Close
Faqja 12 prej 15 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 293
  1. #221
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-02-2006
    Postime
    25
    Une mendoj se prostitucjonet jan te ndryshme jo vetem ajo qe shum e njohin, psh. femra qe punon ne ndonje lokal per... dhe femra qe del ne rruge dhe qendron aty derisa te vi nje makin dhe...
    Une e di se edhe femrat qe kalojn me nje djal vetem pse ka makin te mir apo ka pare edhe aj eshte nje lloj i prostitucjonit, ose femra qe kalon me shum djem pra i ndrron edhe aj eshte nje lloj i prosti...
    Fmera qe veshet dhe provkon djemt qe ti shkojn mbrapa apo del ne qytet jo per tu argetuar por vetem me qellimin e sexit, EDHE KY ESHTE NJE LLOJI I PROSTI...
    E nese dikush thot se nuk ka femra Shqipetare qe mirren me te gjitha keto prostutcjone E KA GABIM SHUM BILE.

  2. #222
    i/e regjistruar Maska e Vinjol
    Anëtarësuar
    28-04-2002
    Vendndodhja
    Fier
    Postime
    1,540

    Thumbs up tash une

    vallai se di po meqe jam gjysem kosovar nuk shof ndonji ndryshim nga vajzat shqiptare mdje e kunderta ne disa e disa rrthana jane shume me te zgjuara se femrat tona e shume wow SexY
    Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

  3. #223
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anëtarësuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116
    Citim Postuar më parë nga kiniku
    Ose nje tjeter: Po te mos ishte friga, shumica do të punonin në shtëpi publike!!!
    Dil bej cik statistikat se nka kush vend ka femra shqiptare qe merren me potstuticion
    M&M

  4. #224
    i/e regjistruar Maska e Patrioti
    Anëtarësuar
    17-01-2003
    Vendndodhja
    Neumuenster
    Postime
    347
    kur ni here se kom pa nje femer shqiptare te Kosoves si femrat e huaja ne television qe i shoh,apo si jan ne kanalin e famshem playboy,ender e kam ta shoh nje femer shqiptare te Kosoves si nje femer e playboyit,po kallna krejt kur po e shoh ate plakun shefin e playbojit me qfare femra qe as ne ender s,sheh njeri,femrat tona pa vitamina te lodhta,laaaarg botes perendimore
    Duhet te dish dicka, per te kuptuar qe sdi asgje.

  5. #225
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anëtarësuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693

    Talking

    te mira mendoj se jane

  6. #226
    Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
    Anëtarësuar
    13-02-2006
    Vendndodhja
    Amerik - Miami
    Postime
    404

    Wink ...........MIRDITA...............Kosovare dhe Kosovar

    ........................ ...........po ti Vajz pyetje qe po na ben... ah kur te eshte fjala per Vajza, Qika,( po ashtu dhe per Djem) me te bukurat jan te Qytetit tim, sepse dhe Qyteti im eshte me i bukuri i Kosoves. PEJA, Pejanet dhe Pejanat ...çdo te mir nga Kosovarja e qytetit me te bukur...
    Ndryshuar për herë të fundit nga xixe xixellonja : 12-04-2006 më 13:52
    "Dashuria e vertetë dhe e sinqertë nuk shuhët kurrë"

  7. #227
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2004
    Postime
    5,896
    Citim Postuar më parë nga Arjeta
    Jam kurreshtare ta di se cka mendoni se cili qytet i Kosoves i ka vajzat me te bukura!!
    Ju pyes juve qe keni pas rastin te shkoni ne Kosove dhe Kosovaret normal.....

    Cilat jan vajzat me te bukura ne kosove dhe pse mendoni qe jan me te bukurat....per qka i vlersoni ato me shum!!

    -Prishtinaset,Pejonet,Mitrovicaliket,Gjilanaset,Pri zrenaset, Gjakovaret,Ferizajliket,Shtimjanet,Llapjanet,Fushk osovaliket e shum e shum tjera.......!!


    te
    fala
    arjeta
    kur jetoja ne tirane kam njohur nje vajze kosovare nga qyteti i pejes ,dhe te them te verteten ishte vajze shume e mire

  8. #228
    i/e regjistruar Maska e laguna blu
    Anëtarësuar
    12-12-2004
    Postime
    579

    Poligamia e paqene...

    Citim Postuar më parë nga Blue_sky
    Po pra,ate po thoja,ne jo te liret po prisnim Kosovaret qe te na vinin me fjalor ne dore e te na mesonin shqipen.
    Dilni njehere nga poligamia pastaj flasim per liri femrash Ne Maqedoni dhe Mal i Zi jane prape me perpara,por te me flasin kosovaret per liri femrash s'ma kishte marre mendja.

    Kerkuat mendim dhe ne jua dhame,tani nese keni hyre per kryqezata me qellim nderrimin e opinionit pune tjeter ajo.
    Blu skay, aaaaaaaaa, te lutem, te dashurat nuk jane gra legjitime. Pastaj, c faj kane burrat kosovare, qe eshte prishe ekuilibri dhe oferta e tejkalon kerkesen...?

  9. #229
    Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
    Anëtarësuar
    07-11-2002
    Postime
    3,393
    Citim Postuar më parë nga Blue_sky
    Po pra,ate po thoja,ne jo te liret po prisnim Kosovaret qe te na vinin me fjalor ne dore e te na mesonin shqipen.
    Dilni njehere nga poligamia pastaj flasim per liri femrash Ne Maqedoni dhe Mal i Zi jane prape me perpara,por te me flasin kosovaret per liri femrash s'ma kishte marre mendja.

    Kerkuat mendim dhe ne jua dhame,tani nese keni hyre per kryqezata me qellim nderrimin e opinionit pune tjeter ajo.
    Blue Sky, une nuk di te kete poligami ne Kosove. Di qe ka ne Amerike ketu, bile afer vendit ku jam per momentin, ne Utah, por nuk di qe ka apo ka pasur ndonjehere ne Kosove. Ky mendimi juaj per vajzat e Kosoves, mendoj qe eshte i pergjithesuar, ke takuar dike qe ka qene ashtu por nuk dtth. qe te gjitha jane ashtu. Po te shkosh te vizitosh Prishtinen, Gjakoven, Pejen, Mitrovicen, Prizrenin, etj. e ti shohesh e rrish me vajzat atje, jam i bindur qe do ndrrosh opinion. Megjithese, nuk ishte qellimi im ky, ta ndrroj opinionin tend.

    Bile une mendoj qe ka shume me teper liri se ne shume vende tjera, femrat e Kosoves jane te parat shqiptare qe kane filluar te perdorin fjale te pista ne muzike (Tingulli i trente, Mc Mimo etj.), pastaj te zhvishen ne skene (Adelina etj.) etj. Kjo nuk dtth. qe une jam per apo kunder kesaj lirie. Keshtu qe mos mu hidhni ne qafe o popull tash, as ju qe jeni per e as ju qe jeni kunder. Ok?



    Tung
    Ndryshuar për herë të fundit nga dodoni : 12-04-2006 më 14:39
    Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

    Rrofte Shqiperia Etnike

  10. #230
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    28-02-2006
    Postime
    98
    Cikat e Kosoves jane si drita,

  11. #231
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anëtarësuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693
    E di qe jane te bukura, por deshiroj qe te japin komentin e tyre.
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  12. #232
    Chili_
    Anëtarësuar
    12-04-2006
    Vendndodhja
    Gjilan / Kosovë
    Postime
    5
    Jon t'mira, po diqysh si t'lodhta.......
    I tend to live in the past, because most of my life is there!

  13. #233
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    28-02-2006
    Postime
    98
    Cikat e Kosoves i marin rrezen hanes,
    jan te omla si bakllava

  14. #234
    Kosovë e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anëtarësuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362

    Me Pejone skaa

    Te gjith thojn se pejonet jan me te bukurat, edhe ashtu mendoj une, edhe e mbajn veten, jan shum elegante, ama per mu bukuria nuk vlen, ja vlen ta shikosh njeriun se si duket nga brenda, qfar karakteri ka ose maral, ajo esht dukja e nje vejaze per mendimin tim, por mu me pelqejn vajzat e Tiranes, edhe psa jam pejon, hehehhe pershendetje aska nga Chemnitz

  15. #235
    Kosovë e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anëtarësuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362

    oopp ashtu pra

    Ashtu pra arber gjakova me vajza te shqiperis nuk ka, e sidemos te tiranes, a ja ke ndu mendjen se kur nervozohon sa ombel flasin, edhe fjala me e mira me duket kur thojn ne at nervoz, IK ORE MOS JA FUT KOT hehe

  16. #236
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anëtarësuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693

    Talking

    Jane te bukura sidoemos Pejanet
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  17. #237
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    29-04-2006
    Vendndodhja
    Ne Endrrat E Tua!
    Postime
    83
    Looool gocat shqiptare ne pergjithesi jan yllnesha, nuk ka fare rendesi se jan nga kosova apo shqiperia, ku do qe te jem, jem numer 1 dhe at pa koment ja dalim te gjithve Jem Mbreteresha ne qdo Aspekt

  18. #238
    Vlonjat sa te jete jeta Maska e Igli_Vlonjati
    Anëtarësuar
    24-03-2006
    Vendndodhja
    Vlore/Tirane
    Postime
    439
    Jane te lezetshme si vajzat tona por ne nga jugu mezi i kuptojme kur flasin...

  19. #239
    Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
    Anëtarësuar
    07-11-2002
    Postime
    3,393
    Igli, nje vizite disaditore ne Kosove, dhe do e mesosh dialektin. Eshte veshtire derisa te mesohet veshi qe ti kapesh fjalet tamam se pastaj nuk ke problem. Ne Kosove, ka shume jugore qe jane duke punuar e jetuar ne Kosove tani, dhe asnje nga ta nuk ka asnje problem me dialektin. Ne shqiptaret nuk po leme gjuhe te huaj pa mesuar, e lere me dialektet tona.
    Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

    Rrofte Shqiperia Etnike

  20. #240
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    13-05-2006
    Postime
    42
    Citim Postuar më parë nga Igli_Vlonjati
    Jane te lezetshme si vajzat tona por ne nga jugu mezi i kuptojme kur flasin...
    Vetem vajzat nuk i kuptoni ? hahaha

    Pershendetje Igli

Faqja 12 prej 15 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Tradita ilire tek shqiptarët e Maqedonisë
    Nga alibaba në forumin Arkeologji/antropologji
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 19-11-2008, 15:40
  2. Shkurorëzimet - Kanceri i shoqërisë kosovare
    Nga Davius në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 21-05-2005, 13:36
  3. Vajzat dhe adoleshenca
    Nga altin55 në forumin Grupmoshat e komunitetit
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 14-01-2005, 17:10
  4. Vajzat dhe adoleshenca
    Nga altin55 në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-10-2004, 15:54

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •