Close
Faqja 17 prej 107 FillimFillim ... 715161718192767 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 321 deri 340 prej 2138
 1. #321
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Kur te mbaroj lajmet eshte mundesia me e madhe
  Nga ballkoni i vogel
  Lajmet e ē'far ore mi? se lajme ka dit e not LOL

  Ncq me mir dil nga ballkoni modh,se po me shpetoi nga dora ,bjen ne bar e nuk thyhet
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 2. #322
  i/e regjistruar Maska e kitty_ket
  Anėtarėsuar
  22-06-2010
  Vendndodhja
  Jupiter
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ku dreqin i gjeti ato tema ai profja...na e nxiu fundjaven
  (\_ _/) .'♥
  (='.'=)♥
  (")_(")

 3. #323
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
  Lajmet e ē'far ore mi? se lajme ka dit e not LOL

  Ncq me mir dil nga ballkoni modh,se po me shpetoi nga dora ,bjen ne bar e nuk thyhet
  Ti bon me hile zoti lam
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 4. #324
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Po mendoj sa shpejt iken dy jave nga vizita e Gjyshit
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. #325
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ti bon me hile zoti lam
  Duhet nga njihere

  Ka ardh kohe e keqe Izi
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #326
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,435
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Hahahahaha Fashion girl,une mezi pres te vi gushti te vi ne Rimini.
  do i kalosh ktej kte vit pushimet?

 7. #327
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime  po mendoja per jeten mbasi pash kete videon

 8. #328
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime


  kjo me kujton javen e kaluar

 9. #329
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Me haet buk ....

 10. #330
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Me haet buk ....
  gru hape gojen


  gru, javen e kalume nje xebke po perpiqesh te me joshte, jo joshje po si ngacmim...kshu ishte mbas nje tabele me vuri re dhe erdhi ketu para meje, ne te dy po prisnim per autobuzin....rretullo andej rretullo kendej, ul e perku, na dante nje xham, u mbeshtet tek xhami kshu anash para meje..provokime

  i chuckled and ignored her :P shiko, me ke besnik : D : )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 30-05-2011 mė 13:59

 11. #331
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  gru hape gojen
  gru, javen e kalume nje xebke po perpiqesh te me joshte, jo joshje po si ngacmim...kshu ishte mbas nje tabele me vuri re dhe erdhi ketu para meje, ne te dy po prisnim per autobuzin....rretullo andej rretullo kendej, ul e perku, na dante nje xham, u mbeshtet tek xhami kshu anash para meje..provokime

  i chuckled and ignored her :P shiko, me ke besnik : D : )

  Besnik qe sma drodhe me xaxen ?
  Huh dhe ate te beje ti

 12. #332
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Besnik qe sma drodhe me xaxen ?
  Huh dhe ate te beje ti
  hahahaha, pse, e pakte te duket ty? mosmirenjohese

 13. #333
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  hahahaha, pse, e pakte te duket ty? mosmirenjohese
  Shut up , se te zhduka pa len gjurme

 14. #334
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Shut up , se te zhduka pa len gjurme
  O MILET

  neqoftese nuk me shihni me dihet se nusja ma ka fut me ka vra....policine te njoftoni mire do benit dhe eshtrat po u gjended te ja coni nanes, nanes sime pra... :-(

  gru nuk me zhduk ti jo se me do <3 kot nuk jemi bashke ne te dy se si ne nuk ka asnjeri

 15. #335
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  si eshte ajo kenga?

  bota le te thoje epo cfare te doje, neve njeri tjetrin me shume do ta dojme? :x


  me duket se ka te beje me 14 vjec dhenderr haha....se mbaj mend mie


  Walchi Marigoja ime

 16. #336
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  gru hape gojen


  gru, javen e kalume nje xebke po perpiqesh te me joshte, jo joshje po si ngacmim...kshu ishte mbas nje tabele me vuri re dhe erdhi ketu para meje, ne te dy po prisnim per autobuzin....rretullo andej rretullo kendej, ul e perku, na dante nje xham, u mbeshtet tek xhami kshu anash para meje..provokime

  i chuckled and ignored her :P shiko, me ke besnik : D : )
  lol
  kohė kisha pa e dėgjuar fjalėn - xebkė, haha..
  Love has no limits

 17. #337
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Po mendoja sa ne love qe ka ra ky burri im me mua

 18. #338
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga SinFoni@ Lexo Postimin
  lol
  kohė kisha pa e dėgjuar fjalėn - xebkė, haha..
  perderisa te ka bere per te qeshur atehere eshte mire :
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Po mendoja sa ne love qe ka ra ky burri im me mua : D
  po je gruja moj. po mos te kem rene me ty me ke te bie?

  e ckan je tuj then ti, qe ti nuk me do aq forte?

  mos do qe te kerkoj love diku tjeter?
  jo per gje por jane ne radhe duke pritur lol, por une te du ty
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 30-05-2011 mė 20:57

 19. #339
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,727
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pushime......pushime......plazh.....rere.....not.. ..pije......party......pushime
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

 20. #340
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime nė 84 postime
  Po mendoja a skuqen disa njerez kur e kuptojne cfare pafytyresish kane thene para nje dite?! Ndoshta se kuptojne qe ishin pafytyresi!!!
  AUTOCHTHONOUS

Faqja 17 prej 107 FillimFillim ... 715161718192767 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •