Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 96
  1. #41
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
    po e di.une i kam 16 vjet.vetem me interesoj.
    ...kuku , a me fmij te kukan tu bo biseda ? ncncncncncncnc....shkoni more fleni , pine tomlin , lani komt , syt, bone cishen ....edhe n'gjum ....

    Patriotat....phaaa

    hala prej hijev t'veta tuten e mshesin mend ketu...

  2. #42
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
    po e di.une i kam 16 vjet.vetem me interesoj.
    ...kjo 15 ika ....

    era pampersa po vjen....

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    prishtine-shqiperi
    Postime
    77
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...kuku , a me fmij te kukan tu bo biseda ? ncncncncncncnc....shkoni more fleni , pine tomlin , lani komt , syt, bone cishen ....edhe n'gjum ....

    Patriotat....phaaa

    hala prej hijev t'veta tuten e mshesin mend ketu...


    hahahhahahahahahahaha

    ma mire me i pas 16 vjet dhe me qene inteligjent,sa me i pas 40 vjet e me nejt gjith diten neper do foruma si i hupt,se s“din tjeter cka me ba.
    Shqiponja bertet duke fluturuar,
    rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

  4. #44
    i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    prishtine-shqiperi
    Postime
    77
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...kjo 15 ika ....

    era pampersa po vjen....


    ndoshta ke mbajt ti me 16 vjet pampersa, po une jo.nuk jan krejt njerzit si ti.
    Shqiponja bertet duke fluturuar,
    rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

  5. #45
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
    ndoshta ke mbajt ti me 16 vjet pampersa, po une jo.nuk jan krejt njerzit si ti.
    ...a e hupe kontrollin a?

    po valla intelegjent te kuke ...kakav...ej adin qfar talenti duhet me pas me majt flamurin kuq e zi me shqiponje ne porfil....hallall a , intelektual je ?
    “mosi je intelektual nji pergjigje e du prej teje
    sa e ka numrin e patikav Albin kurti?

    .ps. qka i sheh ti do ondrra me sy qel ....dikush as me sy mshel sun i sheh...

  6. #46
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    ku jeni o milet haaaaa a putini qytetar nderi i tu kosoves aaaaaaaaaa mir boll pse jo as ja nuk asht ma i mir se hashimovici qasi muti e *** me *** ska gajle

  7. #47
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    qe kta kumunistat te kerku vdekjen e albinit, ne vend se te kerkojn vdekjen e marko jakshiqit kta kerkojn luft vllavrasese ktyne ju ka faj albini jo qeterkush

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    prishtine-shqiperi
    Postime
    77
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...a e hupe kontrollin a?

    po valla intelegjent te kuke ...kakav...ej adin qfar talenti duhet me pas me majt flamurin kuq e zi me shqiponje ne porfil....hallall a , intelektual je ?
    “mosi je intelektual nji pergjigje e du prej teje
    sa e ka numrin e patikav Albin kurti?

    .ps. qka i sheh ti do ondrra me sy qel ....dikush as me sy mshel sun i sheh...


    e sa intelektual duhet me qene dikush qe e mban nje kafsh ne profil?
    une nuk kam then qe jam ma inteligjente se ti,vetem se e mbaj flamurin kuq e zi.
    ti veq e ndrrove temen.
    Shqiponja bertet duke fluturuar,
    rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

  9. #49
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga gjema Lexo Postimin
    qe kta kumunistat te kerku vdekjen e albinit, ne vend se te kerkojn vdekjen e marko jakshiqit kta kerkojn luft vllavrasese ktyne ju ka faj albini jo qeterkush

    hiq ma larg se para disa oresh ju dulen komt ne dill albinoviqit me veton surrojke edhe isa putinin qe te tre komunista tipit Russ....

    ...jo biro jo ,,, ketu Hashim Kryeqlirimtari po udheheq a? as serbia sun e ka rrzu e ju klyshqit e shkive po mundoni me bo diqka....

  10. #50
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
    e sa intelektual duhet me qene dikush qe e mban nje kafsh ne profil?
    une nuk kam then qe jam ma inteligjente se ti,vetem se e mbaj flamurin kuq e zi.
    ti veq e ndrrove temen.


    ...te tregova une me foto e me zogj e me shqiponje nuk tregohet patriotizmi o unikatil ....
    dil luj pupca n'koridor me vllavin tond...e lej pc se ti demton syt , dil luj sa ska ardh bab jut me te gjet pa fjet e ti ngreh vesht....

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Shqypnia1878
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    prishtine-shqiperi
    Postime
    77
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...te tregova une me foto e me zogj e me shqiponje nuk tregohet patriotizmi o unikatil ....
    dil luj pupca n'koridor me vllavin tond...e lej pc se ti demton syt , dil luj sa ska ardh bab jut me te gjet pa fjet e ti ngreh vesht....

    pse nuk po behesh humorist?
    Shqiponja bertet duke fluturuar,
    rrofte SHQIPERIA E RIBASHKUAR

  12. #52
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
    pse nuk po behesh humorist?
    ...po humorist jam ...
    amo vetvendosje Kurr

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    kush bre kryeclirimtar hashimovici aaaaaaa po aj ma shum shqiptar ka vra se serbe bre qka leshin je ka flet

  14. #54
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga gjema Lexo Postimin
    kush bre kryeclirimtar hashimovici aaaaaaa po aj ma shum shqiptar ka vra se serbe bre qka leshin je ka flet
    .....pasi ka vra shqiptar , e pse ti je gjall ende pra ...

    a nime ti skuke shqiptar....

  15. #55
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-11-2010
    Postime
    607
    qyre juve te pdk kur nuk ju kunvenon e merrni veq ata pjesen ku muni me ba propagand DIK MARTY ne raportin e tin mes tjerash shkruan uck qe ishte nen kontroll e hashimit ka dhunu edhe ka vra edhe shqiptar aty permend edhe emra bile, mes tjerash thot edhe vrasja e ahmet krasnicit edhe vrasja e ekrem regjes drinit komandant i zones pashtrikut, edhe raporti i USA KFOR potencon xhavit haliti konfidant i adem demacit shqip i bjen e ka shpiunu adem demacin edhe vazhdon xhaviti i ka informu ushtrin serbe se ne kaq ora kaq ushtar ne ket pik hyn ne kosov duke shpiunu uck e ahmet krasnicit e ti mi cuan kryeclirimtar tradhterte venit hec bre din ne sakak e luj kazuza a ke lujt ma frik

  16. #56
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga gjema Lexo Postimin
    qyre juve te pdk kur nuk ju kunvenon e merrni veq ata pjesen ku muni me ba propagand DIK MARTY ne raportin e tin mes tjerash shkruan uck qe ishte nen kontroll e hashimit ka dhunu edhe ka vra edhe shqiptar aty permend edhe emra bile, mes tjerash thot edhe vrasja e ahmet krasnicit edhe vrasja e ekrem regjes drinit komandant i zones pashtrikut, edhe raporti i USA KFOR potencon xhavit haliti konfidant i adem demacit shqip i bjen e ka shpiunu adem demacin edhe vazhdon xhaviti i ka informu ushtrin serbe se ne kaq ora kaq ushtar ne ket pik hyn ne kosov duke shpiunu uck e ahmet krasnicit e ti mi cuan kryeclirimtar tradhterte venit hec bre din ne sakak e luj kazuza a ke lujt ma frik
    ...dil mledh tasa t'lemenkav o mzat se s'ki kry ma shum .....

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
    Anėtarėsuar
    04-11-2007
    Postime
    423
    Citim Postuar mė parė nga Shqypnia1878 Lexo Postimin
    po ka pe dini ju dy qe eshte rus?
    une veres kam qene ne ulqin dhe atje e ka djali i axhit albin kurtit dhe te lutem me besoni se nuk jan sllav po 100% SHQIPTAR.kurre patriota me te medhaj nuk kam pa.ne se cilen dhome ka qene me se pakti nje shqiponje.
    o ti shqypnija mos u merr vllavit me huligane shikojav shkrimet ktu ne forum se meritoj te diskutosh me ta fare 90% e shkrimeve te tyre jane sharje dhe fyrje ne vend se te jen argumente.
    kta tipa jane si thot populli kah fryn era andej shkojne,
    te garantoj se kur te vjen ne pushtet VV kta do jen militantet me te zjarrte ktu ne forum pro VV po natyrish me emra tjere.

  18. #58
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...a e hupe kontrollin a?

    po valla intelegjent te kuke ...kakav...ej adin qfar talenti duhet me pas me majt flamurin kuq e zi me shqiponje ne porfil....hallall a , intelektual je ?
    “mosi je intelektual nji pergjigje e du prej teje
    sa e ka numrin e patikav Albin kurti?

    .ps. qka i sheh ti do ondrra me sy qel ....dikush as me sy mshel sun i sheh...
    Ty pot intereson numri i patikave te tij,shko kqyrja

    15 e 16 veq t'pjekum ma shum se ti,kem respekt ma shum se ti.
    Une ty s'du me ta lan rrafsh e as s'ta lam rrafsh kurrrrrr...Intelegjenc nuk osht me majt flamurin ne profil,kjo esht veq krenari edhe mburrje se jem shqiptar.Beso qe me hy e me mat intelegjencen me tyy ti ki me dal zeroooooo prej disa antareve te tjer te forumit pershir edhe mu edhe Shqypnia 1878,se ti ne mosh ton nuk ke dit qa asht forumi,qa asht me kan perfaqesues i shkolles edhe i komunes,nuk ke pas mundesi kurr per me udhetu ne ndonje shtet tjeter per interesa mesimore apo intelegjence,jo qe s'ke pas mundesi po ske pas aftesi...Kshtu qe t'lutem sa rrin ne foruma e shittt budallak ma mire osht merrii librat e lexo najsen se t'vyn

  19. #59
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga linnda... Lexo Postimin
    Ty pot intereson numri i patikave te tij,shko kqyrja

    15 e 16 veq t'pjekum ma shum se ti,kem respekt ma shum se ti.
    Une ty s'du me ta lan rrafsh e as s'ta lam rrafsh kurrrrrr...Intelegjenc nuk osht me majt flamurin ne profil,kjo esht veq krenari edhe mburrje se jem shqiptar.Beso qe me hy e me mat intelegjencen me tyy ti ki me dal zeroooooo prej disa antareve te tjer te forumit pershir edhe mu edhe Shqypnia 1878,se ti ne mosh ton nuk ke dit qa asht forumi,qa asht me kan perfaqesues i shkolles edhe i komunes,nuk ke pas mundesi kurr per me udhetu ne ndonje shtet tjeter per interesa mesimore apo intelegjence,jo qe s'ke pas mundesi po ske pas aftesi...Kshtu qe t'lutem sa rrin ne foruma e shittt budallak ma mire osht merrii librat e lexo najsen se t'vyn
    ...hiq mos u mundo me u shit e meqeme se e Klines je ....qaq bon ...

  20. #60
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...hiq mos u mundo me u shit e meqeme se e Klines je ....qaq bon ...
    Anii qa d.m.th qe jom e Klines ėėėė???

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •