Close

Rezultati i Sondazhit: Tring TV apo Digitalb?

Votues
30. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Digitalb

  22 73.33%
 • Tring TV

  8 26.67%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  693
  Faleminderit
  22
  17 falenderime nė 16 postime

  Tring TV apo Digitalb?

  Dy Rrjetet mediatike qe dominojne ne Shqiperi tani per tani. Secili me programacion te pasur edhe me tematika perkatese. Digitalb tashme po ben 7 vjet qe ka hyre Shqiperi. Numeron diku tek 500 mije kliente nje game e gjere programacioni, axhende te pasur etj. Nderkohe qe kohet e fundit shfaqet Tring Digital, nje rrjet mediatik qe ka arritur t'e permbushe deri diku preferencat e klienteve, duke perfshire ne paketen e tyre, filma, muzik, dokumentare, emisione, programe per femije.... gjithashtu edhe cmimi eshte me i lire

  Cili mendoni nga keta do te dominoje me shume ne "tregun Shqiptar, Tring apo Digitalb??????
  She's the morphine queen of my vaccine.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Flori10
  Anėtarėsuar
  21-07-2011
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  23
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nrm qe digitalb is the best !!

 3. #3
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,858
  Faleminderit
  173
  110 falenderime nė 95 postime
  Digitalb padyshim..Esht Unik ne llojin e vet.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 4. #4
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  DigitAlb ishte por tashmė ka vdekur, tė njėjtat programe transmetohen deri nė bezdi.
  Se ē'far do bėhet nė tė ardhmen unė nuk e di por sotė pėr sotė TRING ėshtė mė lartė se DigitAlb

 5. #5
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime
  nje mu.t te dyja..digitalbi pak me mire por edhe ai mu.t eshte..si e si me ja fut shqiptareve...rrofshin emigrantet qe i mbajne ne kembe te dyja...po te ishin per brenda asnje nuk abonohet ne to...te shkretet emigrante per te degjuar dicka shqip blejne kartat e tyre dhe shohin te njejtat programe gjate gjith kohes...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 6. #6
  Kero Maska e Remon
  Anėtarėsuar
  14-07-2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  25
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  S'me pelqejne te dyja. Shume dobet ne programacion. Pallatin 176 mund ta kem pare nja 20 here.
  (“・ω・`)

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime nė 15 postime
  Dua t'a ble njerin nga keto, por nuk e di ke te zgjedh.....

 8. #8
  Aurum Venator
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  DigiAllah ma se miri

 9. #9
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,149
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 26 postime
  Me mire kabull !
  Cdo gje eshte relative...

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Digitalb Digitalb

 11. #11
  Prof. Dr. Kristal fare!
  Anėtarėsuar
  18-09-2012
  Vendndodhja
  Aziatik prej Hallit!
  Postime
  329
  Faleminderit
  193
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Tringun nuk e njoh por Digitalb-in po, dhe e them me plot gojen se eshte gjynah te paguash per nje "pakete te tille"! Program zero qe perseritet deri ne bezdisje, nje fare "kujdesi per klientin" qe vetem kujdes nuk eshte! Nje tashme firme multimilionshe (ne euro) me nje strategji te tille eshte gjynah qe ekziston!
  Rrjeti i tregtareve ne Gjermani: ca kosovare qe nuk dine te flasin shqip dhe shesin abonimet ne shtepia private pa asnje ricevute! Kur ke ndonje pyetje ose problem duhet te besh pyetjen qe kerkon te beje digitalbi dhe jo pyetjen tende!!!
  Kam qene disa vite klient i digitalbit dhe me vjen keq per kete! Para e harxhuar kot! Mire e tha dikush me lart para e bere me mallin e emigranteve!

 12. #12
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Citim Postuar mė parė nga Cen Durimmadhi Lexo Postimin
  Tringun nuk e njoh por Digitalb-in po, dhe e them me plot gojen se eshte gjynah te paguash per nje "pakete te tille"! Program zero qe perseritet deri ne bezdisje, nje fare "kujdesi per klientin" qe vetem kujdes nuk eshte! Nje tashme firme multimilionshe (ne euro) me nje strategji te tille eshte gjynah qe ekziston!
  Rrjeti i tregtareve ne Gjermani: ca kosovare qe nuk dine te flasin shqip dhe shesin abonimet ne shtepia private pa asnje ricevute! Kur ke ndonje pyetje ose problem duhet te besh pyetjen qe kerkon te beje digitalbi dhe jo pyetjen tende!!!
  Kam qene disa vite klient i digitalbit dhe me vjen keq per kete! Para e harxhuar kot! Mire e tha dikush me lart para e bere me mallin e emigranteve!
  Kurse Tringu eshte akoma me katastrofe,programe te perseritura me dhjetra here

 13. #13
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  same shit jan te dy part.

 14. #14
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,174
  Faleminderit
  11
  197 falenderime nė 163 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  nje mu.t te dyja..digitalbi pak me mire por edhe ai mu.t eshte..si e si me ja fut shqiptareve...rrofshin emigrantet qe i mbajne ne kembe te dyja...po te ishin per brenda asnje nuk abonohet ne to...te shkretet emigrante per te degjuar dicka shqip blejne kartat e tyre dhe shohin te njejtat programe gjate gjith kohes...
  Kanalet private nuk janė pėr tė hequr mallin e atdheut, ato janė pėr tu argėtuar dhe pėr tė gjetur atė qė televizionet publike dhe kinematografia jone nuk e ofrojn. Nėse do tė shohėsh kanale pa pagesė dhe tė informohesh mbi atdheun, hyr kėtu -> http://www.shqiplive.info/tv-shqip-live.html Ke dhjetra kanale Shqipėtare qė tė ofrojnė dhe edicione informative ( dokumentare, filma etj) falas. Shqip me foni ose me titra
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 15. #15
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,174
  Faleminderit
  11
  197 falenderime nė 163 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Citim Postuar mė parė nga Cen Durimmadhi Lexo Postimin
  Tringun nuk e njoh por Digitalb-in po, dhe e them me plot gojen se eshte gjynah te paguash per nje "pakete te tille"! Program zero qe perseritet deri ne bezdisje, nje fare "kujdesi per klientin" qe vetem kujdes nuk eshte! Nje tashme firme multimilionshe (ne euro) me nje strategji te tille eshte gjynah qe ekziston!
  Rrjeti i tregtareve ne Gjermani: ca kosovare qe nuk dine te flasin shqip dhe shesin abonimet ne shtepia private pa asnje ricevute! Kur ke ndonje pyetje ose problem duhet te besh pyetjen qe kerkon te beje digitalbi dhe jo pyetjen tende!!!
  Kam qene disa vite klient i digitalbit dhe me vjen keq per kete! Para e harxhuar kot! Mire e tha dikush me lart para e bere me mallin e emigranteve!
  Njė lloj ėshtė edhe tring tring, po tė njėjtat gjėra jep vazhdimisht. Mė e bukura ėshtė se i fut edhe ca reklama ne fund tė emisionit kur mbaron. Kanale me pagesė qė bėjnė reklam nuk mė kishin zėn sytė mė parė !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-08-2009
  Postime
  392
  Faleminderit
  36
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Une nuk jam dakord me disa thenie te tipit "Nje m@t jane" ato jane qe te dyja Shqiptare dhe me ane te tyre informohemi dhe zbavitemi ne menyren Shqiptace, secili prej tyre eshte i me i mire ne disa programe dhe me i dobet ne disa te tjera , pra me pak fjale qe atje ku njeri eshte i dobet e permbush tjetri

 17. #17
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,174
  Faleminderit
  11
  197 falenderime nė 163 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Citim Postuar mė parė nga Kermilli Lexo Postimin
  Une nuk jam dakord me disa thenie te tipit "Nje m@t jane" ato jane qe te dyja Shqiptare dhe me ane te tyre informohemi dhe zbavitemi ne menyren Shqiptace, secili prej tyre eshte i me i mire ne disa programe dhe me i dobet ne disa te tjera , pra me pak fjale qe atje ku njeri eshte i dobet e permbush tjetri
  Ti blejmė qė tė dy pra ...
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-08-2009
  Postime
  392
  Faleminderit
  36
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Te blejme ate qe na pelqen me shume

 19. #19
  Prof. Dr. Kristal fare!
  Anėtarėsuar
  18-09-2012
  Vendndodhja
  Aziatik prej Hallit!
  Postime
  329
  Faleminderit
  193
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  .... filloi reklama ene ktuna!
  Allahu ekberr hiqni preket se u err!

 20. #20
  Prof. Dr. Kristal fare!
  Anėtarėsuar
  18-09-2012
  Vendndodhja
  Aziatik prej Hallit!
  Postime
  329
  Faleminderit
  193
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Tring TV apo Digitalb?

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  .......... Mė e bukura ėshtė se i fut edhe ca reklama ne fund tė emisionit kur mbaron. Kanale me pagesė qė bėjnė reklam nuk mė kishin zėn sytė mė parė !!
  Jon te pa'pam mo! Te ka taku me komuniku nojher me "kujdesin per klientin" (!!)? Edhe keta te pa'pam! Ne vend te pergjigjjes te japin leksione tekologjie! Te thote mendja se je lidhur dhe po komuniko direkt me Zeus-in nga Olimpi!
  Allahu ekberr hiqni preket se u err!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •