Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-05-2011
    Postime
    7

    Muskujt e Kembeve dhe Prapanices

    Pershendetje...Jam nje djal nga tirana dhe kohet e fundit me ndodhi nje incident dhe theva kemben dhe ndenja tre muaj ne shtepi..Per kete arsye u shendosha pak si shum por jo ne gjith trupin...Jam shendoshur vetem ne pjesen e poshtme pra tek kofshet dhe tek prapanica...Me sugjeroni ndonje ushtrim ose dicka tjeter qe te mund te kthej kofshet dhe prapanicen ne peshen e meparshme...Jam 1.74 i gjat dhe peshoj 85 kg....Jam 16 vjec...

  2. #2
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    plako ti je 1.74 je 85 kile je mbi pesh e trupit tend ti duhet te jesh diku tek 75 kile

    ushtrime ka shum si vrapi edhe palester ik ne plazh Noti te ndimon ne reninen e peshes
    Partizoni

  3. #3
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708
    Si noti nuk ka. Por bėn mirė tė shkosh e tė rekomandohesh nga njė doktorr se cfarė rruge tė ndjekėsh. Je i ri dhe duhet tė rekuperohesh plotėsisht, por dhe kjo do teknikėn dhe durimin e duhur. Mė mirė ik vizitohu tek ndonjė qė merr vesh dhe mos fillo ushtrime tė menjėhershme. Trupin e rregullon avash avash kryesisht me dietė e mė pas me ushtrime tė mirfillta pėr tonalitet. Por po fillove fort dhe u dėmtove pėrsėrsi ėshtė shumė e vėshtirė tė rrikthehesh.
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •