Close
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 168
  1. #21
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....ahhahahahahahahha..... jo jo, Albini i rrin krah Tarzanit ....
    aaaaaaaaaaaaaa hahhaahahahaha, QITA hahaahahah me doket qeshtu u qujke
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  2. #22
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    aaaaaaaaaaaaaa hahhaahahahaha, QITA hahaahahah me doket qeshtu u qujke
    ....po po bash Qita......
    ani more se i shkon .....qka mi bo une si kam faj , sbesoj qe edhe ti je fajtor ketu...

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    .....qysh mi marr ata qe kan shku kejt ne V.v.
    qaty e kan gjet vehten...
    Mos u mundoni tash me la m.. me sh...urre.
    Para ca koheve kur ju ishit opozite thoshit ju vet se nuk takohen "clirimtaret"kurre me serbet.Cka u be tash?
    Apo per ti ruajtur pozitat dhe pushtetin e brishte ju gjithqka e beni te justifikueshme.
    Per ju gjithqka qka e bene thaci me kliken e tij eshte e pranueshme.
    Mos harroni je jane edhe 70% e shqiptareve te Kosoves qe Thaci nuk i perfaqeson,vetem 30% edhe pakicat i perfaqeson per momentin,fatkeqesisht.

  4. #24
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....po po bash Qita......
    ani more se i shkon .....qka mi bo une si kam faj , sbesoj qe edhe ti je fajtor ketu...
    Jo Jo cfar faji bre ! Ai ka mund me qene edhe ndonje krijese tjeter ... kur ta kqyresh nuk eshte ndonje nik name i keq ... "Qitaaaaaa deklaron ne parlament .... mirepo nuk pajtohet , qita eshte edhe moler" :d
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  5. #25
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Silverwings Lexo Postimin
    Mos u mundoni tash me la m.. me sh...urre.
    Para ca koheve kur ju ishit opozite thoshit ju vet se nuk takohen "clirimtaret"kurre me serbet.Cka u be tash?
    Apo per ti ruajtur pozitat dhe pushtetin e brishte ju gjithqka e beni te justifikueshme.
    Per ju gjithqka qka e bene thaci me kliken e tij eshte e pranueshme.
    Mos harroni je jane edhe 70% e shqiptareve te Kosoves qe Thaci nuk i perfaqeson,vetem 30% edhe pakicat i perfaqeson per momentin,fatkeqesisht.

    ...keta 70% jan me Vetfundosjen apo

  6. #26
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga Silverwings Lexo Postimin
    Mos u mundoni tash me la m.. me sh...urre.
    Para ca koheve kur ju ishit opozite thoshit ju vet se nuk takohen "clirimtaret"kurre me serbet.Cka u be tash?
    Apo per ti ruajtur pozitat dhe pushtetin e brishte ju gjithqka e beni te justifikueshme.
    Per ju gjithqka qka e bene thaci me kliken e tij eshte e pranueshme.
    Mos harroni je jane edhe 70% e shqiptareve te Kosoves qe Thaci nuk i perfaqeson,vetem 30% edhe pakicat i perfaqeson per momentin,fatkeqesisht.
    Eshte fati i keq i juaji qe e late te behet koalicioni me pakicen,se ju u shiteshi trima e atdhetar e berllog jeni tane,marre duhet me ju ardhe.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...keta 70% jan me Vetfundosjen apo
    Jo por gjithsesi jane shqiptar,qe nuk guxon kush ne emer te tyre te beje pazare per hir te karrikes apo pushtetit te tij apo klikes se tij.

  8. #28
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    Jo Jo cfar faji bre ! Ai ka mund me qene edhe ndonje krijese tjeter ... kur ta kqyresh nuk eshte ndonje nik name i keq ... "Qitaaaaaa deklaron ne parlament .... mirepo nuk pajtohet , qita eshte edhe moler" :d
    ,,,,,,perpos molerimit aj e ka edhe ni magaric e shfyrtzon kur ka nevoj .... kur eshte nganjiher kunder zgjedhjev...edhe thot votone magarin , qetu rren se ajo o magaric....i duhet per raste nevoje...

  9. #29
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ,,,,,,perpos molerimit aj e ka edhe ni magaric e shfyrtzon kur ka nevoj .... kur eshte nganjiher kunder zgjedhjev...edhe thot votone magarin , qetu rren se ajo o magaric....i duhet per raste nevoje...
    Une HARD spo di cka kane me bo opozita kur Hashim Thaqi i fiton zgjedhjet edhe ne 2014, dmth deri atehere Kosova hyn ne BE dhe ne NATO .... bisedimet kryhen, kan me plas ne kuvend
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  10. #30
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Silverwings Lexo Postimin
    Jo por gjithsesi jane shqiptar,qe nuk guxon kush ne emer te tyre te beje pazare per hir te karrikes apo pushtetit te tij apo klikes se tij.
    ...aha , thash mos po thu edhe ti si vetfudnosja kur nuk marrshin tyniher pjes ne zgjedhje , dalshin thojshin : neser Fleni , mos votoni ...
    e kur perfundojshin zgjedhjet me nji pjesmarrje te ulet te popullates dikun mbi 40% , keta Vetfundojsa dalshin thojshin 60% e popullates jan me neve se na kan ndegju neve se i kemi bo thirrje popullates mos me dal ne zgjedhje , e ketu shihet qe ne kemi fitu ....

    e mas njo 3 a 4 vjete dulen zgjedhje edhe keta e i fitun valla i fitun njooo.......Dhjeeet perqind......

  11. #31
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    Une HARD spo di cka kane me bo opozita kur Hashim Thaqi i fiton zgjedhjet edhe ne 2014, dmth deri atehere Kosova hyn ne BE dhe ne NATO .... bisedimet kryhen, kan me plas ne kuvend
    ...keta kan me nejt si ata Kijt kur i rrok zhegi e hyjn ner naj hije e i marrin er njoni shoqit te b*tha .....qashtu keta ki mi pa....

  12. #32
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...aha , thash mos po thu edhe ti si vetfudnosja kur nuk marrshin tyniher pjes ne zgjedhje , dalshin thojshin : neser Fleni , mos votoni ...
    e kur perfundojshin zgjedhjet me nji pjesmarrje te ulet te popullates dikun mbi 40% , keta Vetfundojsa dalshin thojshin 60% e popullates jan me neve se na kan ndegju neve se i kemi bo thirrje popullates mos me dal ne zgjedhje , e ketu shihet qe ne kemi fitu ....

    e mas njo 3 a 4 vjete dulen zgjedhje edhe keta e i fitun valla i fitun njooo.......Dhjeeet perqind......
    Ti a po e sheh se kjo qika sen spo dika, le mos hyn ne gjyanah me shkru me ta.
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  13. #33
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    Ti a po e sheh se kjo qika sen spo dika, le mos hyn ne gjyanah me shkru me ta.
    ....nashta osht e re , si ka njoft vetfundosjen ....

  14. #34
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    E tranut qiken e qitet ne mal
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  15. #35
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ....nashta osht e re , si ka njoft vetfundosjen ....
    Nese eshte e re edhe ma mire ... jo per cka po mendon, mirepo ka kohe me u permirsu :d
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  16. #36
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga ardiana luzha Lexo Postimin
    E tranut qiken e qitet ne mal
    N'livadh !!
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...aha , thash mos po thu edhe ti si vetfudnosja kur nuk marrshin tyniher pjes ne zgjedhje , dalshin thojshin : neser Fleni , mos votoni ...


    e mas njo 3 a 4 vjete dulen zgjedhje edhe keta e i fitun valla i fitun njooo.......Dhjeeet perqind......
    Nuk eshte tema ketu per Vetvendosjen ,por eshte tema per takimin shqiptaro-serb.
    Folna dicka rreth ketij takimi,a po perfaqesohen edhe pakicat serbo-magjupo,cigane nga Thaci ,pasi edhe votat per kryeminister i Kosoves i ka marre nga pakicat.Per kete takim fol,e mos devijo teme.
    p.s.
    Ky 10 % mjafton sa per te mos e ndier veten shume rehat Thaci me kliken e tij.

  18. #38
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Silverwings Lexo Postimin
    Edhe ne shoqaten e pellumbagjive dhe te pensionisteve kishe gjet njerez me te afte e te mire sesa keta.
    ...ja ky o postimi juaj...

    Nuk eshte tema ketu per Vetvendosjen ,por eshte tema per takimin shqiptaro-serb.

    ...ti vet je nderlidh me vetfundosjen ....e ke rrok ket tem....
    pasi edhe votat per kryeminister i Kosoves i ka marre nga pakicat.Per kete takim fol,e mos devijo teme.


    ne Kosov jetojn te gjith ata qe ike permend ...dhe keta i kan pas partit e veta , mos ta nin per at pun se asnjo prej tyre se dojn Thaqin ma shum se t'vetin...

  19. #39
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    Nese eshte e re edhe ma mire ... jo per cka po mendon, mirepo ka kohe me u permirsu :d
    ....ja per sa te rrin ne vetfundosje me rrugaq jo per tu permisu ....

    ardiana luzha E tranut qiken e qitet ne mal
    ...ani more atje ka hapsir ma shum ....

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...ja ky o postimi juaj...




    ...ti vet je nderlidh me vetfundosjen ....e ke rrok ket tem....




    ne Kosov jetojn te gjith ata qe ike permend ...dhe keta i kan pas partit e veta , mos ta nin per at pun se asnjo prej tyre se dojn Thaqin ma shum se t'vetin...
    Une postimin e pare e bera per shkak se delegacioni qe duhet te jete ne keto negociata duhet te jete nga njerez te paster dhe te afte per keto bisedime.
    Vetem kur e lexon emrin e Edita Tahirit si kryenegociatore,paramendo qfare delegacioni eshte ky.Naim Huruglica,njeri i korruptuar deri ne balle,ndoshta atje do bisedoje me koleget e tij serb per ndarjen e perqindjes se kontrabandimit nderkufitar.

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •