Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 28 prej 28
  1. #21
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800
    Citim Postuar mė parė nga Prishtina.C Lexo Postimin
    Deri dje e shajshe o ximi po nejse po ju jape Besen se te gjithe do te vini ne fjalet e mija se Behgjet Pacolli do te mbetet si President i pa Kontestushem ne Historin e kosoves per te pakten 200 vitet e ardhshme.

    Ky esht vetem fillimi duke e njohur Pacollin po ju garantoje se veprat madhore qe do te krijoje Pacolli do ta bejn ate te pakontestushem si President per te pakten 200 vitet e ardhshme te historis se Kosoves .
    jo me ke perzi me tjeter kend sepse une qe nje vit qe jam ne ket forum ende se kam sha asnje politikan asnje antar asnje kriminel une nuk shaj njerz e as krijesa tjera jam i edukuar te mos shaj askend por edhe fytyra nuk ma ban sepse me skuqet ather kur shaj Zoti me ka ber te till nese e kam sha dikund te kisha lut te me tregosh komentin ,nuk jam une si disa te tjer perfshi edhe ty qe ofendoni te njerz pa i njoft fare

    Une jam votus i Akr une nuk perkrahi behgjetin sepse ai ka ber koalicion me nje njeri qe une e urrej shum sepse i ka ber shum deme kosoves

    arsyja tjeter eshte se ather kur kam vendos te votoj Akr e kam pyt nje kandidat te akr (mik i afert i behgjet pacollit)se une jam i gatshum te ju votoj po po frigohem se mos do beni koalicion me Pdk ndersa ai me ka premtu se kurr sdo bej koalicion me pdk por keto thjesht jan trillime te pdk te cilet tentojn te na njollosin

    keto jan dy arsyjet e mia pse une nuk e dua mirpo une do e kryj te gjitha obligimet ndaj kesaj qeverie siq i kam kry gjithmon deri me tani dhe do ta rrespektoj, Ndersa pacolli eshte ai i cili do ta deshmoj veten dhe nese ai do e deshmoj vehten duke punu per te miren e kosoves ather ai do fitoj voten time
    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

  2. #22
    Qeveria dėnon sulmin ndaj serbėve nė Gjakovė26-02-2011 18:08 CET Qeveria e Republikės sė Kosovės ka dėnuar sulmin mbi autobusin me tė cilėn barteshin pelegrinėt e komunitetit serb, qė kishin ardhur pėr tė kryer ritet fetare nė kishėn ortodokse nė Gjakovė.

    “Ky ėshtė njė akt i patolerueshėm dhe i dėnueshėm nga Qeveria e Republikės sė Kosovės dhe nga tė gjithė qytetarėt e saj”, thuhet nė reagimin e Qeverisė.

    Qeveria thekson se ky sulm ėshtė njė goditje ndaj vlerave tė tolerancės dhe tė bashkėpunimit mes komuniteteve tė ndryshme etnike nė Kosovė, vlera kėto qė janė promovuar nė vazhdimėsi nga institucionet dhe qytetarėt e Republikės sė Kosovės.

    “Qeveria do tė vazhdojė vizionin dhe pėrkushtimin e saj, pėr tė krijuar njė ambient tolerant dhe tė sigurt, duke respektuar tė drejtat e tė gjitha komuniteteve pėr tė ushtruar tė lirė besimin e tyre fetar, tė drejta kėto tė garantuara me Kushtetutėn e Republikės sė Kosovės dhe me tė gjitha ligjet e vendit”, thuhet nė fund tė komunikatės.
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  3. #23
    Perjashtuar Maska e Loti-99
    Anėtarėsuar
    21-11-2009
    Postime
    216
    Citim Postuar mė parė nga ARIANI_TB Lexo Postimin
    Qeveria dėnon sulmin ndaj serbėve nė Gjakovė26-02-2011 18:08 CET Qeveria e Republikės sė Kosovės ka dėnuar sulmin mbi autobusin me tė cilėn barteshin pelegrinėt e komunitetit serb, qė kishin ardhur pėr tė kryer ritet fetare nė kishėn ortodokse nė Gjakovė.

    “Ky ėshtė njė akt i patolerueshėm dhe i dėnueshėm nga Qeveria e Republikės sė Kosovės dhe nga tė gjithė qytetarėt e saj”, thuhet nė reagimin e Qeverisė.

    Qeveria thekson se ky sulm ėshtė njė goditje ndaj vlerave tė tolerancės dhe tė bashkėpunimit mes komuniteteve tė ndryshme etnike nė Kosovė, vlera kėto qė janė promovuar nė vazhdimėsi nga institucionet dhe qytetarėt e Republikės sė Kosovės.

    “Qeveria do tė vazhdojė vizionin dhe pėrkushtimin e saj, pėr tė krijuar njė ambient tolerant dhe tė sigurt, duke respektuar tė drejtat e tė gjitha komuniteteve pėr tė ushtruar tė lirė besimin e tyre fetar, tė drejta kėto tė garantuara me Kushtetutėn e Republikės sė Kosovės dhe me tė gjitha ligjet e vendit”, thuhet nė fund tė komunikatės.
    po qysh nuk i denon rrugaqet e fetfundosjes qe per pak lek te paguem prej albin-daqiqi don qe te bejn nji gjest qe bota te na denon
    kjo eshte e porositur nga daqiqi-albin
    rrugaqet tradhtar te vetfundosjes ne burg

  4. #24
    Citim Postuar mė parė nga Loti-99 Lexo Postimin
    po qysh nuk i denon rrugaqet e fetfundosjes qe per pak lek te paguem prej albin-daqiqi don qe te bejn nji gjest qe bota te na denon
    kjo eshte e porositur nga daqiqi-albin
    rrugaqet tradhtar te vetfundosjes ne burg
    E Ore Llapush i Llapushnikeve.

    Gjer dje ishe ti vet ai qe i thojshe Behxhet Pacollit dhenderr i shkijeve, spiun i rrusseve e cka nuk i thojshe. E tani ti e mbron kete vetem e vetem qe ka vu kurrore me shefin e juaj George Hasim Tacicin.

    Urrime Martesen ndermejt George Hasim Tacicit dhe Russofillit Behxhet Pacollit ore Llapush i Llapushnikeve. Tani zonjen e pare e keni Rrussee !!!!
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  5. #25
    Perjashtuar Maska e Loti-99
    Anėtarėsuar
    21-11-2009
    Postime
    216
    Citim Postuar mė parė nga ARIANI_TB Lexo Postimin
    E Ore Llapush i Llapushnikeve.

    Gjer dje ishe ti vet ai qe i thojshe Behxhet Pacollit dhenderr i shkijeve, spiun i rrusseve e cka nuk i thojshe. E tani ti e mbron kete vetem e vetem qe ka vu kurrore me shefin e juaj George Hasim Tacicin.

    Urrime Martesen ndermejt George Hasim Tacicit dhe Russofillit Behxhet Pacollit ore Llapush i Llapushnikeve. Tani zonjen e pare e keni Rrussee !!!!
    plas more rrugaqi i tanjigoviqve

  6. #26
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800

    Pacolli vizitoi pikat kufitare 1 dhe 31 nė veri tė Kosovės

    Presidenti i Republikės sė Kosovės, Behgjet Pacolli, i shoqėruar nga bashkėpunėtorėt e tij dhe komandanti i KFOR-it, gjenerali Erhard Buhler, qėndroi sot pėr vizitė nė pjesėn veriore tė Kosovės, pėrkatėsisht nė pikat kufitare 1 dhe 31, nė Zubin Potok dhe Leposaviq.

    Gjatė vizitės, Presidenti u njoh me gjendjen nė kėtė pjesė tė vendit, ndėrsa gjatė takimit me policėt kufitarė dhe me doganierėt, ai u njoh me punėn e tyre dhe qarkullimin e njerėzve dhe mallrave nė kėto dy pika kufitare mes Kosovės dhe Serbisė.


    Presidenti Pacolli u shpreh i shqetėsuar pėrgjithėsisht me gjendjen nė kėtė pjesė tė vendit, ku nga aktivitetet e paligjshme ekonomike dėmtohet nė masė tė madhe buxheti i vendit, ndėrsa popullata, si ajo serbe, si ajo shqiptare, qė jetojnė nė kėtė pjesė, mbahen peng nga strukturat e pakontrolluara dhe qė veprojnė jashtė ligjit.



    http://www.botasot.info/def.php?category=3&id=107934
    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

  7. #27
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800

    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

  8. #28
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800
    I lumt presidentit po ben ate te cilen deri me tani skishte guxim asnje politikan shqiptar ta bente qe 13 vite

    shpresoj qe te jet udhheqsi i par i Kosoves qe do vizitoj edhe Kosoven Lindore dhe te perkrah sepaku moralisht kete vend te harruar
    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •