Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1

    Thumbs up Emocione te paimagjinushme per shqiptaret

    Sa here e kam degjuar dhe sa here e degjoj, lotet nuk i mbaj dot , dhe pse lotet nuk nuk jan zgjidhja , por sic e thote i madhi Mirush : Lotet jan roberi, gjaku eshte liri

    Kjo eshte harta e shqiperis natyrale , dhe ne postimin poshte hartes eshte nje video emocionuese e aktorit te madh Mirush Kabashi.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EuroStar1 : 20-03-2011 mė 17:16
    Revolution 1848

  2. #2
    Revolution 1848

  3. #3
    i nėnshtruar Maska e master2006
    Anėtarėsuar
    15-09-2006
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    1,238
    Eh more eurostar, sa here e kam percjell ne youtube kete video. Te them te drejten edhe une sa her e kam shikuar me kan dale lotet nga emocionet. I madh eshte Mirushi.

  4. #4
    Revolution 1848

  5. #5
    albania is the best Maska e ismani
    Anėtarėsuar
    14-06-2009
    Vendndodhja
    tetova
    Postime
    583
    disa po na tradhtoj dhe tradhtia per fate te keqe po vjen nga nena shqiperi na disa qitete qe duhet me se shumti te krenohen se jan shqiptar/e keto e bejne te kunderten por ska gajle drei sa jemi ne shqiptaret e kosoves maqedonis malesis nuk e lejojm qe shqiperia te humbet tersishte
    100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

  6. #6
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-03-2011
    Postime
    174
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Pershendetje Shqiptar.


    Nje dit, duke shiquar hartat e ballkanit, rash ne disa harta shum t'interesante.

    Verejta qe harta e shqiperis para vitit 1400, ishte edhe me e vogel se harta e sodit.

    Pas vitit 1400, pash nje gje qe shume me befasoi ! E pash Shqiperin e Bashkuar ! Shqiperin per te cilen po luftojm per ta bashkuar !

    Shiqo kete :



    Pasi e pash kete, mendova dhe thash ne vete qe Shqiperia paska qen e bashkuar vetem 500 vite ne gjithe historin e njerzimit !

    Kjo me posht, eshte Shqiperia Etnike per te cilen po lufton patrioti i flaket, Koēo Danaj.



    Ma thuani dallimin e kesaj harte, me asaj te hartuar nga Perandoria ottomane ?

  7. #7
    Hierark i lartė Maska e Uriel
    Anėtarėsuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,207
    Nė forum ka plot tema ku mund tė diskutohet ēėshtja shqiptare nė vijė historike pėrfshirė dhe ēėshtjen e hartave. Nuk e shikoj tė arsyeshme hapjen e temave pa njė bosht specifik dhe tregohuni mė selektiv nė tematikat qė shtroni pėr diskutim.

    Tema mbyllet!
    relata refero

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •