Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 71
  1. #21
    Pagan Warrior Maska e Hylltar
    Anëtarësuar
    18-03-2011
    Vendndodhja
    Në Fushat e Elyses
    Postime
    164
    Ata punëtorët lokalë, moti kanë dalë qemeri e s'janë shqiptarë hiç. Mirë ua ka ba. Atyre ua shan flamurin po mue jo.
    PAGANËT PO TRIUMFOJNË, IMAMËT PO BIEN, BOTËS SË SHPEJTI DO TI KTHEHET PAQA.

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e dijetari
    Anëtarësuar
    30-03-2009
    Postime
    1,189
    Citim Postuar më parë nga zend Lexo Postimin
    O dijek...ar ! Halla i meshon asaj qe eshte kryesore dhe objektivi i gjeopolitikes , prandaj neglizhon te merret me fete ! Jo pse ky lloj lemi nuk ka ndjeshmeri , por se nuk eshte ky lemi qe synojne te godasin Leot dhe EULEX-at me shoke , por shqiptaria !

    Behu turk prizreni dhe do te shikosh se si do te perkrahesh nga Leot dhe EULEX-i !

    Je ne gjenndje te kuptosh se ne cfare fushe po luhet "loja" ? Ve edhe nick-un "dijetari" ! Na mbyten te diturit qorra !

    Objektivi eshte shqiptari dhe shqiptarizmi , per ta shtypur dhe defaktorizuar ne Ballkan , qe te dominoje serbi dhe greku ! Te paret tane na sollen deri ketu me devizen (jo pa qellim , sepse e kishin kuptuar qe ne 1900-ten , kete qe ti nuk arrin te kuptosh sot ) se "feja e shqiptarit eshte shqiptaria" ! Ndersa ti kerkon te futesh ne rruge pa krye !

    " Mjaft punove per te tjere o fatkeq !
    Shiko vendin tek ke lere dhe tek heq !"

    Pershendetje dhe vellazeri te gjithe atyre qe per te pare , kane shqiptarine !
    O zend kultura dhe patrioti ,pasi qe je patriot pse bre jahu nuk po del me u marr me at leon qe ti po behesh patrijot,po njejt edhe ti si halla mingje,nuk ju intereson kombi po vetem kritikat ndaj qeveris dhe fes ,po dije bre jahu nqs ne gjdo debat ju patriotat dhe miqt e leos vazhdoni te kritikon fetaret ne kosove ,dije bre jahu se vete ju serbet do te keni pasoja ,me euleshat e juaj.
    Kur njerzit si un nuk kan punua per te tjeret,sepse zendoo ne ende vazhdojm ti qasemi problemit ne veper edhe me lapc por edhe me fuqi o jahu.

    Un gjdoher e shiqoj vendin ku kam le dhe jam krenar qe jam shqiptar me fe islam,se po nuk pate fe nuk ke atdhe,po pate atdhe ke edhe fe ,ja kta ne jemi qe besojm ne Allah dhe ne Zot (jezusin) si islamet ashtu edhe krishteret lol.

    ti poston me uretje,un postoj me arsye dhe kritikoj me arsye lol.
    [COLOR="Blue"][/COLO

    Duart e plakes, jan duar te arta.

  3. #23
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    Citim Postuar më parë nga geezer Lexo Postimin
    Nje koment chinos qe ja kom bere te koka fshij. Moderator fshinja edhe provokimin Tij ati bir kurve
    Edhe une t'u pergjegja.
    Nuk thashe gje te re, vec qe ia sh*erdhefsh Allahut mamin.

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    E para: Per ofendimin ndaj Islamit, do ia falja te gjitha.

    E dyta: Sikur te jete e vertete kjo qe ka thene per flamurin e shqiptaret, ekzistojne mundesi per ankese kunder keso krimbash. Pasi qe mediumi thote se ka thene keso gjera ne prani te punetoreve shqiptare, atehere keta mund te deshmojne ne nje proces kunder tij.

    E treta: Nje popull, ne prani te te cilit mund te ofendosh flamurin e kombin ne teresi, pa te bere sallate e pa te ushqyer neper qene, duhet ta pyes veten, mos vertet eshte i marre.
    oh ti qifsharop e shpis katolikimutit eh ta dhefsha kryqinun tye edhe atij leos, se ti ke fen e njejt me leon me grekin me serbin po qoja edhe mamicen le ta shkerdhejn pa edhe gruan qoja

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    pa fe ska atdhe pa atdhe ska fe jam musliman edhe shum krenar ma kan dhan turqit po bash pun e madhe kush ma ka dhan 99perqin e kosovareve jan musliman edhe kjo eshte mir kshtu

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    Citim Postuar më parë nga gjema Lexo Postimin
    oh ti qifsharop e shpis katolikimutit eh ta dhefsha kryqinun tye edhe atij leos, se ti ke fen e njejt me leon me grekin me serbin po qoja edhe mamicen le ta shkerdhejn pa edhe gruan qoja
    gjema ky chino nuk eshte katolik,mos shaj katolikt se ste kan faj edhe ata jan shqipetar,
    po ma mire mo su mer me at ***(chinon) se ai vetem provokon kaq.....

  7. #27
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871

  8. #28
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    Citim Postuar më parë nga gjema Lexo Postimin
    oh ti qifsharop e shpis katolikimutit eh ta dhefsha kryqinun tye edhe atij leos, se ti ke fen e njejt me leon me grekin me serbin po qoja edhe mamicen le ta shkerdhejn pa edhe gruan qoja
    Citim Postuar më parë nga kriko-38 Lexo Postimin
    gjema ky chino nuk eshte katolik,mos shaj katolikt se ste kan faj edhe ata jan shqipetar,
    po ma mire mo su mer me at ***(chinon) se ai vetem provokon kaq.....
    O kopila turqish, lexoni temen se une u ofendova i pari. Nuk ka ofendime pa u ofendu edhe vete. Chino ju sh*kerdhen Allahun poshte e perpjete, ju ben "Zotin" prostitute, kur ofendoni te paret. Allahun n'goje ju pshurri.

  9. #29
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Citim Postuar më parë nga dijetari Lexo Postimin
    Tema ka karakter tjeter,e ktu po shendrohet ne tjeter gje,sepse kemi armiq te islamit edhe ne forum,por halla lesh esht armike e te dy perkatsive fetare,sepse ajo ka nevoj per mjekim te gjinekologu lol,por nejse se i kalon.
    Nuk jam armik i feve o dijetar i urte, me duken vetem kotesira dhe asgje me shume. Si baba dimri per femijet, nuk jam armik i baba dimrit.
    Sikur te isha armik i ketyre ideologjive qe thua ti, do te me mbeteshin fare pak miq ne kete dyjallak, ngase shumica e miqve qe kam ju perkasin njeres apo tjetres.

    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    ne kete rast do te duhej ti dergohej note proteste brukselit dhe parisit nga kryministri ose presidentja!
    ha haaa..
    Ti e din qe kryeministri merr ofendime edhe me te medha nga ata qe jane mbi te, delli, feith.. dreqi etj.., vetem se ky eshte burr e s'kallxon, ky ka vision dhe keto "imtesira" nuk i prishin pune hiq

    Citim Postuar më parë nga dijetari Lexo Postimin
    Un gjdoher e shiqoj vendin ku kam le dhe jam krenar qe jam shqiptar me fe islam,se po nuk pate fe nuk ke atdhe,po pate atdhe ke edhe fe ,ja kta ne jemi qe besojm ne Allah dhe ne Zot (jezusin) si islamet ashtu edhe krishteret lol.
    Edhe une jam shqiptar dhe jam krenar qe kam fene time.
    Enver Hoxha per mua ngelet nje zot me forme trupore njerzore, une i perulem cdo dite, ne gjunje dhe me syte pertoke murmuris besnikerine dhe bindjen qe kam ndaj tij.
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e mali2
    Anëtarësuar
    12-02-2008
    Postime
    90

    Ku jane shqiptaret qe nuk protestojne masovikisht !!!???

    Citim Postuar më parë nga Renea Lexo Postimin
    Stefan Loren raportohet të ketë abuzuar psikikisht stafin lokal dhe ka përqeshur fenë e shumicës së kosovarëve, Islamin.

    E hëne 18 Prill 2011 13:44
    Leo ka thënë se “është kënaqësi që me flamurin shqiptar të fshijë prapanicën dhe se Kosova është vend i mirë për ta pshurrur”.
    Ai u ka thënë punëtorëve lokalë se “ju shqiptarët jeni të marrë, se nuk keni shtet dhe se Serbia nuk do të lëshojë kurrë Kosovën”, raporton Indeksonline.
    Ai ka pranuar se ka lidhje nga e kaluara me Serbinë dhe se gjyshi i tij ka luftuar me serbët kundër shqiptarëve, pasi nuk i konsideron si të edukuar. Ai raportohet të ketë abuzuar psikikisht stafin lokal dhe ka përqeshur fenë e shumicës së kosovarëve, Islamin.
    /
    A KA FYRJE ME TE MADHE SE KJO QE NA BEHET NE SHQIPTAREVE NE KOSOVE!?

    CFARE PO BEJME KU JEMI!? (jemi ne "lufte" ne mes veti per pushtete)

    KU ESHTE VETVENDOSJA QE NUK THRRET NE PROTESTA , NDERSA TRUMBETONTE SE PO I "MBRON DHE RUAN" VLERAT KOMBETARE!? (s'kan kohe se kane me i hedh ngjyre te kuqe Rektorit te UP-se diten e pervjetorit te UP-se mjerisht)!!!

    KU JANE OPOZITA E KLASES POLITIKE NE KOSOVE, QE NUK THRRET NE PROTESTA MASIVE!?

    KU JANE SHOQATAT E DALURA NGA LUFTA E UCK-se, KUR FYHEMI DERI NE KETE SHKALL!!??

    KU JANE ORGANIZATAT QEVERITARE E JO QEVERITARE QE NUK PROTESTOJNE AS NUK THRRASIN NE PROTESTA ???

    PSE I GJITHE PERSONELI SHQIPTAR I PUNSUAR NE EULEX NUK LARGOHEN NGA PUNA NE MENYRE DEMOSTRATIVE DERI NE NDERRIMIN KOMPLET TE STAFIT TE EULEX-it? ( i kane rrogat e majme, ska vler flamuri para nje page te majme + Privilegje tjera !!) !

    QEVERIA SKA NEVOJET TE PROTESTOJE SE I "NGRIN" RAPORTET ME NDERKOMBETAR E MBESIN PA PRIVILEGJE E "PUSHTET" !!!


    Per mendim timin duhet te protestohet ne mbare vendin dhe urgjent te kerkohet nderrimi komplet i te gjithe stafit te EULEXIT nga i pari TE I FUNDIT !!! ndryshe ska partneritet ne proceset e me tujtjeshem me nderkombtaret, ky eshte kulmi i fyrjeve!!

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Më kujto...kur heshtja është heshtje...dhe ulerima dashuri!

  11. #31
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Ne fakt mire e ke ti Mali, se eshte situate per tu alarmuar, por kemi rene ne letargji. Nje huligan me shume nderkombetar qe sillet ne Kosove si pasha. Funderrine hesapi!

    P.S.Dhe mjaft me fyerje ne kete teme ju anetaret, behuni pak me serioze, nuk ua kemi borxh te lexojme fund e krye forumit fyerje. Si femije 2 vjec me qene!

  12. #32
    LIVERPOOL FC Maska e geezer
    Anëtarësuar
    29-09-2007
    Vendndodhja
    Windy City Chicago.USA
    Postime
    836
    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    Edhe une t'u pergjegja.
    Nuk thashe gje te re, vec qe ia sh*erdhefsh Allahut mamin.
    Ah ty motrat ne **** pa ti mos ti lasha ta qift bta nanen
    LIVERPOOL
    you`ll never walk alone

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    mali2

    Citim Postuar më parë nga mali2 Lexo Postimin
    A KA FYRJE ME TE MADHE SE KJO QE NA BEHET NE SHQIPTAREVE NE KOSOVE!?

    CFARE PO BEJME KU JEMI!? (jemi ne "lufte" ne mes veti per pushtete)

    KU ESHTE VETVENDOSJA QE NUK THRRET NE PROTESTA , NDERSA TRUMBETONTE SE PO I "MBRON DHE RUAN" VLERAT KOMBETARE!? (s'kan kohe se kane me i hedh ngjyre te kuqe Rektorit te UP-se diten e pervjetorit te UP-se mjerisht)!!!

    KU JANE OPOZITA E KLASES POLITIKE NE KOSOVE, QE NUK THRRET NE PROTESTA MASIVE!?

    KU JANE SHOQATAT E DALURA NGA LUFTA E UCK-se, KUR FYHEMI DERI NE KETE SHKALL!!??

    KU JANE ORGANIZATAT QEVERITARE E JO QEVERITARE QE NUK PROTESTOJNE AS NUK THRRASIN NE PROTESTA ???

    PSE I GJITHE PERSONELI SHQIPTAR I PUNSUAR NE EULEX NUK LARGOHEN NGA PUNA NE MENYRE DEMOSTRATIVE DERI NE NDERRIMIN KOMPLET TE STAFIT TE EULEX-it? ( i kane rrogat e majme, ska vler flamuri para nje page te majme + Privilegje tjera !!) !

    QEVERIA SKA NEVOJET TE PROTESTOJE SE I "NGRIN" RAPORTET ME NDERKOMBETAR E MBESIN PA PRIVILEGJE E "PUSHTET" !!!


    Per mendim timin duhet te protestohet ne mbare vendin dhe urgjent te kerkohet nderrimi komplet i te gjithe stafit te EULEXIT nga i pari TE I FUNDIT !!! ndryshe ska partneritet ne proceset e me tujtjeshem me nderkombtaret, ky eshte kulmi i fyrjeve!!

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mos u kap ti per LV.V tsh esht dasht me heret te bashkohesh kur LV.V bente protesta keni harru parollen EULEX VET SERBIA KUJTOJE tash LV.V na paska faj L.V.V esht aty ky ishte gjth mone me popullin

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    DISA fyhen per feh un jam ndih i fyer per flamur kombtar se sa per feh se kom fort dert

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    sa per fe ajo kultur nuk eshte e imja kom pshur bile ne kuran e ne bibel pa u nis ne luft 1998,po per flamur ja ikisha qie e qkerdhy grun familjen e me flamur te vet e kisha fshi bthen,i kritikojm shum shqiptar te Kosoves Shqiperis jugut qe per ni pasaport e per ni pension greke e shesin emnin e kombesin ,po edhe ktu qka ka ne Kosov pisa ska kerkun ,se ata qe punojn perkthyes te ***** kur e kan degju u duht me i qi nanen e me prish dajak ,po kuku 500 euro rrog marin e me qesin prej pune,e steven shukit per 500 euro ja kan pru perversit gjith estraden ksovare e kan kru shpines,qe mem pas than mu jo qe e kisha hup venin e punes po pe pas dit qe edhe ne karik elektrike me qesin pa ja kon qi ann e bab se kisha la piter shuk perversit qe pos naj thmi mun abuson e ka ndjenja

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    daja shneq

    Citim Postuar më parë nga daja shneq Lexo Postimin
    sa per fe ajo kultur nuk eshte e imja kom pshur bile ne kuran e ne bibel pa u nis ne luft 1998,po per flamur ja ikisha qie e qkerdhy grun familjen e me flamur te vet e kisha fshi bthen,i kritikojm shum shqiptar te Kosoves Shqiperis jugut qe per ni pasaport e per ni pension greke e shesin emnin e kombesin ,po edhe ktu qka ka ne Kosov pisa ska kerkun ,se ata qe punojn perkthyes te ***** kur e kan degju u duht me i qi nanen e me prish dajak ,po kuku 500 euro rrog marin e me qesin prej pune,e steven shukit per 500 euro ja kan pru perversit gjith estraden ksovare e kan kru shpines,qe mem pas than mu jo qe e kisha hup venin e punes po pe pas dit qe edhe ne karik elektrike me qesin pa ja kon qi ann e bab se kisha la piter shuk perversit qe pos naj thmi mun abuson e ka ndjenja
    keni drejt ne EULEX shumaica jan disa femra qe gjdo nat i qojn kamt me kta pedofilat nderkombtar shkurt jan disa kurva te pas luftes dhe disa burra te pa burra

  17. #37
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    e i keshim perpara polaket e sllovaket e qeket e bugarkat e rumunkat qe qi ishem per ni shishe vodk,tash tonat le qi qijn perversatqe llami mai msh i europes ehste ardh ne eulex po edhe i pshurin e i shtijn mi kru shpines si punen e ati shukit te karit,qe tem kish than sod bima ni estrad naj nore zan a hamama se niqin mij estrada jon ba te na e me me pas than qe po me kruhet shpina kruma ,ja kisha pru jo estrad se te dhvsha ne estraden ton si shkina,po ja kisha pru niqin pluma ne ball e ja kisha kru shpinen me niqin thika,nuk shkojn qata mi qi annen qiftit qetyne po shkojn per alalh te arabve jav qft allahi annen e baebn e talibacave te ksosoves

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    18-04-2006
    Postime
    560
    Citim Postuar më parë nga Renea Lexo Postimin
    Stefan Loren raportohet të ketë abuzuar psikikisht stafin lokal dhe ka përqeshur fenë e shumicës së kosovarëve, Islamin.

    E hëne 18 Prill 2011 13:44

    Stefan Loren, ose shkurt Leo, është emri i pjesëtarit të EULEX-it që për një kohë të gjatë ka terrorizuar stafin vendor të këtij misioni. Klan Kosova që raportoi e para për ngjarjen ka dhënë detajet e sjelljeve të turpshme të këtij individi.
    Në raportin e ankesës për të thuhet se Leo ka thënë se “është kënaqësi që me flamurin shqiptar të fshijë prapanicën dhe se Kosova është vend i mirë për ta pshurrur”.
    Ai u ka thënë punëtorëve lokalë se “ju shqiptarët jeni të marrë, se nuk keni shtet dhe se Serbia nuk do të lëshojë kurrë Kosovën”, raporton Indeksonline.
    Ai ka pranuar se ka lidhje nga e kaluara me Serbinë dhe se gjyshi i tij ka luftuar me serbët kundër shqiptarëve, pasi nuk i konsideron si të edukuar. Ai raportohet të ketë abuzuar psikikisht stafin lokal dhe ka përqeshur fenë e shumicës së kosovarëve, Islamin.
    Gjithashtu ka kërcënuar punëtorët lokalë me përjashtim nga puna nëse flasin duke përmendur lidhjet e forta që kishte me Brukselin. Rezultatet e hetimit për të do të bëhen publike deri në fund të muajit. /indeksonile/
    o qka ka te pa sakta ketu, gjitha keto qe i ka than Loren jane t sakta, ata qe na shpetuan na i vrasim, si kafshe jemi, ata qe na mbajn shtetin, na mbrojn neve, ne i shajm i vrasim, dhe i tregojm se duhet te ikin nga kosova, se ne jemi shtet dhe populle i madhe e ju per ne jeni te vogel! a ne ralitet ne shqiptaret si ne kosove dhe shqiperi, jemi askushi! shkretin, me ekonomi, mjeksi, sport, eqka jo!taman siqk ka thane ai Loren, vende me pshurre!

  19. #39
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    Citim Postuar më parë nga geezer Lexo Postimin
    Ah ty motrat ne **** pa ti mos ti lasha ta qift bta nanen
    Qe t'mos perseritem kot:

    Citim Postuar më parë nga chino Lexo Postimin
    Chino ju sh*kerdhen Allahun poshte e perpjete, ju ben "Zotin" prostitute, kur ofendoni te paret. Allahun n'goje ju pshurri.

  20. #40
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Po e shoh ketu disa qe po e perkrahin kete nderkombetarin. Ore nuk guxon askush mi sha shqiptaret ne vendin e tyre e aq me pak nje funderrine nderkombetare e serbizuar, qe supozohet te na shet vlera dhe globalizim
    Ndryshuar për herë të fundit nga Rina_87 : 20-04-2011 më 04:02

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •