Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516

    Izraeli demanton Tiranën, nuk e njeh Kosovën



    Izraeli demanton Tiranën, nuk e njeh Kosovën

    Izraeli zyrtar nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës dhe nuk sheh të arsyeshme për të ndryshuar pozicionin e vet. Kështu ka thënë ndër të tjera nëpërmjet një deklarate për media, Ambasada e Izraelit në Beograd.


    Ambasada reagoi pas raportimeve të bëra nëpër medie se Ministri i Jashtëm i Izraelit, Avigdor Lieberman i ka “premtuar ministrit të Jashtëm shqiptar Edmond Haxhinasto, gjatë një takimi të tyre, se Izraeli do të rishikojë qëndrimin e vet lidhur me njohjen e pavarësisë së Kosovës”, transmetoi Zëri.

    Në këtë mënyrë, ambasada e shtetit hebraik ka njoftuar se vendi nuk e ka ndryshuar pozicionin e vet përballë pavarësisë së Kosovës, e shpallur tre vjet më parë dhe e konsideruar si akt i paligjshëm nga ana e Serbisë. /zeri/
    Kombi mbi të gjitha

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    qka e ke qit at kish e at sinagog bashk si me qit ukin e dhin bashk,a qe spo na njohin pi provokon hebrnjt me kish

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Postime
    37
    Izraeli nuk e njef as nanen e vet po nuk pati interes.Eshte tipike kjo gja per Izraelin. Ata kan perpara Kosoven dhe Serbine, dhe duhet te vendosin. Eshte plotesisht logjike te rrijne ne anen e Serbise pasi qe ajo eshte me e madhe me e forte dhe me influence me te madhe se sa Kosova. Se ne shpetuam izraelitet ne nje kohe kur thuaja e tere bota ua ktheu shpinen, eshte pak interesante per ta. Po u bene shqiptaret me te forte se serbet ( qka nuk po duket njeher) edhe Izraeli do na pranoj.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin


    Izraeli demanton Tiranën, nuk e njeh Kosovën

    Izraeli zyrtar nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës dhe nuk sheh të arsyeshme për të ndryshuar pozicionin e vet. Kështu ka thënë ndër të tjera nëpërmjet një deklarate për media, Ambasada e Izraelit në Beograd.


    Ambasada reagoi pas raportimeve të bëra nëpër medie se Ministri i Jashtëm i Izraelit, Avigdor Lieberman i ka “premtuar ministrit të Jashtëm shqiptar Edmond Haxhinasto, gjatë një takimi të tyre, se Izraeli do të rishikojë qëndrimin e vet lidhur me njohjen e pavarësisë së Kosovës”, transmetoi Zëri.

    Në këtë mënyrë, ambasada e shtetit hebraik ka njoftuar se vendi nuk e ka ndryshuar pozicionin e vet përballë pavarësisë së Kosovës, e shpallur tre vjet më parë dhe e konsideruar si akt i paligjshëm nga ana e Serbisë. /zeri/
    Cila media eshte kjo zeri????????
    Se nje ambasador i cdo shteti nuk hedh poshte premtimet e Ministrit te Jashtem te shtetit.

  5. #5
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Jam i habitur, si mundet nje ambasador ta kundershtoj nje minister te jashtem , ministri dha krejt tjera premtime. \

    A kishat e sinagogat ky i ka qit per propagand fetare,qeshtut e kan kta kishe patriota knej e kan ka ni kungj permas
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  6. #6
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516
    Citim Postuar më parë nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Jam i habitur, si mundet nje ambasador ta kundershtoj nje minister te jashtem , ministri dha krejt tjera premtime. \

    A kishat e sinagogat ky i ka qit per propagand fetare,qeshtut e kan kta kishe patriota knej e kan ka ni kungj permas
    At kungjin permas shtine n'b*th tane qysh i shtin kryqat.

    Mu sma nin as per kish, as per xhami, as per sinagoge e qka jo tjeter, i kom idealet edhe interesat e mia qe si nderroj per asni sen.
    Kur flet me mu pastroje gojen se e ki me mutt

    z. N.Lajthia

    Lajmi osht marr nga gazeta zeri.
    Kombi mbi të gjitha

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Bes-s
    Anëtarësuar
    04-02-2010
    Postime
    193
    Ka persona qe ende vazhdojne ta shohin me admirim Izraelin, a ka vend akoma per shqiptare te tille?

  8. #8
    Izraeli eshte ne konflikt tokash per vete me Palestinen, nuk ka per ta njohur kurre Kosoven. Ashtu si Spanja apo Bosnja e shume te tjera qe kane probleme te tilla.

  9. #9
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anëtarësuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Kosoven nuk enjohin te gjithe ato shtete te cilat, ishin ne rrangun e Mullosheviqit. Izraeli bene politik Milloshevicjane ne arabi. Spanja te njeten politik me basket.

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Zoti Basha
    Anëtarësuar
    25-01-2010
    Postime
    860
    eshte keq kur ke frike nga ndarja e vendit tend dhe fshihesh pas gishtit. greqia, spanja, izreali, vende te deshtuara.

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    o mes tna njeh nanen jav qifshabrrrreeeeeeee po a na ka njft amerika edhe turkia e gjermani ma ska kthim mbrapa per qer *** nanen rroft baba hitler

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anëtarësuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Keni dhendrin rus tani , ose titon e ri. Mos e vrisni trunin

  13. #13
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    At kungjin permas shtine n'b*th tane qysh i shtin kryqat.

    Mu sma nin as per kish, as per xhami, as per sinagoge e qka jo tjeter, i kom idealet edhe interesat e mia qe si nderroj per asni sen.
    Kur flet me mu pastroje gojen se e ki me mutt

    z. N.Lajthia

    Lajmi osht marr nga gazeta zeri.
    Gabel, qe je msu ti tu ta shti mahmuti 5 here n dite e tu ju perkul para gujve pe din ti per qka , kto krejt nuk e bojn.


    Foto te gazeta zeri e keti artikulli eshte kjo ORIGJINIALIA

    Ndersa ti kete foto me sinagogen e kishen te montuar e ke marur ke MESAZHI , kjo gazeta qe furnizohen hashkalit per propaganda

    Pra ketu ti sikur shumica e hashkalive ke perdorur manipulimin per propagand si gjithmone





    N'qofse nuk ta nin per xhami e per kisha ty pse ben ksi manipulime?
    Mjafton te ti shikoj postet dhe shifet se qfare je ti

    U ZBULOVE E ?
    Ne asnje web site tjeter te lajmeve nuk gjindet kjo foto , kjo foto gjindet vetem tek mesazhi aty ku edhe ti me shoket furnizoheni me propaganda.

    Lajmi osht marr nga gazeta zeri.

    NDERSA SI FOTO NUK I KA PELQYER AJO TEK GAZETA ZERI KA VENDOSUR TA FUT AT QE GJENDET TEK MESAZHI.000

    kujt ti djeg le ta mbaj, ose behuni real ose ik pirdhuni se na lodhet me manipulime.
    Ndryshuar për herë të fundit nga MafiaWarz : 22-03-2011 më 08:37
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  14. #14
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    17-03-2011
    Postime
    174
    Jo, jo, jo ! ! !
    S'dua ti besoi keti lajmi !
    Izraeli eshte mik i shqiptareve, ne i duam ata !
    Propaganda t'Al Kaides, se izraeli vec e kish njoft Kosovo y metohijen si krahin e serbis
    Po n'rrot t's'emes izraeli me gjithe kolonet cionist qe pushtuan ballkanin !
    Edhe un po habitem se si eshte e mundur qe disa shqiptar mund te ndjenje simpati per nje shtet kriminel sic eshte izraeli artificial ?

  15. #15
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    17-03-2011
    Postime
    174
    Citim Postuar më parë nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Ndersa ti kete foto me sinagogen e kishen te montuar e ke marur ke MESAZHI , kjo gazeta qe furnizohen hashkalit per propaganda


    U ZBULOVE E ?
    Ne asnje web site tjeter te lajmeve nuk gjindet kjo foto , kjo foto gjindet vetem tek mesazhi aty ku edhe ti me shoket furnizoheni me propaganda.
    UUuuu sa gjakun e nxeht e paske !



    Po kte, ku e gjeta si pas teje ?




    Hajt, thuaj qe i kam ber un dhe i kam postuar ne mesazhi.com ahahahahahaa

    E kete foton ku e gjeta ???



    Kjo e fundit, per heshi te syve : D Sa te bukura keto çifutet : P (kam fjalen per keto dy te parat : D)

  16. #16
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-02-2007
    Postime
    389
    Citim Postuar më parë nga TetovaMas Lexo Postimin
    Kosoven nuk enjohin te gjithe ato shtete te cilat, ishin ne rrangun e Mullosheviqit. Izraeli bene politik Milloshevicjane ne arabi. Spanja te njeten politik me basket.
    israeli ja ka nthy qafen millosheviqit e per qe ju qiiiin nanen arbve a shume po mersitesh ti islamist i flliqt

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
    Anëtarësuar
    27-06-2009
    Vendndodhja
    ne shkolle
    Postime
    2,050
    une do t'ia leja pacos detyren me u marre me cifutet ....
    "They will not control us, We will be victorious"

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •