Close
Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 293
 1. #21
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  36
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime

  Smile Mjellma

  ti ma bon zemrn sa mali e di kt gj?!!!

  ndaj dua t'i jap nj t puthur
  Mjellms
  qi e kom shum xhanxhan

  Tan t'mirat vash e mir dhe e mbl si lulja,
  siq ka pyet edhe Arjeta, ti at Dardanin me femra xix m'kujton
  sinqerisht
  drini.
  Ndryshuar pr her t fundit nga drini_n_TR : 18-04-2003 m 21:22

 2. #22
  i/e larguar Maska e Mjellma
  Antarsuar
  26-06-2002
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Drini

  Te falenderoj per puthjet ne faqe edhe une ty te puthi ne dy faqet .

  Nuk ta kam tregu nje msheftesi une vlla virtual e kam Trimushin (ASD) a ben edhe ty te te kem vlla?....ai prishtinali eshte i pari e ti Drinush i dyte .
  Une jam motra me e lumtur kam nje vlla ne Prishtin edhe nje ne Tirone.

  Djem te bukur ka Tirana
  Na i mbushin zemrat
  Plot me gezim
  More i bukur ku te ka lala...

  Te kam xhan edhe une ty Drinush .

  Tungi sungi bungi vungi....
  Mjellma

 3. #23
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  36
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 11 postime
  Mjellma
  po e di q edhe un me Trimin jena shok, e shpresojna me le ca kong po na u dha rasti, ai kitarrist e un baterist ...

  e ke bo tashi nj fole tek zemra eme, asht zhgarravit ktu nga ti qi je si ylli, e q grvisht zemnn teme si djamonti, e q s'ka se kush me e fshih m prej kteji, sepse grvishtja jote = kujtesa pr ty!!!

  sinqerisht
  drini.

 4. #24
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  42
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  sht keq kur njeriu flet palidhje, pra ja fut kot, se kur flasin sht m mir se kur nuk flitet.
  Dhe edhe n Dardani ka femra q flasin kot sikur q ka femra q flasin jokot.
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 5. #25
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Antarsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje te gjitheve nga athina une jam nga Vlora .Mos me ngacmoni kosovaret se ikemi si shpita te gjitha .Une kam respekt te vecante per shqiptaret e KOSOVES ,MALIT TE ZI ,MAQEDONISE etj ME respekt fjorin
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Lek Rezniqi
  Antarsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  33
  Postime
  240
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  o Fjorin,
  flm pr respektin.

  Ju thuni a t'doni ve si Gjakovareeeeeeet s'jon asnjo.

  M'fal aaaa?

  Leka nga Prishtina
  Ti Shqipri m jep nder m jep emrin Shqiptar.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Antarsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,731
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Pershendetje,

  E kam thene edhe ne tema tjera, e them edhe ketu, vajzat nder me te bukura jane Pejanet.
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Antarsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,731
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Se pse vajzat nga Peja mendohet te jene me te bukurat, kete e degjoni kudo qe te jeni ne Kosove.

  Te gjithe flasin per bukurine e tyre. Ato jane vertete natyrale me bukurine e tyre, jane pa dyshim targeti numer 1 per ne.
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 9. #29
  ZAN MALI Maska e DIDIBE
  Antarsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  45
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Smile E PARA PRISHTINA

  VAJZAT M T BUKURA I KA PEJA.
  UN JAM PRISHTINALIKE,POR NN E KAM PEJANE.

  ---------------------------------------------------------
  BUKURIA PA MENQURI SI NNA PA FMIJ.
  DENIANA

 10. #30
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Antarsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  e kam dhene nje her mendimin per femrat kosovare por po e them prap JANE NJESHE FARE XHAXHI I KA PIKE TE DOBET SE FLASIN DREJTE DHE JANE TE SINQERTA

  MIRUPAFSHIM DHE JU PUTH XHAXHI NGA LARG GOCA
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 11. #31
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Antarsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  HARROVA TE DERGOJ PUTHJEN PER GOCAT MUAHHHHHHHHHHHHHH
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 12. #32
  Wellwisher Maska e KosovaHawaii
  Antarsuar
  14-05-2003
  Vendndodhja
  Hawaii
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Femrat me te bukura te Kosoves???

  Me llapjane nuk ka - jane te bukura, te urta, te mencme, edhe besnike.

  Kush po thote qe nuk ka edhe aso qe s'jane te bukura, e te pabesa?

  Mandej pas llapjaneve ne rend vijne gjilanaset.

  E per t'iu pergjegjur pyetjes me ne fund : Femrat me te bukura jane PEJONET.

 13. #33
  Ana....... Maska e anita
  Antarsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  kosove ferizaj
  Mosha
  38
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o ARJETA O LOL TI ME TE VERTET KE BERE PYTJE SI TE THEME ME VEND POR I KE HARUAR LOL FERIZAJLIKET SE JANE SHUME COOL EDHE SEXI PILE........KURSE PRISHTINALIT I KEMI MASHKUJ TAMAN BURA............................ TUNG................
  If you think you can do a thing or you think you can't do a thing, you're right."

 14. #34
  Ikon-thyes Maska e Qafir Arnaut
  Antarsuar
  27-07-2002
  Vendndodhja
  Shum po shndrit aj Diell, e pak po nxeh
  Postime
  1,542
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 20 postime
  Pershendes gjithe vajzat kosovare. Jam nga Shqiperia po me eshte mbushur mendja top qe femra me te bukura jane ne veri te shqiperise e ne Kosove. Mund te behemi rrace me e bukur po te perzihemi pak megjithese ajo pune eshte hallve e ftohte.
  Adresat e faqeve personale mund ti vendosesh ne profil por jo ne firme. Stafi i Forumit

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-04-2003
  Vendndodhja
  Norrkping, Suedi
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  1. Peja
  2. Prishtina
  Gruaja ime e mbl u lind n Pej, u rrit n Prishtin!
  Vec mendimi im krejt subjektiv!
  Pranohet se t gjitha vajzat e Kosovs dhe t bots shqiptare kan dicka t vecant n krahasim me vajzat nordike. Nuk guxoj t tregoj m shum....
  Ullmar Qvick

 16. #36
  *KOSOVARE* Maska e Arjeta
  Antarsuar
  17-10-2002
  Vendndodhja
  Danimarke
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Postuar m par nga drini_n_L.A.
  M'fal aa?!
  Nj prshndetje pr Prishtinaliket si vasha xix...
  ka shenje n'horoskop je Arjeta?

  tungi bre vash
  nga
  drin tironsi.

  Pershendetje per te gjithe posaqerisht per Drinin i cili eshte dhe gjithnje ka qen njeri nder atdhetaret me te flaket ne forum, ka kaluar nje kohe bukur e gjate qe skam qen ne forum dhe nese e them te verteten me ka munguar shum forumi, te jem ne mesin juaj dhe ti ndaj mendimet me ju.....!!

  Te fala shum....

  Arjeta


  ps.(drini) jam gaforre ne horoskop po ti cje?
  [size=0.5]Sometimes friends
  cause You pain & happiness
  they come & go
  but one thing 4 sure
  they Love & miss you,
  believe me I am 1
  of them......!!![/size]

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e arber_gjakova
  Antarsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  bruxelles
  Mosha
  41
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  vajzat ma te mirat ne kosove jane pejanet po sa ju perkete vajzave shqiptare kam qen ne shqiperi 5 dite kame pa vajza qe ase ne evrope nuke kame pare dhe kame pershtupje se jane vajzat ma te bukurat ne evrope vajzat e tiranes

 18. #38
  Perjashtuar Maska e Fieraku_UK
  Antarsuar
  15-09-2003
  Vendndodhja
  For few Dollars more!!
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  HI

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Shkupi
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Shkup/Iliri
  Mosha
  48
  Postime
  762
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  "Ma thej moter" tha kohe me pare nje moderatore e deshtueme ne nje televizion kosovar.E tera permbledhet ne kete sintagme.Rrofshin vajzat kosovare.

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-12-2002
  Vendndodhja
  ITALI
  Mosha
  34
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  jan shume te mira dhe te sinqerta
  Vivo oggi x conoscerti domani............

Faqja 2 prej 15 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Tradita ilire tek shqiptart e Maqedonis
  Nga alibaba n forumin Arkeologji/antropologji
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 19-11-2008, 14:40
 2. Shkurorzimet - Kanceri i shoqris kosovare
  Nga Davius n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-05-2005, 13:36
 3. Vajzat dhe adoleshenca
  Nga altin55 n forumin Voglusht shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-01-2005, 16:10
 4. Vajzat dhe adoleshenca
  Nga altin55 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2004, 15:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •