Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 85
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  dorela me mir te pyesish dixhitalbin se ketu sbesoj te maresh pergjigjen e duhur,un u mundova te gjej dic por sja arita....
  Jetė e rėndė.......!!!

 2. #42
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime nė 20 postime

  Smile

  Citim Postuar mė parė nga dorela meta Lexo Postimin
  A ka ndonje satelit qe mund ta blej ne tirane qe kap vetem kanale te huaja falas. pra dua te shikoj vetem kanale te huaja jo shqiptare? cfar me sygjeroni
  Hajde mere po deshe se skom koh me ta sjell se edhe kshtu u ndryshk ,se une vetem po rri ne forum po kerkoj aka naj kandidat me u hanger.... me u kafsheruar pa er.

 3. #43
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime

  jo

  Citim Postuar mė parė nga dorela meta Lexo Postimin
  N.q.s Vendos Te Blej Nje Dixhitalb Satelitor Te Thjesht.kur Te Behet Transmetimi Ne Mpeg 4 .edhe Kanalet E Huaja Qe Une Dua Te Shikoj Do Te Hyjne Ne Nje Format Te Till Apo Vetem Ato Shqiptare ?
  do te hyjne vetem kanalet qe transmetohen ne digitalb..por mos harro se teknologjia boterore po ecen perpara..dhe shihe qe sapo hyri ne treg HD menjehere pas saj hyre edhe 3D..

  kujdes kur blen aparat te thjesht digitalb satelitor..duhet ti pyesesh ata qe ta shesin nese ky aparat pranon ti regjistrosh frekuenca te reja..disa tipa aparate satelitor jane te koduar te marrin vetem kanalet e digitalbit..pra kujdes...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 4. #44
  Dr
  Anėtarėsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  ne perendim
  Postime
  338
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  nje kerkese

  cuna dini gje ku mund ta shkarkoj fimin lindje perendim lindje.
  flmnderit
  koli

 5. #45
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Ca po ndodh me DigitAlb?

  Mirembrema,
  I kam derguar nja 2 sms ne numrat e ndryshmen digitalbit per te mbushur karten smart me kredit.. por sme ka ardhur konfirmimi.
  Kam marre ne telefon dhe sherbimin per klientin por njeri prej numrave nuk ekziston fare dhe tjetri del gjithmone i zene.

  www.digitalb.al ka ik per ...qef te vet.. dmth nuk punon.

  Tani 1 pytje kom une.. Si me u mor vesh me kto?..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 6. #46
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  N'ēar nr e ke ēu mesazhin?
  Life's too short to remove USB safely.

 7. #47
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Jack,
  00355692059595
  00355682049494
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  aha qe kur vdiq rahmeti, e kane leshuar fare keta te top channelit
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 9. #49
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Qenke jashtė, kujtova se ishte nė Shqipėri se pėr kėtu kanė ndryshu numrin, e thashė mos e ke ēu ke ai i vjetri. sorry

  Prit sa tė dalė faqja zyrtare online dhe aty ka sqarime, ka ca ditė off, se di se pse.
  Life's too short to remove USB safely.

 10. #50
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Rrofsh Jack per te gjitha e" e shtypura
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 11. #51
  Chelsea Maska e bluetone
  Anėtarėsuar
  23-08-2010
  Postime
  237
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kanalet K Film nje,K Film dy a jane kanalet e kujteses?

  Pershendetje!

  Keto kanelt si k film nje k film dy a jane vete kanalet e kujteses a po pi merr prej dikujt tjeter?

 12. #52
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Meqe tema nuk eshte mbyllur.
  Kodin per te bere aktivizimin e kanaleve te Big Brotherit kush ma gjen dote?

  Rrofsh.
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 13. #53
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Si te aktivizojme kanalet e Big Brotherit?

  Si te aktivizojme kanalet e Big Brotherit?
  Kodi(vend bosh) numri kartes smart.
  Kodi BIGUT si eshte per kete vite dhe tek kush numer dergohet sms-ja?

  Rrofshi sa malet.
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 14. #54
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  544
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mesa di une duhet t'bosh nji abonim 3 mujor digitalb edhe t'blesh karten gold.
  Ose paketen premium ku jane te perfshire dhe 2 kanalet BB.
  Against all odds..

 15. #55
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  I abonum jam ke digitalbi, dhe karten smart e kam kariku me gold karten, por me duhet (kodi per aktivizimin e kanaleve bb) si pershembull KODI(VENDBOSH)NUMRI KARTES, dhe ku dergohet.

  flm gjithsesi
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 16. #56
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Si te aktivizojme kanalet e Big Brotherit?
  Kodi(vend bosh) numri kartes smart.
  Kodi BIGUT si eshte per kete vite dhe tek kush numer dergohet sms-ja?

  Rrofshi sa malet.
  duhet te hapen vete besoj.mbas pageses.

 17. #57
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Drague Karten Smart e kam kariku plako. Por si karikohen Kanalet e Big Brotherit. ..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 18. #58
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  I abonum jam ke digitalbi, dhe karten smart e kam kariku me gold karten, por me duhet (kodi per aktivizimin e kanaleve bb) si pershembull KODI(VENDBOSH)NUMRI KARTES, dhe ku dergohet.

  flm gjithsesi
  Kliko nė kompiuter tek "DigitAlb.com" dhe aty i ke tė gjitha ēa tė duhen, edhe numrat e kontaktit pėr brėnda dhe jashtė vendit.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e tr0p0jan
  Anėtarėsuar
  08-04-2008
  Vendndodhja
  ATJe Ku S`Ke Qene NDoNJeHeRe Ti.
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Tv Shqip.

  Pershendetje !

  Mund tme ndihmoje njeri,ku mund te shof TV SHQIP LIVe ??

  Mbremje te kendshme.

 20. #60
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  po hyr ne www.albboston.com ke top channel klan news24 etc
  plus ke edhe website tjeter qe vet e pelqej www.iliriaweb.com
  shikim te kendshem
  Partizoni

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •