Close
Faqja 11 prej 27 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 531
  1. #201
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Mersin, e ke gabim. lol. Nje mashkull nuk mbahet mbas vetes pa deshiren e tij. Nje mashkull I palumtur,pakenaqur me pamjen e femres qe ka ne krah, e gjen
    menyren te kullosi syte apo te kaloj ne ... and action. Lol.Me
    Mashkulli nuk mbahet 'lidhur' pas meje psh se rreth nesh ska rrezik-par'je-tundimi nga femrat e mbuluara. Argument kot, qe sme bind, pervecse zbatim urdhrash nga 1liber I diktuar me dhune.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  2. #202
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
    Po c'a te duhet ty o Mersin, se nuk po e kuptoj, te merresh me ceshtje shamie apo lakuriqsie te nje femre, c'a te interesin ty se si vishet nje femer, kur kjo eshte ceshtje e Saj dhe pike; merru me muhabete burrash po te them prap, jo me muhabete femrash...



    Po mendohesha shume a te kthej pergjigje ty apo jo, duke e marre parasysh ate bagazhin tend, por nuk po e bej per ty, por si nje perpjekje te fundit per hir te zgjimit, nese e ke idene se per cfare zgjimi po flas...
    Sqarimet jepja vetes, se me mua je ne rruge te gabuar....Nuk jam nga ata qe konsumojne dashuricka apo lidhje dashurickash, qe te me behet vone se po i hedh syte partneri im tek parakolpe te tjera, sepse keto jane tipare te atyre dashurickave qe krijojne ajo kategori qe ti po permend, pa e ditur se edhe ti je pjese e saj. Nje lidhje Dashurie une e krijoj jo vetem mbi ate Ndjenje Subilme, por bashke edhe Besimin; ne nje lidhje une jam Njesh me partnerin dhe formojme te Teren, te Ploten, keshtu qe keto frikerat se po m'i iken mendja duke pare nje tjeter, dhe hajde te mbulojme te gjithe femrat e tjera, nuk i kam fare. Per mua le t'i dalin nudo te gjitha para syve nuk me behet vone, sic iu behet atyre si kategoria jote, se ju mendjen vetem tek hormonet e keni, prandaj keni frike nga nje rival i mundshem qe mund t'u dale ne lidhje. Ju akoma i konceptoni lidhjet mbi fishekzjarre te momentit, mbi trysni te forta hormonale, nga frika se mos rrini vetem, krijoni me shume lidhje varesie se sa Dashurie, prandaj e keni kaq te theksuar kete frike. Kush Dashuron nuk ka frike dhe pike!
    Ashtu sic e di partneri im se ka shume fetyra me te bukura se e tija, se ka shume meshkuj me te zgjuar se ai, etj etj....ashtu e di edhe une se ka shume femra me te bukura se une, se ka shume femra me te zgjuara se une etj etj....por nuk krijohet nje lidhje e tille mbi keto standarte, se pastaj do jetosh gjithe frike dhe nuk do shijosh qofte nje dite te vetme Dashurie, dhe do te dale pune sic te del pune ty , me shamia e lakuriqsira.
    Nuk jam nga ata qe presin t'i marrin princushi me kale dhe ta lene pastaj; keto perralla tregoja vetes dhe atyre qe mendojne si ti, dhe boll na shite moral se nuk je i afte per kete pune.



    Nuk kam pune me valixhe une, dhe rastin e valixheve qe te permenda ty, e kam pase fjalen se po ia vazhdove prap me ate fjalor vulgar te tipit klarinete e komardare, do ishte shume mire te beje valixhet nga forumi sa nuk i ke infektuar edhe te tjeret me kete te folur. Se ju fetaret qe nuk keni fare haber nga feja, por na shitni moral gjithe kohen, keni nje fjalore aq te shemtuar sa nuk ka ku shkon. Eshte ashtu sic thote edhe nje mistik i njohur Gazaliu (te cilin ju e doni kur iu shkon per shtat dhe kur jo, i hidhin balte) Ai ka thene keshtu per ju: "njerezia numerojne tesbhie dhe nuk numerojne fjalet banale qe thone gjithe diten"
    Mos bej posesiven ne bisede se stonon shume.

    Ti mund te jesh ikone brilante per te dashurin tend mund te jesh dhe e sigurte tek dashuria jote mirepo ti kurre nuk mund ta mohosh se dashuria eshte relative.Pikerisht kjo e ben dashurine "e Plote", "e tere" tende qe te nje dite te filloje lekundet.Marrim nje shembull.Shumica femrave mbasi kane lindur ndjehen te preukopuara shume per mendimin e bashkeshortiti te tyre per trupin.Shumica ia mohojne dhe femijes gjirin nga frika e prishjes se parakolpeve ose ballkoneve sic e quan ti.E di pse ndodh kjo?Nje shkak i forte eshte se ato jane ne perplasje instiktive te fizionomise me femrat e tjera te cilat kane trupa te rregullta dhe pa deformime.Mashkulli nga natyra nuk eshte vetem emocional por eshte dhe gjuetar.Dhe siguria jote ne dashuri te jesh e sigurte qe eshte mashtruese.Jo pse une mendoj se mashkulli yt eshte pervers apo Don Zhuan por duke njohur natyren e mashkullit ne perballjet me femrat e tjera nderkohe fizionomia jote ka ndryshuar mendoj se 100-shi i te plotes tende dhe sigurise tende peson lekundje.Shamia dhe mbulesa jo se i sherbejne vetem atij qe e vendos.Por dhe ty qe se vendos.Sepse te siguroj qe sikur i gjithe mozaiku femeror te kishte nje pengese per te mos shkuar ne cdo sy mashkulli atehere bashkeshortja dhe e dashura e gjithesecilit do te ishte siguria dhe lumturia e tij e vetme.

    Ti dhe partneri yt jeni konsumatore.Konsumatori, i dashurise, produkteve , ndjenjave peson ndryshim kur ka mentalitet iracional.Ti besoj se perdor akoma sandalet apo bluzen qe ke blere para 3 vjetesh.Ti e ke konsumuar dhe kur shikon ne dyqan nje bluze tjeter edhe pse bluzja e pare qe zgjodhe te rrinte shume mire ti kerkon te blesh bluzen tjeter.Jo se ajo qe ke blere ste mjafton apo ste rri mire.Por sepse ti ke deshire te konsumosh dicka te re.Ne kohen e komunizmit ishim te gjithe te varfer dhe e donim shume njeri tjetrin, shkonim me teze, me daja me halla, me komshinj, mirepo tani materializimi i shoqerise, komunikimi i ftohte(Tel,Net,Fac etj) na ka ftohur, mjetet komunikimit dhe nxitja figurative e panorames femerore ka rrezikuar dhe ciftet qe ne lidhjet e tyre sipas statistikave pesojne divorce te shumta cdo dite.

    Une mendoj si Psiko-Sociolog kurse ti mendon si nje e sapodashuruar ose e .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 15-04-2011 mė 09:34
    "Shoku Mjekesise"

  3. #203
    ʚϊɞSabr is Sweetʚϊɞ
    Anėtarėsuar
    10-04-2011
    Vendndodhja
    In my thoughts free from the world
    Postime
    534
    Nuk e di ne te ka thene dikush kete qe ta thash une, por te jesh e sigurt qe e mbivlereson veten. Pranoje si keshille kete e jo si akuze.
    E sheh sa postim tendin qe kam pare i ke thene tjetrit ato shprehje si ne kete te fundit "aq di ti" "te tille si puna jote" etc etc. thua se ti ke ruajtur dhente me ne! Sa kohe ke qe me njeh dhe e di se sa di une??

    Une gjithmone them edhe jashte virtualitetit se po te ekzistonte nje dege per "fenomenin shqiptar" do e studioja me shummme pasion "mendjemadhesine e shqiptareve" qe s'e ka shoqen kund ne bote.

    Sa irrituese qe na ka ren hise ne kjo cilesi : S

  4. #204
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Mersin, e ke gabim. lol. Nje mashkull nuk mbahet mbas vetes pa deshiren e tij. Nje mashkull I palumtur,pakenaqur me pamjen e femres qe ka ne krah, e gjen
    menyren te kullosi syte apo te kaloj ne ... and action. Lol.Me
    Mashkulli nuk mbahet 'lidhur' pas meje psh se rreth nesh ska rrezik-par'je-tundimi nga femrat e mbuluara. Argument kot, qe sme bind, pervecse zbatim urdhrash nga 1liber I diktuar me dhune.
    Ti shefe thua e ke gabim sikur po vendos vulen, lol nderkohe qe une po te jap mundesine e arsyetimit.Nje mashkull dhe 50 femra te kete prape do kerkoje te tjera.Kjo eshte natyra njerzore qe ka kerkesa te panumerta por ka fuqi dhe aftesi te kufizuara.Kjo eshte mrekullia e Zotit.Nje mashkull qe nuk kupton qe duhet te mendoj sipas aftesive dhe jo sipas deshirave.racionaliteti te menduarit ka nevoje per aneks ambiental te qete.Nje mashkull qe mendon gruaja ime eshte me e mira, me e bukura me e zgjuara etj kur bie ne kontakt me vizualitete te ndryshme femerore fillojne deshirat tia marrin llogjiken racionale.Feja prandaj e ke bere "dhune" mbulesen qe ky ngacmim te mos jete ne shoqeri.Po e quaj "dhune" sikurse ti lart por dhe moda eshte nje fare dhune.Ti vishesh si do apo si do nje modelist.Pra ti je e dhunuar nga nje televizion dhe nga nje opinion fundi fundit.Ajo qe po thoja me pak fjale Feja kerkon racionalitet per njeriun nuk kerkon murgeri, por kerkon qe ky racionalitet mos jete vetem i brendshem dhe individual por te shoqerohet dhe me nje mbrotje te jashteme kur cdo femer ne vend qe te zbukurohet kur del ne rruge qe ta shikojne burrat e tjere ta beje kete ne shtepi kur burri i vjen nga puna dhe jo sic ndodh fatkeqesisht ne shoqerine tone sot.
    "Shoku Mjekesise"

  5. #205
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    Mersin-mos u lodh burre,se maca prej nderteses 20 kateshe hudhet por ne shpine nuk bjen kurrreeeeeeeeeeeeeeeeee!

    Ti ju thua ja Ujku,ata thon ja tragu!
    Jetė e rėndė.......!!!

  6. #206
    Mersin piji lengun psiko - sociologjise tende se bie poshte po e perzjeve me budallalliqet e fese. Nga nje ane permend natyren njerezore, nga ana tjeter veneron racionalitetin fetar. Koncepte qe i ka shpjeguar dhe Kanti po qe ka dale ne disa konkluzione llogjike qe ate fene tende dhe librat qe i shihni si te ishin kodi i jetes i ben qe mos perdoren dot as aty ku shkojme disa here ne dite te gjithe

  7. #207
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga _Mersin_ Lexo Postimin
    Ti shefe thua e ke gabim sikur po vendos vulen, lol nderkohe qe une po te jap mundesine e arsyetimit.Nje mashkull dhe 50 femra te kete prape do kerkoje te tjera.Kjo eshte natyra njerzore qe ka kerkesa te panumerta por ka fuqi dhe aftesi te kufizuara.Kjo eshte mrekullia e Zotit.Nje mashkull qe nuk kupton qe duhet te mendoj sipas aftesive dhe jo sipas deshirave.racionaliteti te menduarit ka nevoje per aneks ambiental te qete.Nje mashkull qe mendon gruaja ime eshte me e mira, me e bukura me e zgjuara etj kur bie ne kontakt me vizualitete te ndryshme femerore fillojne deshirat tia marrin llogjiken racionale.Feja prandaj e ke bere "dhune" mbulesen qe ky ngacmim te mos jete ne shoqeri.Po e quaj "dhune" sikurse ti lart por dhe moda eshte nje fare dhune.Ti vishesh si do apo si do nje modelist.Pra ti je e dhunuar nga nje televizion dhe nga nje opinion fundi fundit.Ajo qe po thoja me pak fjale Feja kerkon racionalitet per njeriun nuk kerkon murgeri, por kerkon qe ky racionalitet mos jete vetem i brendshem dhe individual por te shoqerohet dhe me nje mbrotje te jashteme kur cdo femer ne vend qe te zbukurohet kur del ne rruge qe ta shikojne burrat e tjere ta beje kete ne shtepi kur burri i vjen nga puna dhe jo sic ndodh fatkeqesisht ne shoqerine tone sot.
    Hajde se e morem vesh.
    Tani po ju meshkujt si duhet te visheni mos te tundni femrat nga llogjika racionale lol

  8. #208
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga s0ni Lexo Postimin
    Per kuriozitet, pse kaq i dhene mbas fese. Te vetmit shpjegim qe mund ti jap eshte se e ke pune. Njeriu normal ka interesa te tjera pervec perhapjes se fese kur do qe ti jepet rasti, sic ben ti.

    Sa per temen, bravo i qofte Frances.
    Nuk do e quaja pyetje retorike se nuk ke vene pikepyetje ne fund.Vete pyet vete pergjigje ne nje monolg qe kerkon bashkebisedues.Une fene nuk e kam profesion edhe pse do kisha shume deshire ta kisha.Une fene e kam pasion, enderr, kulture ,jete sepse mendoj se ajo eshte dicka e mire per te dhene lumturi.Une ndryshe nga ty i kam provuar te dy jetet si ate laiken dhe kete fetaren prandaj kam nje gurme shume ne peshoren e llogjikes per te qene me i sakte.Njeriu kur behet fetar fillon dhe i shikon gjerat si mrekulli prandaj duhet ti shkruaj se bukures, te mires, moralshmes dhe te privohet nga ajo qe nuk i sjelle dobi qenies Njerzore.Nese Humanizmi po ngelet thjesht si nje Ide, feja ka kohe qe fuksionon si JETE.Jeta nuk ka nevoje vetem per frymarrje por per gjalleri shpirterore.Eshte nje lloj tendece mistike e zemres qe e kalon lumturine e te qenurit i pasur ose i dashuruar.Eshte nje berthame besimi qe mberthen gjithcka si nje shtrese ozoni per ti dhene jete asaj qe eshte brenda saj.
    "Shoku Mjekesise"

  9. #209
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga s0ni Lexo Postimin
    Hajde se e morem vesh.
    Tani po ju meshkujt si duhet te visheni mos te tundni femrat nga llogjika racionale lol
    Ne fakt Bukura fizionomike qendron tek femra.Ajo eshte tunduesja, lajkatarja, brilantja, e dlira.Ne jemi gjuetaret ju jeni prehja.Ti propozon apo shqyrton propozimin? Me floket si ujevare qe i derdhen siper nje kraharori te mbushur me qumesht jetesor qe zbret tek shtyllat e nje tempulli sic thote dhe shprehja profetike Islame "Midis kembeve se Nenes eshte parajsa".
    "Shoku Mjekesise"

  10. #210
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Mersin, psikologjia e mashkullit, gjahtarit lol, eshte qe shikon po dhe harron pas 5 sekondash. Se te ish ashtu... Lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  11. #211
    Ehhh mor mersin c'na nxore pune mbi keto idete tua mbi fene....
    Mersino, e pyeten njehere nje Te Urte; na fol per Dashurine- filloi ky te fliste, nje tjeter e pyeti: na fol per Punen, prap filloi ky t'ua shpjegonte, nje tjeter e pyeti per Gezimin dhe Brengen, ky prap ua shpjegoi, dikush tjeter e pyeti per Femijet, prap ky u ktheu pergjigje, nje tjeter e pyeti per jeten e vdekjen, dikush tjeter per ligjet, etj etj....te gjitheve iu ktheu disa pergjigje qe t'e linin pa mend....ne fund e pyet nje prift: na fol per fene; I Urti i tha " valle a fola per ndonje gje tjeter deri tani? A nuk eshte feja cdo Veprim e cdo Reflektim??

    Po nuk eshte feja si thua ti o mersin, qe lexon dite nate genjeshtra pseudo fetaresh...Secili nga Ne ka nje "Fe" te veten (Personale), nje sistem jetese te tijin, cdo njeri Vepron ndryshe dhe Reflekton ndryshe....

  12. #212
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
    Mersin, psikologjia e mashkullit, gjahtarit lol, eshte qe shikon po dhe harron pas 5 sekondash. Se te ish ashtu... Lol
    Ne fakt te besh nje llogari sa rri partneri yt me ty apo ti me ate dalim ne konkluzione te tjera.Pothuajse partneret ne jetne e sotme rrine me shume larg fizikishte njeri tjetrit .Edhe pse perdorin metoda virtuale komunikimi prape ngacmimet qe i kane afer kan ndikimet e tyre apo jo.Kur te vij ne shtepi dhe te kerkoj gruan e bukur e gjen gruan te lodhur nga puna ose me fshese ne dore me nje perparese qe vjen era qepe nderkohe sekretarja Monika gjate gjithe kohes e ka tunduar me nje minifund. Pastaj normalisht qe burri ben nervoz, fillojne zenkat dhe ndarjet
    "Shoku Mjekesise"

  13. #213
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga _Mersin_ Lexo Postimin
    Nuk do e quaja pyetje retorike se nuk ke vene pikepyetje ne fund.Vete pyet vete pergjigje ne nje monolg qe kerkon bashkebisedues.Une fene nuk e kam profesion edhe pse do kisha shume deshire ta kisha.Une fene e kam pasion, enderr, kulture ,jete sepse mendoj se ajo eshte dicka e mire per te dhene lumturi.Une ndryshe nga ty i kam provuar te dy jetet si ate laiken dhe kete fetaren prandaj kam nje gurme shume ne peshoren e llogjikes per te qene me i sakte.
    Atehere kete thuaj, feja te coi ne rruge te drejte kur po rreshqisje. Kete e fenomen e kuptoj.
    Por ti duhet ta kuptosh qe jo te gjithe ne jete kane rreshqitur dhe feja ka qene ajo ku njerezit kane kthyer koken per shpetim.

    Ne fakt Bukura fizionomike qendron tek femra.Ajo eshte tunduesja, lajkatarja, brilantja, e dlira.Ne jemi gjuetaret ju jeni prehja.Ti propozon apo shqyrton propozimin?
    E kenaqe. Kush te ka genjyer qe femrat nuk e shohin bukurine tek mashkulli. Konsultohu njehere dhe hajde na trego veshjen qe duhet te mbajne meshkujt. Po pres te lexoj cdo te thoje feja mbi kete.

    Nese nuk te jap une ty shenjen per gjuheti, propozo nje qind here po deshe ti. Perfundimi eshte i njejte.

  14. #214
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
    Ehhh mor mersin c'na nxore pune mbi keto idete tua mbi fene....
    Mersino, e pyeten njehere nje Te Urte; na fol per Dashurine- filloi ky te fliste, nje tjeter e pyeti: na fol per Punen, prap filloi ky t'ua shpjegonte, nje tjeter e pyeti per Gezimin dhe Brengen, ky prap ua shpjegoi, dikush tjeter e pyeti per Femijet, prap ky u ktheu pergjigje, nje tjeter e pyeti per jeten e vdekjen, dikush tjeter per ligjet, etj etj....te gjitheve iu ktheu disa pergjigje qe t'e linin pa mend....ne fund e pyet nje prift: na fol per fene; I Urti i tha " valle a fola per ndonje gje tjeter deri tani? A nuk eshte feja cdo Veprim e cdo Reflektim??

    Po nuk eshte feja si thua ti o mersin, qe lexon dite nate genjeshtra pseudo fetaresh...Secili nga Ne ka nje "Fe" te veten (Personale), nje sistem jetese te tijin, cdo njeri Vepron ndryshe dhe Reflekton ndryshe....
    Sapo fole pro fese. kam dy ore qe te them Feja eshte jete dhe jo ideologji.Po flas per Islamin ketu.Pra ti mund te jesh besimtare ne cdo sekonde te jetes tende

    Shiko nje "Bisede ME VETEN" te "Xhulia Roberts "

    "Shoku Mjekesise"

  15. #215
    God Bless You Maska e _Mersin_
    Anėtarėsuar
    21-05-2008
    Vendndodhja
    ne nota humori
    Postime
    2,593
    Citim Postuar mė parė nga s0ni Lexo Postimin
    Atehere kete thuaj, feja te coi ne rruge te drejte kur po rreshqisje. Kete e fenomen e kuptoj.
    Por ti duhet ta kuptosh qe jo te gjithe ne jete kane rreshqitur dhe feja ka qene ajo ku njerezit kane kthyer koken per shpetim.
    Nuk thashe gjekundi se kisha rreshqitur, ti mendon se u bera fetar se isha mekatar?Gabohesh shume.Kam qene i natyrshem dhe para praktimkimit te fese.


    E kenaqe. Kush te ka genjyer qe femrat nuk e shohin bukurine tek mashkulli. Konsultohu njehere dhe hajde na trego veshjen qe duhet te mbajne meshkujt. Po pres te lexoj cdo te thoje feja mbi kete.

    Nese nuk te jap une ty shenjen per gjuheti, propozo nje qind here po deshe ti. Perfundimi eshte i njejte.
    Kush e tha kete? Kurre mos u siguro per dicka.Edhe shkencetaret e perdorin kete per te vazhduar zbulimet.Mos me detyro te bej Magelanin.lol


    Aha Meshkuj duhet te mos shikojne vajza te bukura si ty rruges se na perplasen me pemet. :P
    "Shoku Mjekesise"

  16. #216
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    -------------------------
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga s0ni : 15-04-2011 mė 10:52

  17. #217
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga _Mersin_ Lexo Postimin

    Kush e tha kete? Kurre mos u siguro per dicka.Edhe shkencetaret e perdorin kete per te vazhduar zbulimet.Mos me detyro te bej Magelanin.lol

    Aha Meshkuj duhet te mos shikojne vajza te bukura si ty rruges se na perplasen me pemet. :P
    Kush te ka thene te kunderten ty? Kur nuk je ne gjendje te mbrosh mendimin tend e kthen muhabetin me perplasje pemesh.

  18. #218
    Citim Postuar mė parė nga _Mersin_ Lexo Postimin
    Sapo fole pro fese. kam dy ore qe te them Feja eshte jete dhe jo ideologji.Po flas per Islamin ketu.
    Na u bere protagonist tani.....
    Une te them qe cdo njeri ka nje "fe" te veten, ti me thua po flas per Islamin ketu...!!!

    E di si eshte komunikimi me ty, si nje batute shkodrane: "puna mar o pep"- i thote njeri ketij pepes, ia kthen ky pepa: jam tuj mbjelle qepe...Ky tjetri e pyet :"a e ke pa Marine", pepa ia kthen "ishallah po me mbijne"
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fleur Blanche : 15-04-2011 mė 10:48

  19. #219
    Citim Postuar mė parė nga _Mersin_ Lexo Postimin
    Ne fakt Bukura fizionomike qendron tek femra.Ajo eshte tunduesja, lajkatarja, brilantja, e dlira.
    Ehhh mor mersin, hall te madh paske kur sheh nje femer....Po kot nuk ta kam theksu me te zeza tek nje replike qe te kam dhene; fjalen hormone, ti ketu e ke problemin madhor, dhe fshihesh pas petkut te fese, sic bejne shumica qe kane nje hall te tille!!
    Te kaluara!

  20. #220
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga _Mersin_ Lexo Postimin
    Ne fakt Bukura fizionomike qendron tek femra.Ajo eshte tunduesja, lajkatarja, brilantja, e dlira.Ne jemi gjuetaret ju jeni prehja.Ti propozon apo shqyrton propozimin?
    me fal per nderhyrjen, por me duket se keto mendimet e tua nuk i pershtaten shume botes reale.

    ne fakt, femrat nuk i shikojne fare meshkujt jo jo. ecin drejt si kali.
    aman o burre i dheut. sikur jetoni ne hene.
    sot jane bere femrat si meshkujt. zgjohen ne mengjes, dhe direkt per gjah......
    nuk po e diskutoj se a eshte mire apo keq. thjesht keshtu eshte.

    p.s. une nuk i kam propozuar kurre ndonje femre... i bie qe te jem i virgjer. lol
    Vasudhaiva Kutumbakam

Faqja 11 prej 27 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •