Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 103
  1. #41
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e drenicaku
    Anëtarësuar
    06-05-2003
    Postime
    3,263
    tani une nuk po kuptoi llapiqken
    perderi sa albini ka dal e i ka gjujt me gur shkiet,kurse hashimi ju ka qit kafe dhe si eshte e mundur qe te akuzohet albini per pro serb e hashimi anti serb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Llapiqk pre pergjegjejen

  3. #43
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    tani une nuk po kuptoi llapiqken
    perderi sa albini ka dal e i ka gjujt me gur shkiet,kurse hashimi ju ka qit kafe dhe si eshte e mundur qe te akuzohet albini per pro serb e hashimi anti serb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Llapiqk pre pergjegjejen:^lulja3
    Le te mirret ALBO me ty me ushtaret e vet SUPERMODERATORET
    po niher jan te hutuar me humbjen e Lulit ne Tiran e spo kan koh
    Ndryshuar për herë të fundit nga Llapi : 14-05-2011 më 11:08
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Llapi kryja punet Malsores me penis t'gomes qe ta kan ble vllaznia e saj nga stuttgardi e leji ti te drenicakut se atij i punon besoj

    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    ta qifshin nanen krejt shkiet ne llapick qe je kah me shan qe sa e sa dit bre at nan ta qkerdhefshin shkiet serbisht
    e vorrin e te parve ta dhefshin e pshurrshin llapickat e shkieve
    po e shfrytzon rastin se ALBO e SUPERMODERATORET po flejn qe sa e sa postimet jau kam raportue dje edhe sa mesazhet private i kan marr e ata det toleroin ty phuuuuuuuuuuu edehe niher at vorr te robve te coft ta pshurrshin serbet e llapickat
    mos u anko idiot.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga jakoblenz Lexo Postimin
    mos u anko idiot.
    mos falcifiko ti more dyfysh idiot
    po kush te tha me i fut turit ty ketu se
    edhe shif qfar ke falcifikue te postimi i jem idiot
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  8. #48
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    tani une nuk po kuptoi llapiqken
    perderi sa albini ka dal e i ka gjujt me gur shkiet,kurse hashimi ju ka qit kafe dhe si eshte e mundur qe te akuzohet albini per pro serb e hashimi anti serb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Llapiqk pre pergjegjejen
    Ti ke probleme me veteveten

    Albini ka dal po me 20 veta....Po flas me fakte se aty kame qen kur ndodhi ky aksione....Pjesen tjeter njerzite e jetoni jeten e vete pinin caffe me muzike.
    Ju e nuk po e shini qe populli po dona pak qetesi mu drejtu gjanat menyre qysh dine vete qeveri.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    BOKE, Albo, EdiR

    Qe sa e sa her i raportoi keto postime edhe mesazhe private u shkrova por ju po heshtni
    ti shofin te gjith se sa tolerant ini ba ju te stafit

    ky i pari ma shan bashkshorten pa debatue me ta fare as qe ja kum cenk emrin kurr

    keta dy tieret me thrrasin Llapick me provokoin ne gjuhen serbe
    te gjitha jau kam roportue

    Flala Llapick serbisht ne shqip do te thot:Llap-Pi.dhi

    ndaqi merrni masa ndaqi knaqnu me ta bre burra si te doni veproni
    Citim Postuar më parë nga Nice_Boy Lexo Postimin
    Llapi kryja punet Malsores me penis t'gomes qe ta kan ble vllaznia e saj nga stuttgardi e leji ti te drenicakut se atij i punon besoj :D

    Citim Postuar më parë nga Nice_Boy Lexo Postimin
    Llapi për me ardh në pushtet ja jep edhe malsoren e vet atij Stankoviçit vetëm me u ndje ai rahat në Kosovën e lirë e demokramute.


    Rroft Kosova multi etnike!

    Pa bashkim me shqiperin asnjëherë skemi me pas rahati!!


    Pa e pas kryeminister Sali Berishen e president Behgjetin asniherë ska rahati në këtë vend!


    ----------------------------
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    tani une nuk po kuptoi llapiqken
    perderi sa albini ka dal e i ka gjujt me gur shkiet,kurse hashimi ju ka qit kafe dhe si eshte e mundur qe te akuzohet albini per pro serb e hashimi anti serb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Llapiqk pre pergjegjejen:^lulja3
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Shike shike edhe qmimin e uniformes po e dishe a,mos e ke ble edhe ti qashtu,e moj llapiqk
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    LLapiqk
    edhe avokati me renome botrore nuk mundet me mbrojt ket far azemin tan,e jo ti po e mbron qe nuk ki lidhje me kok
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    LLapiqk
    Shko pij kokrrat se te kan leshu,se ma ahmak se ti ne forum ketu nuk kemi,psikopat je oj lopa e kosit
    -----------------------------

    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    Llapiqk a edhe ktu paske mrri a,un kishe nji mend je kunder shkive e nuk do i mbrojsh kriminelet edhe ne ket tem,aaaaaaaaaa llapiqk,ruje vetin llapiqko se ki me lujt rolin e azem bllaces,ki me kallxu edhe per krimet tuja dhe te krimineleve thaqist tjer.
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    pse a prej shumadis e ki nanen a?qfar lope mos e pyet budallen se te tregon vet,ruj more met o azem bllaca se duhet te deshmosh per shoket tu kriminel.oj LLAPIQK.
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    kqyre llapiqken ne te gjitha temat her i mbron uck,e her i shan,kur ti preken kriminelet qe jan si ky,uck-n e njollos se aty ka qen elementi serb,dhe u ka dhan uniforma fal per 5 marka etj.
    budalla asht ba si qen i qartun tu munu me e mbrojt krimin dhe krimet qe ky vet i ka ber kunder gervalleve,po e humb krejt barabarin,o ruj met o azem bllaca,se ka me te gjet si azemin oj lop.
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    qfar lope llapiqka,,nuk munesh vet me i mbrojt krejt kopen e krimineleve ne kosov o llapiqk,mos u ben budall se munesh pastaj me u ba si azem bllaca e me ju kthy bumerang shokeve tu kriminel.
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    ah emer te mir i paske vnu LLapiqk,po ky nuk e meriton as ket emer,e sa i perket mbrojtjes se krimineleve,kjo eshte krejt normale te llapiqka,krimineli e mbron kriminelin,se e din qe kanuni edhe ket e kap.
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Flala Llapick serbisht ne shqip do te thot:Llap-Pi.dhi [quote]

    mire paske perkthye! dihet se flet bukur gjuhen e te pareve!

  11. #51
    Thaçi po tregohet nje burreshtetas i vertete!

    Ndersa Vetevendosja eshte nje levizje emocionale qe frymezohet nga filmat e realizuar me mendesine e kohes se komunizmit shqiptar.

    Dialogu me Serbine eshte nje detyrim i klases politike shqiptare, jo vetem ne Kosove.
    Permes ketij dialogu do te mberrihet hap pas hapi ne zgjidhjen e shume problemeve praktike mes dy vendeve e mes dy shteteve, ne interes te qytetareve te vendeve perkatese.

    Edhe njehere e perseris se Thaçi po tregohet dita-dites si nje burre shteti i vertete dhe nje politikan me te ardhme.

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e dijetari
    Anëtarësuar
    30-03-2009
    Postime
    1,189
    Citim Postuar më parë nga ARIANI_TB Lexo Postimin
    Edhe nje gje Llap.

    Hiqe ate emblem te UCK-se qe ke vendosur aty nen nikun tend, sepse me keto mendime e shkrime qe ben, ben ofendime ndaj tyre qe luftuan, ben ofendime ndaj deshmoreve te Kombit, e ben ofendim te rend ndaj komandantit legjendar te UCK-se Adem Jasharit.
    Dhe ben ofendime ndaj atyre qe rrefuzuan uniformen e uqk,ndaj Albinit dhe atyre te tjerve lol
    [COLOR="Blue"][/COLO

    Duart e plakes, jan duar te arta.

  13. #53
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Realiteti eshte ky qe shihet dhe po deshmohet qe gjithcka punohet e perparohet per vendine tone,po per disa ju duhet kohe ende ta kuptojne.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    lapi

    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin



    Stefanoviq përballë Deklaratës Kushtetuese

    Publikuar: Sot, më 13 maj 2011


    Prishtinë, Vetëm flamuri i Kosovës dhe Deklarata e Pavarësisë mund të duken afër Borko Stefanoviqit në takimin me Edita Tahirin, në foton zyrtare që e ka qarkulluar qeveria. Por, aty diku përtej, ka qenë edhe flamuri i Serbisë, për ta kompletuar karakterin “shtetëror” të vizitës.
    Pohimin e ka bërë në emisionin Interaktiv të KTV-së, zëvendëskryeministrja Edita Tahiri, e cila e ka vlerësuar si shumë të rëndësishme vizitën e Stefanoviqit dhe si nisje të njohjes së Kosovës nga Serbia.
    Flamuri i Serbisë nuk duket në foto, por zv/kryeministrja thotë se ka të tjera foto që tregojnë praninë e flamurit serb. Tahiri e ka arsyetuar protestën e Vetëvendosjes, duke thënë se ka qenë reagim i natyrshëm ndaj gjenocidit që ka bërë Serbia në Kosovë.
    Kryenegociatorja kosovare ka shprehur bindjen se dialogu është në të mirë të Kosovës, dhe se do të përfundojë me njohjen e Kosovës nga Serbia, pasi që ajo, sipas Tahirit, nuk mund të hyjë në BE pa arritur marrëveshje me Kosovën. Dialogu do të vazhdojë javën e ardhshme në Bruksel.
    http://
    urime kur tash ju ne biligrad
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  15. #55
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Hashimin e ka hanger dreqi me tetanat..
    edhe a e dini pse po e di.. une
    kur e dhe ldk-ecat kane fillu me e arsyetu me mbrojte e me e perkrah..
    hajr shqiptaria s'ka ma prej tij..
    jazek per shperdorimin e besimit te qytetareve..
    jazek per manipulimin qe po e ben ne emer te UCK-se se lavdishme..
    jazek qe edhe ate pak simpati qe Kosova e pat fituar ne syte e botes me vuajtje te mundimshme e ka kthyer ne kritika e komente te ashpra kunder.. ne evrope s'ka lajm a gazete qe shkruan diqka pozitive..
    jazek..
    jazek..
    jazek..
    ...
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    lapi

    hashim krimineli i mallengjyer per viziten e shakaut te shkines nga beligradi
    Ndryshuar për herë të fundit nga beni33 : 14-05-2011 më 20:13 Arsyeja: PDK VET KRIMI DHE SERBIA

  17. #57
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Citim Postuar më parë nga DYDRINAS Lexo Postimin
    Edhe njehere e perseris se Thaçi po tregohet dita-dites si nje burre shteti i vertete dhe nje politikan me te ardhme.
    a e ke rugoven ne zemer ti apo me duket...?
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    HASHIM TACI as qe ka prirje per burr shteti eh per tendera dhe biznes dhe krim te organizuar ka stil turp kush e perkrah ket mbeturin

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Llapi

    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin


    Policia inicion hetime për dëmtim prone

    Policia e Kosovës bën bilancin e protestës së djeshme të organizuar nga Vetëvendosje para ndërtesës së re të Qeverisë. Në protestë kanë marrë pjesë rreth 400 persona, por rreth 50-60 nga ta thuhet se kanë qenë të dhunshëm
    Nga Express më 13 maj 2011 në ora 15:05

    Pesëmbëdhjetë policë të lënduar, gjashtë protestues që kërkuan ndihmën mjekësore, 18 vetura të dëmtuara dhe dëme të tjera materiale, është bilanci i protestës së djeshme të organizuar para ndërtesës së re të Qeverisë, kundër vizitës së kryenegociatorit serb, Borko Stefanoviq në Prishtinë.

    Një ditë pas protestës, Policia e Kosovës ka njoftuar se në konsultim me Prokurorinë ka iniciuar procedurën hetimore për prishje të rendit dhe qetësisë publike dhe dëmtim prone dhe është e angazhuar intensivisht në identifikimin e të dyshuarve të përshirë në dhunën e djeshme.

    Sipas policisë, në protestë kanë marrë pjesë rreth 400 persona. “Rreth 50-60 persona nga ta kanë qenë të dhunshëm. Ata kanë përdorur mjete të forta, ngjyrë dhe gurë, të cilat i kanë hedhur në drejtim të objektit të qeverisë dhe veturave zyrtare, me ç’rast në masë të konsiderueshme është shkaktuar dëmtim i pasurisë publike”, thekson policia, nëpërmes një komunikate shtypi.

    “Si pasojë e këtyre veprimeve, 15 zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime trupore. Prej tyre, tre janë lënduar rëndë (lëndime trupore si fraktura, plagë të hapura, ndrydhje etj) dhe janë nën kujdesin mjekësor”.

    Në anën tjetër, sipas Qendrës Klinike Universitare, gjashtë persona nga radhët e protestuesve kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

    Policia thotë se për të parandaluar veprimet e tilla dhe pasojat nga këto veprime është dashur të përdorë gazin lotsjellës dhe ndërkohë ka arrestuar dy protestues, të cilët pas konsultimit me prokurorin, janë liruar në procedurë të rregullt.

    Veprimet e dhunshme, sipas policisë, kanë vazhduar edhe para objektit të Qeverisë dhe Parlamentit dhe si rrjedhojë e veprimeve të tilla deri tani janë regjistruar këto dëme materiale:

    Si pasojë e gjuajtjes me gurë dhe mjete të tjera të forta janë dëmtuar 18 vetura; një numër i xhamave të ndërtesës së Qeverisë janë thyer nga hedhja e mjeteve të forta; si dhe janë dëmtuar disa pajisje policore (helmeta, mburoja etj) .

    Policia e Kosovës konfirmon se në konsultim me Prokurorinë ka iniciuar procedurën hetimore “për prishje të rendit dhe qetësisë publike dhe dëmtim prone” dhe është e angazhuar intensivisht në identifikimin e të dyshuarve të përshirë në këtë rast.

    Nga ana tjetër, deri më tani thuhet se nuk ka ndonjë indikacion të tejkalimit të autorizimeve policore nga reagimi i djeshëm policor në mbrojtje të jetës dhe të pronës së qytetarëve. Sidoqoftë, Policia e Kosovës është duke shqyrtuar të gjitha raportet policore rreth përdorimit të forcës së domosdoshme dhe proporcionale.

    Policia e Kosovës thekson se çdoherë respekton të drejtën e garantuar për protestë, por nuk do të tolerojë veprimet e dhunshme ku rrezikohet jeta e qytetarëve ose e zyrtarëve policorë ose dëmtohet prona private apo publike.
    qyqy edhe hetime keni fillu mu kfjell llapush po kur shkiet jav kalen pikat kufitare apot kujtohet i bon shkrum e cenuan sovranitetin edhe me arm ju ku ishit pse nuk inicuat hetime dhe sa serb i burgost ik tash o mashkull pis

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    grepi, dora vet

    Citim Postuar më parë nga grepi, dora vet Lexo Postimin
    Jo jam ka ja iqi grun Hashimit dhe Qiken tane dhe grun tane rrafsh qe nga viti 1996, sjam ka ja daj grepin hiq, veq ngrep temin po rrijn rabnimi yt dhe i hashes


    a ke mama jote me prit shkaun e kraleves, than qe edhe ty batare t`kish ba krejt
    haver nje pytje drejt mem tregu kjo gruja e hahimit apu iqke rim edhe ta dish un jam ne ren kozha moti si te krysh ma qon te veni se e kom vendos edhe un meja tregu qa osht mu iq me shqiptar ahahha

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •