Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 72 prej 72
  1. #61
    i/e regjistruar Maska e Aksinja
    Anëtarësuar
    16-01-2011
    Vendndodhja
    kojshi me SkënderBeu-n
    Postime
    364
    Citim Postuar më parë nga skuthi_vogel Lexo Postimin
    Te tha qe, ti vuan nga sindroma e Stokholmit ...
    Unë nuk vuaj nga asnjë sindromë.
    Përpiqu të komentosh në lidhje me materialin e temës, mos diagnostiffiko njerzit që nuk i njef
    Rrespekte
    Secili për vete, Zoti për të gjithë

  2. #62
    i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
    Anëtarësuar
    27-06-2009
    Vendndodhja
    ne shkolle
    Postime
    2,050
    Citim Postuar më parë nga kleadoni Lexo Postimin
    Po si ore qenka kompani italjane??? Apo genjeheni nga emri qe eshte italisht???
    eshte kompani italiane sepse parate jane italiane ..... jane regjistruar ne Shqiperi thjesht per te paguar pak taksa ....

    aktiviteti formalisht nje Join-Venture por ne themel eshte i gjithi italian ....

    uroj ta kesh kupetuar ndopak kete radhe ....
    "They will not control us, We will be victorious"

  3. #63
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga Aksinja Lexo Postimin
    Unë nuk vuaj nga asnjë sindromë.
    Përpiqu të komentosh në lidhje me materialin e temës, mos diagnostiffiko njerzit që nuk i njef
    Rrespekte


    Dakord moj e respektuashmja Aksinja, me behet qejfi qe gezon shendet te plote. Por, une nuk bera gje tjeter vetem se te shpjegova frazen qe Ti nuk kishe kuptuar. E gjitha ketu ...


    Mbetsh me shendet ...
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  4. #64
    Citim Postuar më parë nga mesuesi_1 Lexo Postimin
    eshte kompani italiane sepse parate jane italiane ..... jane regjistruar ne Shqiperi thjesht per te paguar pak taksa ....

    aktiviteti formalisht nje Join-Venture por ne themel eshte i gjithi italian ....

    uroj ta kesh kupetuar ndopak kete radhe ....

    Ku eshte e shkruar qe eshte italjane?
    Te jete joint venture do te thote te jene qe te dyja palet themeluese, kshuqe s'ka si te jete ne themel i teri italian.

    Pse ne faqen e belleair-it eshte e shkruar: kompania e pare shqiptare?? Ne asnje vend nuk eshte e permendur qe eshte joint venture me italine... Une nisem ne baze te atyre qe kam lexuar gjer ne sot per kete kompani, ndaj te pyes ti ku i ke marre keto info??

    Jo per gje, por nese i ke te sigurta, ben mire te na i tregosh edhe neve qe ti lexojme.

    La vita non si spiega, si VIVE!

  5. #65
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    kam nje pyetje kaq i trashe eshte ky basha. edhe sikur ti paguaj ku e ka sigurin qe do votojne per ate???? prandaj ky shkrim me duket pakuptim. po ishte kaq i trashe se besoj se e meriton kryetar bashkie? por jam e bindur qe asnje politikan nuk e ben ate veprim.
    I LOVE GOD

    j&g

  6. #66
    Citim Postuar më parë nga **** Lexo Postimin
    kam nje pyetje kaq i trashe eshte ky basha. edhe sikur ti paguaj ku e ka sigurin qe do votojne per ate???? prandaj ky shkrim me duket pakuptim. po ishte kaq i trashe se besoj se e meriton kryetar bashkie? por jam e bindur qe asnje politikan nuk e ben ate veprim.
    akoma me keto pyetje?? lexoj te tera komentet se ndoshta del edhe pergjigjja. Eshte thene disa here qe eshte bere ne baze te te njohureve, e plus, disa thone qe do i behej me celular nje foto votes, kshuqe i trashe apo jo, kjo eshte e verteta. ( e kane pranuar vete disa persona)

    La vita non si spiega, si VIVE!

  7. #67
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    po po ashtu vazhdo. edhe ky do mbledhi cdo foto ahahaha. gjepura. harroje ne votim nuk lejohet cel. me sa di une edhe si thashe me siper askush nuk mund ta di se per cilin kandidat voton nese nje kandidat paguan ne nje menyre te tille eshte i trashe. ata spo nomerojne dot votat para syve ti thua te mbledh foto nga cel. ahahahaha. me vjen keq por me duket e pabesushme ose ky eshte shume budalla se nuk ka menyre tjeter.
    I LOVE GOD

    j&g

  8. #68
    Citim Postuar më parë nga **** Lexo Postimin
    po po ashtu vazhdo. edhe ky do mbledhi cdo foto ahahaha. gjepura. harroje ne votim nuk lejohet cel. me sa di une edhe si thashe me siper askush nuk mund ta di se per cilin kandidat voton nese nje kandidat paguan ne nje menyre te tille eshte i trashe. ata spo nomerojne dot votat para syve ti thua te mbledh foto nga cel. ahahahaha. me vjen keq por me duket e pabesushme ose ky eshte shume budalla se nuk ka menyre tjeter.
    Ate punen e cel e tha njeri ketu... ndersa ate tjetren, dmth me te njohur e ka thene nje anetar te cilit i kishin kerkuar te shkonte te votonte, edhe tha qe behej me te njohur, normalisht studentet njihen me njeri tjetrin edhe e dine pak a shume se nga cila ane anon.

    Gjithsesi, e beson apo jo, pune per ty... personalisht c'a nuk pres nga politikanet shqiptar.

    La vita non si spiega, si VIVE!

  9. #69
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    si thashe me siper ka dy mundesi ose eshte shpifje ose basha eshte i trashe mundesi te trete nuk ka. cfare besoj une. nuk e njof fare ket kandidat po ta njifja edhe po te me dukej i trashe do thoja qe eshte budall.
    I LOVE GOD

    j&g

  10. #70
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Te bejne te mundur votimin e emigrantve nepermjet postes sic behet ne US "Absentee Ballot" s'do ishim duke folur ketu sa veta u paguan per te ardhur ne Shqiperi per te votuar. U paguan su paguan, njerezit kane te drejten e votes, strategji me mend dhe pse pala e opozites nuk e pelqen meqe ngelen ne dis-advantazh. Te behet e barabarte kjo pune, ti japin te drejten e votes te gjithve nepermjet postes.
    Ndryshuar për herë të fundit nga s0ni : 10-05-2011 më 14:09

  11. #71
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-07-2003
    Vendndodhja
    europe
    Postime
    71
    C´jane keto budallalleqe ore?

    Ne baze te te njohurve i paskan sjelle me avion te votojne?! Po deri sa na doli "lajmi", i bie te mos kene qene edhe aq "te besuar te partise", apo jo??? S´paskan bere pune te mire "agjentet e Lulit"! Jo po u kane vene edhe nga implantat-bombe, tip mikrocip ne dhemballe qe shperthen po nuk votuan Bashen.

    Po fundja njeriu kur do te besoje, beson edhe pike. Ka edhe nga ata qe vrasin veten, se i bie te jete fundi i botes sipas parashikimeve te Nostradamusit, kalendarit te Aztekeve apo endrrave te Qerosit...

  12. #72
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga S.R. Lexo Postimin
    C´jane keto budallalleqe ore?

    Ne baze te te njohurve i paskan sjelle me avion te votojne?! Po deri sa na doli "lajmi", i bie te mos kene qene edhe aq "te besuar te partise", apo jo??? S´paskan bere pune te mire "agjentet e Lulit"! Jo po u kane vene edhe nga implantat-bombe, tip mikrocip ne dhemballe qe shperthen po nuk votuan Bashen.

    Po fundja njeriu kur do te besoje, beson edhe pike. Ka edhe nga ata qe vrasin veten, se i bie te jete fundi i botes sipas parashikimeve te Nostradamusit, kalendarit te Aztekeve apo endrrave te Qerosit...


    Pse merzitesh S.R. ??? Nuk ishte sekret aspak "oferta e biletave". Agjentet e udhetimit t'a jepnin bileten ne baze te njohjeve personale. E gjitha ketu. Asgje nuk u be fshehurazi. Dhe per mendimin tim ka bere shume mire.

    Tani, numri i flututimeve eshte tej mase i ekzagjeruar. Maksimumi, maksimumi duke e ekzagjeruar pak mund te kene qene tre fluturime ding me "vota" per Lulin, nqs i bashkojme te gjithe bashke. Nuk kane qene fluturime speciale ose te organizuara kastile ...
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •