Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 57 prej 57
 1. #41
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,118
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Kandy* Lexo Postimin
  Thone kush eshte mjek, ai qe hjek. Nese ty te ka bere efekt ky tretman, mua s'po me le prape te qete ky fakt.
  Domethn po ishe gjinekolog vuan nga infeksione vaginale?
  -

 2. #42
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,089
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Kandy* Lexo Postimin
  Tregon dicka ne prapavij, por fillimisht duhet ta mendosh qe ta kuptosh.
  Me fal, po pse kerkon te besh misteriozen ?!?


  fare tregon ne prapavije ???
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 3. #43
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-04-2011
  Vendndodhja
  In my thoughts free from the world
  Postime
  560
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ishte ironi per ta shprehur cudine sesi ti po mbyllje syte para fakteve duke pare Gymyshat, e duke pire caj rusi.

 4. #44
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-04-2011
  Vendndodhja
  In my thoughts free from the world
  Postime
  560
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  Me fal, po pse kerkon te besh misteriozen ?!?


  fare tregon ne prapavije ???
  Jo, jo une nuk jam zberthyese misteresh, thjesht me bejne disa gjera te dyshoj reth figures se Avniut (si agjent italian me ngjane), e jo qe e kisha per valuten si valute.

 5. #45
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,118
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Kandy* Lexo Postimin
  Ishte ironi per ta shprehur cudine sesi ti po mbyllje syte para fakteve duke pare Gymyshat, e duke pire caj rusi.
  Pse ironi ishte ajo ee? S'e kapa.Nuk thon kot sa t rrosh do t msosh. Sot psh msova ironin dhe prapaskenn. Nesr mbase msoj gomarllqet dhe turqillqet.

  Lri lirat italiane e frangat franceze. Halli sht q vrau birin e turkeshs.
  -

 6. #46
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,089
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Kandy* Lexo Postimin
  Jo, jo une nuk jam zberthyese misteresh, thjesht me bejne disa gjera te dyshoj reth figures se Avniut (si agjent italian me ngjane), e jo qe e kisha per valuten si valute.

  Ah tani te kuptova. Por une te pyeta:

  - fare ndryshimi ka mes lires turke dhe italiane ???


  As une nuk e kisha per valuten ne kuptimin e mirefillte, por paraja e huaj e huaj mbetet. Dmth si agjent italian si agjent turk nje mhut jane.


  Biles, preferoj qe Avniu te kete marre lirat italiane. Te pakten mos te jete shitur tek pushtuesi 500 vjear vetem pas 8 vjet pavaresie. Aq burreri duhet t'a kete pasur.
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 7. #47
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,118
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  Ah tani te kuptova. Por une te pyeta:

  - fare ndryshimi ka mes lires turke dhe italiane ???


  As une nuk e kisha per valuten ne kuptimin e mirefillte, por paraja e huaj e huaj mbetet. Dmth si agjent italian si agjent turk nje mhut jane.


  Biles, preferoj qe Avniu te kete marre lirat italiane. Te pakten mos te jete shitur tek pushtuesi 500 vjear vetem pas 8 vjet pavaresie. Aq burreri duhet t'a kete pasur.
  Po lre ore se na knaqi me ironi. N fillim na qan hallin q "bakshisheve", pastaj na doli halli i "lirave italiane".
  Lirat italiane i merrte Avni Rustemi kur organizonte luftn e Vlors.

  Se m'u kujtua edhe blerja e revolverit. E ka bler n Paris...n dyqan francez...me franga franceze. Ka qen poliagjent si Mehmet Shehu.
  -

 8. #48
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-04-2011
  Vendndodhja
  In my thoughts free from the world
  Postime
  560
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  As une nuk e kisha per valuten ne kuptimin e mirefillte, por paraja e huaj e huaj mbetet. Dmth si agjent italian si agjent turk nje mhut jane.
  Vetem se ekziston nje dallim faaare i vockel, agjentet turq i njohim si tradhtare, kurse ata italiane historia na i meson si heronj.

 9. #49
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-04-2011
  Vendndodhja
  In my thoughts free from the world
  Postime
  560
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Kavir Lexo Postimin
  Se m'u kujtua edhe blerja e revolverit. E ka bler n Paris...n dyqan francez...me franga franceze. Ka qen poliagjent si Mehmet Shehu.
  Po ta degjonte xhaxhi kete pohim tend, do te denonte ne menyren qysh vec ai ka dite. Lexo te AQSH-ja se c'thote Avniu po nuk me besove mua.

  Per ndryshe edhe une jam e bindur qe armen e ka blere ne Paris, se s'ka mundesi t'kaloje shtete me arme ne shoke. Ama ky eshte interpretimi im i historise, ti s'guxon ta pohosh, se te shpallin dezertor pastaj.

 10. #50
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,118
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Shoqja injorante, lexo librin "Dy krisma n Paris'. Autor Skifter Kllii, viti i prodhimit "Koha e xhaxhit". Aty e ke q revolverin e ka bler n Paris.
  E shikon q dole bllof pr her t tret?

  Gjithsesi pr informacionin tnd, n at koh nuk kishte "kontroll anti-terrorizm". Armn mund ta kaloje fare leht. Po ky sht muhabet tjetr gjithsesi.
  -

 11. #51
  Perjashtuar
  Antarsuar
  10-04-2011
  Vendndodhja
  In my thoughts free from the world
  Postime
  560
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shoqja injorante e ka lexuar deklaraten e dhene ne gjykate ku vete e pohon Avniu me gojen e tij qe revolverin e ka blere ne Rome para tre muje (dmth nga koha e gjykimit).

 12. #52
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,118
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Avniu deklaroi edhe q nuk e vrau me paramendim. far mendon shoqja injorante pr kt?
  far duhej t deklanonte Avinu "Erdha n Paris dhe bleva revolver pr t vrar Esatin."?

  Po ti je vrtet gallat. Vet thua q nuk beson q e ka bler n Itali, edhe kundrrshton kur t vrtetojn q s'e ka bler n Itali.
  -

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  19,547
  Faleminderit
  51
  114 falenderime n 104 postime
  per kavir kavjarin..

  zogu i ka dhene rregullisht pension prinderve te avniut.. edhe se i biri i organizoj atentat ahmetit..

 14. #54
  -
  Antarsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,118
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Kur e vlersonte edhe Zogu q e vrau, merre me mend t tjert.
  -

 15. #55
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,089
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga Kavir Lexo Postimin
  Kur e vlersonte edhe Zogu q e vrau, merre me mend t tjert.

  Ah mor Kavir, kujton se ja jepte per vleresim ??? Ja jepte per dhelperi, as per sevape jo ...
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  551
  Faleminderit
  20
  44 falenderime n 43 postime

  Pr: Avni Rustemi nje hero i Shqipris (me rastin e 87 vjetorit t vrasjes)

  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 12-03-2017 m 15:50

 17. #57
  Peace and love
  Antarsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,797
  Faleminderit
  35
  48 falenderime n 44 postime

  Pr: Avni Rustemi nje hero i Shqipris (me rastin e 87 vjetorit t vrasjes)

  Pirdh pirdh se lirohesh me perrallat e kinostudios Shqiperia e Re.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •