Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 41
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  BELGJIK
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Sa Po Erdhi Nje Djal Si Shpirt

  JU PERSHNDES TE GJITHVE DESHIROJ SUKSESE NE JET
  UN JAM NJE SHKODRAN ARDI IDRIZI ?
  ME PELQEN MUZIKA DHE SPORTI ,
  JETOJ NE BELGJIK TASH 5 VJET
  JU UROJ NGA ZEMRA SUKSESE DHE FAT NE JET
  DIT TE BUKURA DHE TE QETA BYE BYE
  JAM NJE DJAL I THJESHT
  ME PELQEN KORREKSIJA
  ME PELQEN MUZIKA DHE SHKOJ

 2. #2
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  34
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ardo mir se erdhe nforum plako ne ja kalofsh mir mes nesh hajde shnet
  Forca Milan Kick Juventus @$$ And Win Champion League

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  BELGJIK
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hi END ēkemi plako
  faliminderit per meszhin tan
  e kalofsh sa ma mir
  dit te bukura dhe te qeta
  me rrespekt ARDI BELGJIK
  JAM NJE DJAL I THJESHT
  ME PELQEN KORREKSIJA
  ME PELQEN MUZIKA DHE SHKOJ

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  BELGJIK
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hi
  ēkemi
  flm per mesazhin tan
  pershendetje
  JAM NJE DJAL I THJESHT
  ME PELQEN KORREKSIJA
  ME PELQEN MUZIKA DHE SHKOJ

 5. #5
  larg forumit Maska e Klaudia_20
  Anėtarėsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  35
  Postime
  224
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe djali si shpirt
  Ia kalofsh sa me mire!
  Mundohu te jesh vetvetja!
  Ylli you are the best;)

 6. #6
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  31
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Mire se na erdhe Ardi ;-)
  Shpresoj te kalosh kohe te kendeshme ketu midis nesh
  Have fun :P
  bye bye
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 7. #7
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ja edhe fotot...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 8. #8
  Audio Engineer Maska e KACAKU
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  38
  Postime
  611
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Po mixon muzike
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e ben-shkodrani
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  42
  Postime
  116
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ardi_24 mir se erdhe midis nesh naqe ketu shpresoj tja kalosh sa mamir veē ēa i bane vedit mar naqe si hyre ne forum se ke me lan punen te tane se veē ktu ke me nejt dit nat lol

  hajt pra edhe nje ehr te pershendes shum naqe
  Mė vjenė ndonjėherė nė mendje, e nuk shkruaj dot. Mė duket sikur tė gjitha fjalėt para teje janė tė kot! Dhe dal nga kjo gjendje, e bie pėrsėri, e si mund tė jem i qetė kur nė zemėr je ti?! Prandaj shko moj vajzė, shko ti prej kėtej, largohu...

 10. #10
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  34
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mirese erdhe ne forum ardi edhe kalofsh sa me bukur ktu!
  Te dua se s'te urrej dot......

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  BELGJIK
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Klaudia 20 flm per pershendetjen
  JAM NJE DJAL I THJESHT
  ME PELQEN KORREKSIJA
  ME PELQEN MUZIKA DHE SHKOJ

 12. #12
  i/e larguar Maska e ChiCky_Gir|86
  Anėtarėsuar
  23-02-2003
  Vendndodhja
  At mAh pApAz h0usE..!!
  Mosha
  31
  Postime
  232
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hi patrioto, mir se erdhe ne forum..
  shpresoj qe do t'ja kalofsh mir ketu mes nesh
  nice pic by the way

 13. #13
  pa emer Maska e Shkoder_Gurl
  Anėtarėsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  ne boten time
  Postime
  398
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ardi mire se erdhe naqe...ja kalofsh bukur mes nesh
  ps: nice pics
  ne qefin tim

 14. #14
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  34
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ArDi MiRe Se ErDhE....HaVe Fun!!!
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire se erdhe
  have fun

 16. #16
  Ju shikoj qė kėtu Maska e keni
  Anėtarėsuar
  15-02-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ardi 24 mire se erdhe ne forum dhe ja kalofsh mir plako. Mere nje vot prej meje sa per kurajo.
  Me respekt Keni
  Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet. :^paqe

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  BELGJIK
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje nga ARDI
  FLAVA +CHCHY GRL_86 +ANAFIRAKJA +KENI +BLONDIE_18 ?
  ju uroj fat dhe lumturi ne jet ,
  dit te bukura dhe te lumtura plot dashuri
  BYE BYE ARDI xxx
  JAM NJE DJAL I THJESHT
  ME PELQEN KORREKSIJA
  ME PELQEN MUZIKA DHE SHKOJ

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-03-2003
  Vendndodhja
  BELGJIK
  Mosha
  38
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  he mo naqe sijeni, flm per pershendetjen tane
  te uroj fat dhe lumturi ne jet naqe me te vertet je shkodrane ti ok bye te fala Ardi xxx
  JAM NJE DJAL I THJESHT
  ME PELQEN KORREKSIJA
  ME PELQEN MUZIKA DHE SHKOJ

 19. #19
  **** Maska e gazi
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Postime
  233
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire se vjen ne Forum,
  kalofsh sa me mire

 20. #20
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hi ardi
  mirese na erdhe
  cool pics, por floket me pelqejne me shume.
  ja kalofsh mire

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Mendimet e kota
  Nga Mbreti_ILI nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 14-12-2009, 18:22
 2. Je si shpirt
  Nga edspace nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 13:02
 3. Eshte Me Shpirt Mire Zemer Miri Apo Zemer Miri Eshte Me Shpirt Mire
  Nga ELDORADO nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-01-2007, 21:19
 4. Ah, mė ka mbėrthyer vjeshta...
  Nga Xhexho nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2006, 04:47
 5. Xhevat Oena, aktori zeshkan me shpirt te bardhe
  Nga fisnik nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2003, 05:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •