Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-11-2009
    Postime
    323
    Ne ket shkrim nuk ka asgje te re eshte i njejt me raportin e DavidIt dhe Florin Krasniqit dhe raportin e dik martit.
    Mua më duket më i sakt sesa përmbledhjet qe jan munduar ti bëjn filipsi etj ...

    Flitet haptas per mbshtetjen fillestar e CIAs, dhe per kriminalizimin te ngadalshem te kesaj strukture.

    SHIK eshte krijuar per te ndihmuar ne dy (ose me shume )drejtimesh te huajt dhe me kalimin e kohes, kjo struktur eshte shendrruar ne nje organizat me aktivitete kriminale per logari te disa grupave te interesit.

    Më duket që njëri e ceki shume qart këtë muhabet, qe UCK nuk shkatrohet pëmes një individi sepse UCK eshte vetë populli shqiptar !

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
    Anëtarësuar
    27-06-2009
    Vendndodhja
    ne shkolle
    Postime
    2,050
    Citim Postuar më parë nga Nice_Boy Lexo Postimin
    I ndihmuar nga ai! n'fakt ky shkrim shkruhet nga një Amerikan.
    dhe pikerisht ata qe e kane perkrahur si ne te kaluaren ashtu edhe ne kete moment kane qene amerikanet qe e kane mbeshtetur pa rezerva .... kemi Ollbraitin, Hollbrukun, Klarkun, Dellin, Bushin etj etj etj .....
    "They will not control us, We will be victorious"

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Drenica 97
    Anëtarësuar
    19-07-2009
    Vendndodhja
    KOSOVE
    Postime
    1,092
    Citim Postuar më parë nga guri79 Lexo Postimin
    Mua më duket më i sakt sesa përmbledhjet qe jan munduar ti bëjn filipsi etj ...

    Flitet haptas per mbshtetjen fillestar e CIAs, dhe per kriminalizimin te ngadalshem te kesaj strukture.

    SHIK eshte krijuar per te ndihmuar ne dy (ose me shume )drejtimesh te huajt dhe me kalimin e kohes, kjo struktur eshte shendrruar ne nje organizat me aktivitete kriminale per logari te disa grupave te interesit.

    Më duket që njëri e ceki shume qart këtë muhabet, qe UCK nuk shkatrohet pëmes një individi sepse UCK eshte vetë populli shqiptar !
    raportet e filipsit dhe martit thon se SHIK ka vepru me perkrahjen e nderkombtarve,ata nuk e permendin CIAn,si na paska qen SHIK ne fillim i mire e pastaj qenka kriminalizu,jovo&matti thirren ne nje raport te intelegjences se kforit i cili qysh ne vitin 2000 i paraqet si grupe kriminale,tash kur ishte i mire e kur u be i keq SHIKu.
    keto shkrime jane vazhdimesi e raporteve te mehershme,me heret kontribuesit shqiptar ishin anonim,tani disa prej tyre jane me emer dhe mbiemer,ata jane adem salihu,agim veliu anonim eshte florin krasniqi.

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Drenica 97 Lexo Postimin
    kesaj here kan me u ngul ata qe e filluan kete fushate,ata jane surrovi me banden e ojqve!
    znj. drenica
    per ty eshte i vlefshem nje president jo-kushtetues kjo tregon mentaitetin e robit nuk te han ty palla per nje president dhe kryeminister qe thejn ligjin dhe
    kushtetute apo jo!

    per ty eshte me mire nje president me 2% dhe nje kryeminister qe vodhi votat se sa nje ndertim shteti dhe respektimi kushtetutes !

    me dhimseni ti llapi prishtines c u shkoi mundi huq besa edhe gogi ka perjetuar te njejtin tronditje ne kete rast e kjo nuk eshte asgje se cka do te perjetoin ata qe then ligjet ne 12 vitet e fundit!

    me vjen mire se kushtetusja ua tregoi vendin atyre qe thejn ligjin dhe thirren ne kushtetute e ligj !

    ligji eshte thyer kur hashimi i vodhi votat(bleu genjeu) dhe nje kryeminister me vota te vjedhura natyrisht se do ta shkeli ligjin dhe kushtetuten si eshte me se keqi!

    maksima hashimjane 'zerro tolerance ndaj krimit dhe korrupcionit' hahahha

  5. #25
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    INSTITUCIONI - SHIK, Hashim THACI dhe Kadri VESELI jane dhe do mbeten si institucioni/figurat me te ndritura te historise se re se KOSOVES.

    Ku ka me mire qe nje institucion te ket bashkpunuar me CIA-an sherbimin inteligjent me te madhin dhe te fortin ne bote, kete e ka bere vetem Kadri Veseli.
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Ndoshta
    Anëtarësuar
    31-10-2010
    Postime
    247
    Postimet në Bllog
    1
    Nese ka dora CIA me Hashimin ni gje duhet te jete e sigurt CIA E KA KESHTU :
    " CIA Fëmi i llastruar që nuk i bindet as shtetit " ne USA
    E leje me per KOSOVEN ton te vogel...!
    " Injoranca është Terri më i madh në Botë "

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    INSTITUCIONI - SHIK, Hashim THACI dhe Kadri VESELI jane dhe do mbeten si institucioni/figurat me te ndritura te historise se re se KOSOVES.

    Ku ka me mire qe nje institucion te ket bashkpunuar me CIA-an sherbimin inteligjent me te madhin dhe te fortin ne bote, kete e ka bere vetem Kadri Veseli.

    hahhahhahahahgagaaghahahahahha...................!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •