet flakadani i lirise te cilin e ndezi ne Prekaz Adem Jashari.

    ---------


    bukur ke shkrue or kapidan rogneri..
    por pyetja ime dhe e krejt shqiptareve eshte.. se.. at dit ku ishit ju... at dit kur u rrethue i ngrati.. se tash e dim qe jeni ne cdo feste ne prekaz.. sic jeni ne cdo privatizim .. te pasurive te kosoves bile dhe te shqiprise..



    ku ishe ti at dite?
    luftove dhe ti aty bashk me ademin o kapidan?[/]

    ATE DITE KUR KAPIDENIT I THASH HAJDE SHKOJNA TI DALIM NE NDIHME ADEM JASHARIT MA PRITI. PO UNE E TI KEMI MBETE TI DALIM NE NDIHME DHE ME THA TRUS ******.KURSE NE SHTEPIN E TIJ NE ODE E MBANTE FIGUREN E ADEM JASHARIT?BILE KUR ISHIN ZGJEDHJET E RUGOVES ME THA SE AI QE VOTON PER KETE ESHTE TRADHETAR?UNE NUK DOLA NE VOTIME EDHE PSE ME FTUAN QE TE SHKOI I REFUZOVA ASHPER?POR KY KAPIDAN NUK ME MBETI NE FJALE?KISHTE SHKUE NE VOTIME DHE ME THA.SE NUK DESHTA TE NDAHEM NGA FQINJET E MI. Dhe tani patriot i hordhave tua dhe perkrahes i Adem Jasharit dhe martireve qe vete shumices se MARTIREVE qe vdiqen ne alltarin e lirise nga te perzierit e keti jane vrare ja nga serbet ose nga shoket e keti udbasha!
    Rasti i sandokanit dhe ganiut ky eshte ai qe i ka nxite ne duel te vriten !!!!PERQARES I MADHE E NE ANEN TJETER PATRIOT SHITET KY ESHTE SHUME I RREZIKSHEM
    I nderuar mos nxit ne urrejtje po tento ti bashkosh shqiptaret se vetem te bashkuar jemi me te forte.

  14. #214
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  15. #215
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anėtarėsuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Do t“i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  16. #216
    i/e regjistruar Maska e THOTI
    Anėtarėsuar
    09-07-2008
    Postime
    123
    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
    llapi me te vertete me duhet te kundershtoj ne kete rast sepse po terhjekni nje paralele qe nuk ban te terhiqet po krahasoni Adem Jasharin me Demaqin, jo se ai eshte i keq po karshi vepres madheshtore te jasharajve ai mbetet perseri edhe nje shqiptar mendjendritur qe punoi dhe sakrifikoi per te miren e shqipetareve por jo si jasharajt, sikur edhe ju te kishit mundesi ta pysni vet demaqin ai nuk do te deonte bile bile do te rrefuzonte katekorisht paralele te ketilla, i nderuar Llapi AdemJashari dhe familja e tije eshte e pakrahasuesheme dhe vepra e tyre nuk duhet te perdoren per te ngritur ndonje individ apo ndonje parti ata thjeshte jane shpirti i shqipetareve eshte ushqimi yn shpirterore, Jasharet jan te shejt dhe te pa krahasueshem andaj mbroni me respekt dhe dinjitet Jasharet se do mbroni dhe respektoni veten dhe mbar shqipetaret.

    Me sinqeritet,
    Thoti
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga THOTI : 29-12-2010 mė 10:29
    VETEVERTETA E VETVENDOSJES ESHTE VETEFUNDOSJA

  17. #217

  18. #218
    Perjashtuar Maska e Loti-99
    Anėtarėsuar
    21-11-2009
    Postime
    216
    Citim Postuar mė parė nga Boy_XL Lexo Postimin


    Bac apet Fitum.
    http://www.facebook.com/profile.php?...47718&comments

  19. #219
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Citim Postuar mė parė nga elegant Lexo Postimin
    Urime Bac....




    Bac ty po te shkelin dhe populli se kupton punen e tradhtareve qe ne emer tend po shiten si qena ēlirimtar.

  20. #220
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin

    A je ne vedi,a je tranue se me genjeshtra na qelbe ?

    Po ku tito nga demaqi vdiq e hor o hor.Shoket e demaqit kur kan dal nga burgu kan marr pare me fajde nga shkijet ne Mohlan e gjetiu dhe u kan dhene shqiptareve me fajde per mos me que koken nga kamatat.
    Tjeter Demaqi eshte martue me qiken e Xhem Tershanes qe ka punue ne supin tek leternoftimet ...Ai na qelbe bre zoti ta marrofte ftyren.


    Adem Jashari

    Ku bre qelbak nga ky vdiq Milloshi ?

    Pse qelb nga goja !
    Ju ja quat serbet Adem Jasharit,ju ja larguat ushtaret e uēkes qe mos me hasur ne rezistence policia serbe.JU na i vrate patriotet
    E dine ti Berishes e Zhitis kur i ke thene se jeni me serb duke bashkpunue dhe i nxite te vriten dhe tani i kendoni ne sharkija.

Faqja 11 prej 15 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Dr. Ibrahim Rugova - Presidenti i parė i Republikės sė Kosovės
    Nga Albanino nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 2055
    Postimi i Fundit: 27-11-2014, 11:11
  2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
    Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 123
    Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
  3. Tahiraj: Rrefime mbi luften ne Kosove
    Nga Kuksjan_forever nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 09-11-2010, 14:42
  4. Me ne fund u pranua publikisht se kosova ska ushtri
    Nga beni33 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 126
    Postimi i Fundit: 11-03-2009, 18:14
  5. Shpėrthen dhuna ndėretnike nė Kosove
    Nga mitrovicalia_81 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 334
    Postimi i Fundit: 12-05-2004, 00:26

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •